Mason Cash stěrka 4v1 Innovative Kitchen

Nerezová kuchařská stěrka 4v1 od Mason Cash Kitchen Innovative je všestranným multifunkčním kuchařským nástrojem, se kterým odkrojíte těsto, změříte jednotlivé díly těsta, pomůže vám při přemístění surovin do hrnce a taky očistí stonky bylin od lístků.

Rozměr: 15,2 x 14 x 2,2 cm.

Skladem
Značka: Mason Cash
245 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.28 kg

Mason Cash kuchařská stěrka 4v1

4v1 kuchyňská stěrka Innovate Kitchen

Mason Cash

Kuchařská nerezová stěrka 4v1 z kolekce Innovative Kitchen od značky Mason Cash je multifunkční nástroj, který dokáže rozhodně více než jenom odkrojit těsto. Využijete ji v kuchyni, kromě toho odkrojení hotového těsta, na přemístění surovin do hrnce nebo změření těsta, očištění stonek bylinek od lístků. Je to pomůcka, kterou mám po ruce při každém vaření a zvykla jsem si jí aktívně využívat. Jak třeba přenášíte nasekanou cibuli na pánev? Já si pomáhám touto sťerkou :)

Stěrku oceníte i při dekorování dortu k úpravě krémové vnější vrstvy. Jednoduše s ní krém na dortu uhladíte a vytvoříte rovné boční zdi.

Nerezová kuchařská stěrka Mason Cash 4v1:

  • čistí pracovní plochu (desku)
  • měří
  • krájí těsto
  • zbavuje stonky bylinkových listů

I když výrobce uvádí na obalu, že je možné stěrku mýt v myčce nádobí, já bych ji tam kvůli dřevěné rukojeti nedávala. Dřevu na rukojeti by to neprospělo a časem by nevypadalo dobře.

Kvalitní kuchařská stěrka Mason Cash má tyto parametry:

Rozměr: 15,2 x 14 x 2,2 cm
Materiál: dřevo, nerez
Hmotnost: 280 g

Mason Cash kuchařská stěrka 4v1

Innovate Kitchen by Mason Cash

Kolekce nádobí a pomůcek Mason Cash přinese vaší kuchyni širokou škálu kuchyňských produktů, které budete milovat nejen pro jejich nádherný design, ale především pro chytré, multifunkční využití. Nad každým výrobkem se designéři zamysleli, aby plnil funkci nejen krásné dekorace, ale zvládal být víceúčelovým prvkem, který do vaší kuchyně přinese moderní vzhled a funkcionalitu. Anglická značka Mason Cash vyrábí krásné, funkční a ikonické kuchyňské nádobí již více než 200 let. Značka je známá pro klasické kuchyňské mísící mísy Mason Cash a pudinkové misky, jejichž design se od počátků nezměnil. Díky tomu se staly designovými ikonami moderních kuchyní. Nádobí Mason Cash je nejenom okouzlující, ale i funkční.

Mason Cash kuchařská stěrka 4v1

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout a usušit. 
  • Ihned po použití ji opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte.
  • Nikdy nemyjte dřevěné výrobky v myčce nádobí.
  • Nepatří do mikrovlnné trouby ani do lednice (extrémní teploty a dlouhodobá vlhkost by ji znehodnotily).
  • Nevystavujte vysoké vlhkosti, dřevo se může zkroutit nebo jinak poškodit.
  • Nevystavujte vysokým teplotám.

Koláč babka

inspirace na recepty

#babka

BABKA je pletený kynutý židovský koláč, který se chuťově nejvíc podobá vosím hnízdům od mé babičky, která najdete v naší kuchařce #UPGRADE. I proto se mi líbí název této buchty, přesně takhle totiž oslovuji ve slovenštině své babičky.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Mason Cash Innovative

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.3.2022
Lopatku používam pri každom varení! Je to super pomôcka.

Keramika Mason Cash existuje od roku 1800. Dříve byla keramika provozovaná řadou mistrů Potterů a sídlila v Church Gresley, v srdci anglického keramického průmyslu. Místo se nacházelo v blízkosti surovin v podobě jílu a uhlí jako zdroje paliva. Oblast měla také dobré dopravní spojení pro distribuci hotových výrobků. Mason Cash byl původně známý pro svou charakteristickou bílou a třtinovou glazovanou kameninou. V roce 1800 byla keramika pojmenována po jednom konkrétním mistru Potterovi, Williamu Masonovi. Když ji v roce 1901 koupil Thomas Cash, jednoduše přidal své jméno ke značce a přejmenoval ji na Mason Cash & Co.

Značka Mason Cash, nyní přes 200 let stará, je po staletí volbou domácích kuchařů a pekařů díky své vysoké kvalitě, dlouhodobému a ikonickému designu. Skvělý styl se snoubí se skutečně funkčním designem. V současné době sortiment značky Mason Cash zahrnuje širokou škálu pečicích nádob a předmětů na pečení Mason Cash, od odměrek až po klasické mísy.

Zpět do obchodu