Mason Cash stěrka 4v1 Innovative Kitchen

Nerezová kuchařská stěrka 4v1 od Mason Cash Kitchen Innovative je všestranným multifunkčním kuchařským nástrojem, se kterým odkrojíte těsto, změříte jednotlivé díly těsta, pomůže vám při přemístění surovin do hrnce a taky očistí stonky bylin od lístků.

Rozměr: 15,2 x 14 x 2,2 cm.

Skladem
Značka: Mason Cash
245 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.28 kg

Mason Cash kuchařská stěrka 4v1

4v1 kuchyňská stěrka Innovate Kitchen

Mason Cash

Kuchařská nerezová stěrka 4v1 z kolekce Innovative Kitchen od značky Mason Cash je multifunkční nástroj, který dokáže rozhodně více než jenom odkrojit těsto. Využijete ji v kuchyni, kromě toho odkrojení hotového těsta, na přemístění surovin do hrnce nebo změření těsta, očištění stonek bylinek od lístků. Je to pomůcka, kterou mám po ruce při každém vaření a zvykla jsem si jí aktívně využívat. Jak třeba přenášíte nasekanou cibuli na pánev? Já si pomáhám touto sťerkou :)

Stěrku oceníte i při dekorování dortu k úpravě krémové vnější vrstvy. Jednoduše s ní krém na dortu uhladíte a vytvoříte rovné boční zdi.

Nerezová kuchařská stěrka Mason Cash 4v1:

  • čistí pracovní plochu (desku)
  • měří
  • krájí těsto
  • zbavuje stonky bylinkových listů

I když výrobce uvádí na obalu, že je možné stěrku mýt v myčce nádobí, já bych ji tam kvůli dřevěné rukojeti nedávala. Dřevu na rukojeti by to neprospělo a časem by nevypadalo dobře.

Kvalitní kuchařská stěrka Mason Cash má tyto parametry:

Rozměr: 15,2 x 14 x 2,2 cm
Materiál: dřevo, nerez
Hmotnost: 280 g

Mason Cash kuchařská stěrka 4v1

Innovate Kitchen by Mason Cash

Kolekce nádobí a pomůcek Mason Cash přinese vaší kuchyni širokou škálu kuchyňských produktů, které budete milovat nejen pro jejich nádherný design, ale především pro chytré, multifunkční využití. Nad každým výrobkem se designéři zamysleli, aby plnil funkci nejen krásné dekorace, ale zvládal být víceúčelovým prvkem, který do vaší kuchyně přinese moderní vzhled a funkcionalitu. Anglická značka Mason Cash vyrábí krásné, funkční a ikonické kuchyňské nádobí již více než 200 let. Značka je známá pro klasické kuchyňské mísící mísy Mason Cash a pudinkové misky, jejichž design se od počátků nezměnil. Díky tomu se staly designovými ikonami moderních kuchyní. Nádobí Mason Cash je nejenom okouzlující, ale i funkční.

Mason Cash kuchařská stěrka 4v1

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout a usušit. 
  • Ihned po použití ji opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte.
  • Nikdy nemyjte dřevěné výrobky v myčce nádobí.
  • Nepatří do mikrovlnné trouby ani do lednice (extrémní teploty a dlouhodobá vlhkost by ji znehodnotily).
  • Nevystavujte vysoké vlhkosti, dřevo se může zkroutit nebo jinak poškodit.
  • Nevystavujte vysokým teplotám.

Koláč babka

inspirace na recepty

#babka

BABKA je pletený kynutý židovský koláč, který se chuťově nejvíc podobá vosím hnízdům od mé babičky, která najdete v naší kuchařce #UPGRADE. I proto se mi líbí název této buchty, přesně takhle totiž oslovuji ve slovenštině své babičky.

JDU NA RECEPT

Mason Cash Innovative

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.3.2022
Lopatku používam pri každom varení! Je to super pomôcka.

Britská značka Mason Cash existuje už od roku 1800 a proslavila se zejména keramikou s bílou a třtinovou glazurou. Název značky byl původně pojmenován po jednom konkrétním keramickém mistru (hrnčíři), Williamu Masonovi. V roce 1901 byla značka prodaná Thomasi Cashovi, který si k názvu jednoduše přidal své jméno a tak dodnes nese název Mason Cash & Co.

Značka Mason Cash, nyní přes 200 let stará, je po staletí volbou domácích kuchařů a pekařů díky své vysoké kvalitě, dlouhodobému a ikonickému designu. Skvělý styl se snoubí se skutečně funkčním designem. V současné době v jejím sortimentu není jenom keramika, ale i široký výběr kuchařských pomůcek, od odměrek, keramických mís až po vařečky.

 

Zpět do obchodu