Good Grips mačkadlo na brambory

Nerezové mačkadlo na brambory OXO z kolekce Good Grips rychle a bez velké námahy zpracuje brambory na hladkou kaši bez hrudek. Široká ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou skvěle padne do ruky. 

Velikost: 26,9 x 11,9 cm

Skladem
Značka: OXO
495 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.195 kg

Oxo mačkadlo na bramborovou kaši

Mačkadlo na brambory

OXO

Mačkadlo na brambory je z kolekce Good Grips (v překladu "dobré úchopy") a tak není překvapením, že velká pozornost byla věnována rukojeti. Měkká, široká, vodorovná rukojeť s protiskluzovou úpravou skvěle padne do každé ruky - malé i velké. Umožňuje tlačit přímo dolů a i s minimem síly rozmačká velké množství brambor najednou. Díky jemné nerezové mřížce připravíte dokonale hladkou kaši bez hrudek. Vyzkoušejte kaši nejen z brambor, ale i z batátů, mrkve nebo i jiné kořenové zeleniny. Jen několika pohyby připravíte i domácí dětskou stravu. Mačkadlo na brambory se snadno čistí a lze ho mýt v myčce nádobí.

Mačkadlo na brambory Oxo má tyto parametry:

Délka škrabky: 26,9 cm
Šířka rukojeti: 11,9 cm
Materiál: tělo z nerezové oceli, rukojeť z plastu
Hmotnost: 195 g

Oxo mačkadlo na bramborovou kaši

Hladká bramborová kaše

  • jemný mřížkovaný vzor navržený pro hedvábně hladkou bramborovou kaši
  • snadno rozmačká všechny druhy kořenové zeleniny i ovoce
  • odolná konstrukce z nerezové oceli
  • ergonomicky tvarovaná široká rukojeť pro optimální rozložení tlaku
  • protiskluzové prvky
  • můžete mýt v myčce nádobí

Oxo mačkadlo na bramborovou kaši

RADY A TIPY

  • lze mýt v myčce na nádobí

Kuře

inspirace na recepty

#Kuře s nádivkou

VELIKONOČNÍ NÁDIVKA u nás v rodině chutná všem. Což ale znamená, že nestačí jen naplnit kuře, musí jí být mnohem více, aby se u svátečního stolu dostalo na každého. Těmi opravdovými odborníky na nádivky jsou naše babičky. Proto s vámi sdílím recept mojí babičky Pavlínky. Možná by se měl přejmenovat na Nádivku s kuřetem. Je jí tam totiž o dost víc! :)

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

OXO kolekce kuchyňských pomůcek

OXO mačkadlo na brambory

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VK Avatar autora | 22.12.2023
Velmi spokojena

Americká společnost OXO vznikla kolem roku 1990 jako malá rodinná firma. Cílem bylo vylepšit běžné domácí pomocníky tak, aby jejich používání bylo příjemnější, snazší, efektivnější, prostě lepší.

Příběh značky OXO začal, když Sam Farber, podnikatel v průmyslu domácích potřeb, vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Kvůli její počínající artritidě začal být úchop tradičních kuchyňských pomůcek pro ní obtížné. Její manžel v tom viděl příležitost a vytvořil pohodlnější kuchyňské nástroje, které by byly přínosem pro jejich uživatelé. Nápad ergonomické pryžové rukojeti pružnými boky vycházel po vzoru rukojetí na řídtíkách jízdních kol. Záměrem a cílem bylo navrhnout produkty, které by usnadnili práci v kuchyni při problémech s rukami, klouby nebo páteři. I proto je název kolekce Good Grips, čili dobré úchopy.

Název OXO se čte z jakéhokoliv směru stejně a to napovídá, že produkty této značky lze používat vodorovně, svisle, levákům, pravákům. Pohodlí a snadnost úchopu rukojeti se klade veliký důraz, ale nezaostáva ani kvalita a ostrost použité japonské nerezové oceli.

Heslo značky OXO: „Držte nástroje tak, jak je chcete držet, ne tak, jak je musíte držet.

Zpět do obchodu