Good Grips Sada kartáčů na čištění lahví (3 ks)

Praktická sada 3 kartáčů OXO Good Grips na mytí lahví nebo menších prostor jako jsou výlevky na dřezu, uzávěrů, těsnění, brček na pití a dalších. 

Sada obsahuje: 

 • 3 kartáčky: na lahve, na uzávěry a na brčka
 • dokonale vyčistí i těžko přístupná místa
 • snadné skladování: všechny 3 kartáčky lze zavěsit na jeden kroužek
Skladem
Značka: OXO
295 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Oxo kartáče na mytí lahví

Kvalitní kartáče na mytí lahví

OXO Good Grips

Se sadou praktických malých kartáčů snadno vyčistíte lahve, kojenecké lahvičky, termosky, termohrnky, uzávěry, víčka, těsnění, drobné součástky, otvory na kuchyňském dřezu a mnoho dalšího.

Sada obsahuje 3 kartáčky:

 • na lahve
 • uzávěry, víčka a další drobné kuchyňské pomůcky
 • skleněná nebo nerezová brčka na pití

Mytí drobných kuchyňských pomůcek je s kartáčky OXO snadnější, rychlejší a efektivnější.

Všechny kartáče ze sady Good Grips mají odolná silonová vlákna.

 • Dlouhý kartáč se dostane i do lahví s úzkým hrdlem. Díky uspořádání vláken a prohnutému tvaru kartáče dokonale vyčistí stěny i samotné dno lahví.
 • Drobný smyčkový kartáček vyčistí všechny části a zákoutí uzávěrů a víček.
 • Úzký a pružný kartáček na brčka dokonale vyčistí brčka všech tvarů a materiálů (skleněná, nerezová i plastová), i ta zahnutá či zakroucená.

Všechny tři kartáčky mají očko k zavěšení a můžete je mít tak pohromadě, pověšené na místě, kde budou vždy po ruce.

Oxo kartáče na mytí lahví

Sada na čištění lahví je z kolekce Good Grips od americké značky OXO, a tak není překvapením, že velká pozornost je věnována i rukojetím, pro snadný a pohodlný úchop. Skvěle padnou do každé ruky, malé i velké a vyhovují pravákům i levákům. Praktické rukojeti umožňují tak pevný úchop pro opravdu precizní a přesné čištění.

 • sada obsahuje 3 kartáčky: na lahve, uzávěry a brčka
 • odolné nylonové štětiny a speciální tvary kartáčů dokonale vyčistí i těžko přístupná místa
 • snadné skladování: kartáčky můžete společně zavěsit na jeden kroužek

Oxo kartáče na mytí lahví

OXO Good Grips

Společnost OXO je známá po celém světě svým přístupem pro pohodlný úchop běžných kuchyňských pomůcek. Dala si za cíl vylepšit běžné domácí pomocníky tak, aby jejich používání bylo příjemnější, snazší, efektivnější … prostě lepší.

Až v momentě, když držíte v ruce pomůcku od OXO, si uvědomíte všech promyšlených detailů, které vám usnadní úchop. Ve světě profesionálních kuchařů jsou pomůcky OXO vyhledávány a neznám kuchaře, který by neměl ve své výbavě škrabku ve tvaru Y od této značky. Při množství loupání, které je zapotřebí v profi kuchyni, je to snad jediná škrabka, ze které nebolí ruce a nezpůsobuje křeče ve dlani.

Zajímavý příběh, který stojí za vznikem značky OXO Good Grips si můžete přečíst tady

Chci vědět více o značce Oxo

Kartáče na mytí lahví nebo drobných otvorů oceníte při každodenním mytí nádobí.

Oxo kartáče na mytí lahví

RADY A TIPY

 • lze mýt v myčce na nádobí
 • po každém použití omýt a nechat osušit

Vaječný likér

inspirace na recepty

#Vaječný likér

Vaječný likér patří do "povinné" vánoční výbavy. Podle vašich reakcí je nejvyhledávanější a nejoblíbenější zejména před každými Vánocemi. Postup je opravdu jednoduchý a žloutky procházejí varem! Doporučuji použít pravý rum, který je vyroben z cukrové třtiny, protože právě ten dodává výslední chuť likéru. A když vám likér zůstane, co se opravdu nestává často, můžete jej použít třeba do dortového krému.

Hotový likér nalévejte vždy do dokonale omytých lahví a na to se vám sada kartáčů bude rozhodně hodit.

JDU NA RECEPT

OXO Good Grips

OXO Good Grips sada kartáčů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost OXO byla založena v roce 1990 jako malá rodinná firma. Jejím cílem bylo vylepšit běžné domácí pomocníky tak, aby jejich používání bylo příjemnější, snazší a efektivnější.

Příběh značky OXO začal, když Sam Farber, podnikatel v průmyslu domácích potřeb, vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Betsey trpěla počínající artritidou a používání tradičních kuchyňských nástrojů se pro ni stávalo obtížným. Sam viděl příležitost a vytvořil pohodlnější kuchyňské nástroje, které by přinesly úlevu jejich uživatelům. Ergonomické pryžové rukojeti s pružnými boky byly inspirovány rukojetěmi jízdních kol a měly usnadnit práci v kuchyni lidem se zdravotními problémy rukou, kloubů nebo páteře. Tato myšlenka se odráží i v názvu kolekce Good Grips, což znamená dobré úchopy.

OXO se čte stejně z jakéhokoli směru, což symbolizuje univerzálnost produktů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak levákům, tak pravákům. Důraz je kladen na pohodlí a snadnost úchopu rukojeti, ale nezaostává ani kvalita a ostrost použité japonské nerezové oceli.

Heslo značky OXO zní: „Držte nástroje tak, jak je chcete držet, ne tak, jak je musíte držet.

Zpět do obchodu