Good Grips otvírák na konzervy

Nerezový otvírák konzerv OXO Good Grips s velkým otočným mechanismem pro pohodlné a snadné otáčení. Široké protiskluzové rukojeti s měkkým úchopem výborně padnou do ruky a jsou opatřeny protiskluzovými prvky. Výhodou je integrovaný otvírák korunkových uzávěrů.

Rozměr otvíráku: 18 × 5 cm 

Skladem
Značka: OXO
455 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.26 kg

OXO good grips otvírák konzerv

Kvalitní otvírák konzerv s měkkým úchopem

OXO Good Grips

Kvalitní nerezový otvírák konzerv OXO Good Grips vyniká velkým otočným mechanismem pro pohodlné a snadné otáčení. Ostré řezné nerezové kolečko si poradí i s robustním plechem s vynaložením minimálního úsilí. Široké protiskluzové rukojeti s měkkým úchopem výborně padnou do ruky a jsou opatřeny protiskluzovými prvky. Výhodou je integrovaný otvírák korunkových uzávěrů.

  • velké měkké a velice pohodlné rukojeti, které usnadňují otevírání plechovek
  • polstrovaná rukojeť neklouže ani za mokra
  • velký knoflík se snadno otáčí

Otvírák lze mít v myčce nádobí.

OXO Good Grips otvírák konzerv má tyto parametry:

Rozměr struhadla bez misky: 18 × 5 cm
Materiál: nerez, plast
Hmotnost: 260 g
Barva: černá, nerez

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a tak se nemusíte bát, že se cokoliv poškodí během přepravy.

OXO good grips otvírák konzerv

OXO Good Grips

Americká společnost OXO vyrábí kuchyňské nástroje s důrazem na pohodlí úchopu. Jejich první výrobek vznikl tak, že jej navrhl Sam Farber pro svou manželku Betsey, která měla problémy s počínající artridídou a udržet kuchyňské pomůcky jí dělalo problémy. Vaření milovala a tak pro ní manžel vymyslel takové pomůcky, které se ji lépe v ruce držely. Dodnes nese značka podtitul Good Grips, což v překladu znamená "dobrý úchop". Když tedy hledáte kuchyňské náčiní, se kterým se pohodlně pracuje i starším lidem nebo lidem s problémy úchopu, našli jste ideální řešení. Já sama používám každý den v práci škrabku na zeleninu od OXO Good Grips. Nebolí mě z ní ruce po několikohodinovém používání :).

Otvírák s velkým měkkým úchopem může být skvělá pomůcka pro vaše prarodiče.

OXO good grips otvírák konzerv

RADY A TIPY

  • lze mýt v myčce nádobí

Bramborový salát

inspirace na recepty

#bramborový salát

Je tisíc způsobů jak se dělá bramborový salát. Každá rodina má ten svůj tradiční a dokonce i stejný recept chutná všude jinak. A to je dobře! Podělím se s vámi o ten náš rodinný recept.

JDU NA RECEPT

OXO Good Grips

OXO Good Grips otvírák konzerv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost OXO byla založena v roce 1990 jako malá rodinná firma. Jejím cílem bylo vylepšit běžné domácí pomocníky tak, aby jejich používání bylo příjemnější, snazší a efektivnější.

Příběh značky OXO začal, když Sam Farber, podnikatel v průmyslu domácích potřeb, vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Betsey trpěla počínající artritidou a používání tradičních kuchyňských nástrojů se pro ni stávalo obtížným. Sam viděl příležitost a vytvořil pohodlnější kuchyňské nástroje, které by přinesly úlevu jejich uživatelům. Ergonomické pryžové rukojeti s pružnými boky byly inspirovány rukojetěmi jízdních kol a měly usnadnit práci v kuchyni lidem se zdravotními problémy rukou, kloubů nebo páteře. Tato myšlenka se odráží i v názvu kolekce Good Grips, což znamená dobré úchopy.

OXO se čte stejně z jakéhokoli směru, což symbolizuje univerzálnost produktů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak levákům, tak pravákům. Důraz je kladen na pohodlí a snadnost úchopu rukojeti, ale nezaostává ani kvalita a ostrost použité japonské nerezové oceli.

Heslo značky OXO zní: „Držte nástroje tak, jak je chcete držet, ne tak, jak je musíte držet.

Zpět do obchodu