Good Grips otvírák na konzervy

Nerezový otvírák konzerv OXO Good Grips s velkým otočným mechanismem pro pohodlné a snadné otáčení. Široké protiskluzové rukojeti s měkkým úchopem výborně padnou do ruky a jsou opatřeny protiskluzovými prvky. Výhodou je integrovaný otvírák korunkových uzávěrů.

Rozměr otvíráku: 18 × 5 cm 

Skladem
Značka: OXO
455 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.26 kg

OXO good grips otvírák konzerv

Kvalitní otvírák konzerv s měkkým úchopem

OXO Good Grips

Kvalitní nerezový otvírák konzerv OXO Good Grips vyniká velkým otočným mechanismem pro pohodlné a snadné otáčení. Ostré řezné nerezové kolečko si poradí i s robustním plechem s vynaložením minimálního úsilí. Široké protiskluzové rukojeti s měkkým úchopem výborně padnou do ruky a jsou opatřeny protiskluzovými prvky. Výhodou je integrovaný otvírák korunkových uzávěrů.

  • velké měkké a velice pohodlné rukojeti, které usnadňují otevírání plechovek
  • polstrovaná rukojeť neklouže ani za mokra
  • velký knoflík se snadno otáčí

Otvírák lze mít v myčce nádobí.

OXO Good Grips otvírák konzerv má tyto parametry:

Rozměr struhadla bez misky: 18 × 5 cm
Materiál: nerez, plast
Hmotnost: 260 g
Barva: černá, nerez

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a tak se nemusíte bát, že se cokoliv poškodí během přepravy.

OXO good grips otvírák konzerv

OXO Good Grips

Americká společnost OXO vyrábí kuchyňské nástroje s důrazem na pohodlí úchopu. Jejich první výrobek vznikl tak, že jej navrhl Sam Farber pro svou manželku Betsey, která měla problémy s počínající artridídou a udržet kuchyňské pomůcky jí dělalo problémy. Vaření milovala a tak pro ní manžel vymyslel takové pomůcky, které se ji lépe v ruce držely. Dodnes nese značka podtitul Good Grips, což v překladu znamená "dobrý úchop". Když tedy hledáte kuchyňské náčiní, se kterým se pohodlně pracuje i starším lidem nebo lidem s problémy úchopu, našli jste ideální řešení. Já sama používám každý den v práci škrabku na zeleninu od OXO Good Grips. Nebolí mě z ní ruce po několikohodinovém používání :).

Otvírák s velkým měkkým úchopem může být skvělá pomůcka pro vaše prarodiče.

OXO good grips otvírák konzerv

RADY A TIPY

  • lze mýt v myčce nádobí

Bramborový salát

inspirace na recepty

#bramborový salát

Je tisíc způsobů jak se dělá bramborový salát. Každá rodina má ten svůj tradiční a dokonce i stejný recept chutná všude jinak. A to je dobře! Podělím se s vámi o ten náš rodinný recept.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

OXO Good Grips otvírák konzerv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost OXO vznikla kolem roku 1990 jako malá rodinná firma. Cílem bylo vylepšit běžné domácí pomocníky tak, aby jejich používání bylo příjemnější, snazší, efektivnější, prostě lepší.

Příběh značky OXO začal, když Sam Farber, podnikatel v průmyslu domácích potřeb, vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Kvůli její počínající artritidě začal být úchop tradičních kuchyňských pomůcek pro ní obtížné. Její manžel v tom viděl příležitost a vytvořil pohodlnější kuchyňské nástroje, které by byly přínosem pro jejich uživatelé. Nápad ergonomické pryžové rukojeti pružnými boky vycházel po vzoru rukojetí na řídtíkách jízdních kol. Záměrem a cílem bylo navrhnout produkty, které by usnadnili práci v kuchyni při problémech s rukami, klouby nebo páteři. I proto je název kolekce Good Grips, čili dobré úchopy.

Název OXO se čte z jakéhokoliv směru stejně a to napovídá, že produkty této značky lze používat vodorovně, svisle, levákům, pravákům. Pohodlí a snadnost úchopu rukojeti se klade veliký důraz, ale nezaostáva ani kvalita a ostrost použité japonské nerezové oceli.

Heslo značky OXO: „Držte nástroje tak, jak je chcete držet, ne tak, jak je musíte držet.

Zpět do obchodu