Spolupráce

spoluprace_baner_sny

Ráda bych vám představila své partnery. Partnery, se kterými spolupracuji a podporují mě na mé kuchařské cestě. Takové, které denně využívám a využívala jsem ještě dávno předtím, než naše spolupráce začala. Chcete být mezi nima? Napište na mail@madebykristina.cz, něco společně vymyslíme.

Rodina

Bezkonkurenčně první místo! Bez mojí skvělé rodiny bych se nikdy nedostala tam, kde jsem teď. Od malička mě podporují ve vaření a dávají mi prostor jít si za svým, za což jsem jim opravdu vděčná. Mám to štěstí, že jsou moji rodiče ti největší parťáci. Vždycky mi ve všem věřili. Dokonce natolik, že se vrhli do výroby mé první knihy, bez jakýchkoli dřívějších zkušeností! Společně jsme tak vydali kuchařku #UPGRADE a já jim děkuji za důvěru i finanční kryté celé produkce knihy. Moje máma mi nafotila všechny fotografie v kuchařce, zastřešila redakční část produkce a připravila tuto webovou stránku. Táta se postaral o balení, skladování a zasílání každé knihy. Ani zbytek rodiny nezaostává. Každý se podílí na mém úspěchu. Babička Pavlínka uvařila tradiční jídla, které najdete v kuchařce, děda Ivan #UPGRADE přeložil do slovenštiny, bratranec Martin mi pomáhá s grafikou. Logo je také jeho prací. A ostatní mi moc fandí. Za to jim patří jedno velké DĚKUJU!

Makro

www.makro.cz

Do Makra jsem jezdila nakupovat od malička. Dokonce od toho věku, kdy jsem ještě musela s jedním z rodičů čekat v autě, protože mě dovnitř nepustili. Jakmile to ale šlo, začala jsem tam nakupovat sama. Na Makru nejvíc oceňuju kvalitu, obrovský výběr a čerstvost. Vždy tam seženu úplně všechno, co potřebuju - třeba jedlé květy na ozdobu dortů, marakujové nebo mangové pyré na dortové krémy, ale taky skvělou zvěřinu nebo čerstvé ryby. A to je i důvod, proč můžete ve všech prodejnách Makro sehnat i moji kuchařskou knihu #UPGRADE.

Čisté dřevo

www.cistedrevo.cz

Ráda se obklopuji přírodními materiály a oceňuji ruční práci. I proto jsem se rozhodla spojit s ČistéDřevo.cz. Najdete u nich opravdu široký výběr dřevěných produktů, které se dají využít od kuchyně až po zahradu a navíc si spoustu jejich výrobků můžete nechat vygravírovat vlastním logem nebo ikonou. Za mě je to skvělý tip na dárek! Pracují výhradně s certifikovanými dodavateli a navíc pomáhají organizaci Arnika s výsadbou nových stromů a podporují arteterapeuty. Kdyby se vám cokoliv od ČistéDřevo.cz líbilo, uplatněte slevu 15% s mým kódem KRISTINA15.

Yaxell

www.hobbychef.cz

To, že každý v kuchyni potřebuje pořádně ostrý nůž je jasné. Já jsem si v poslední době oblíbila kvalitu japonských nožu Yaxell od firmy HobbyChef. Nezradili mě na food festivalech, při kurzech vaření, ale ani u nás doma v kuchyni při běžném vaření. Nosím si je jednoduše všude, kde vařím a už vím, že se bez nich neobejdu. Ušetřete až 15% při nákupu japonských nožů s kódem KRISTINA15 na www.hobbychef.cz.

Made in Japan

www.kulina.cz/mij

Keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů. Je vyrobena ručně z přírodní keramiky z japonských jílů a každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Mně osobně se líbí, že dáva jídlu o něco větší rozměr, vlastní příběh a oceňuji její kvalitu, barevnou stálost a celkovou životnost. I když jsem si domů pořídila celou sadu, ráda ji kombinuji o jiné kousky a tak se často stáva, že mým hostům servíruji každému na jiném talíři. I to vytváří celkový dojem :). Na talířích prostě ulítávám a když máte stejnou zálibu, ušetřete a uplatněte si slevu 20% na www.kulina.cz/mij s mým kódem KRISTINA20.

Mixit

www.mixit.cz

Ve spolupráci s Mixit jsme společně namixovali speciální mix PRO MAMINKU, ze kterého výtěžek věnujeme ve formě speciálních pomůcek zařízením a domovům se speciálním určením v České republice a na Slovensku. Je známo, že moje sestra Paulínka má těžké postižení a tak přesně vím jak náročná je péče a jak nedostatečný je výběr speciálních pomůcek pro hendikepované. Moje máma díky specifickým potřebám mojí sestry založila projekt NEEDO a v chráněných dílnách vyrábí textilní pomůcky (bryndáky a oblečení pro hendikepované), které chybí na celosvětovém trhu. Proto jsme se s Mixit domluvili na pomoci a už více než rok vybavujeme těmito pomůckami centra, které pečují o lidi s postižením. Nákupem mixu PRO MAMINKU získáte něco jako bonboniéru v tubusu - každé sousto vás překvapí. Ochutnáte souhru mrazem sušených jahod a malin spolu s lahodnými mandlemi v mléčné čokoládě, hoblinkami hořké belgické čokolády a křupavým vypečeným základem a celý mix je provoněný kardamomem a skořicí. A k tomu skvělý pocit, že jste někomu pomohli! Děkujeme :)

Máte zájem o spolupráci?

Pokud si myslíte, že by nám to spolu klapalo, napište mi na mail@madebykristina.cz - budu se těšit!

 

2019_NEW_LOGO_black

Plním si sny a moje kuchařka je jedním z nich!

OBJEDNAT