Spolupráce

Spolupráce

#na cestě za sny
mi pomáhají

Ráda bych vám představila své partnery. Partnery, se kterými spolupracuji a podporují mě na mé kuchařské cestě. Takové, které denně využívám a využívala jsem ještě dávno předtím, než naše spolupráce začala.

rodina

Rodina

Bezkonkurenčně první místo! Mám to štěstí, že moji rodiče jsou ti největší parťáci, kteří mi vždycky ve všem věřili a zejména ve vaření mě vždy podporovali. Dokonce natolik, že se se mnou vrhli do výroby mé první knihy, bez jakýchkoli dřívějších zkušeností! Mojí mámě vděčím za všechny fotky jídel, kterými se prezentuji. Taky mě v hodně věcech zastupuje. Táta se věnuje provozu e-shopu - balí a zasílá každou objednávku. Ani zbytek rodiny nezaostává a pomohli mi zejména s kuchařkou #UPGRADE. Moje babička Pavlínka uvařila do knihy tradiční jídla, děda Ivan kuchařku přeložil do slovenštiny a bratranec Martin mi pomáhá s grafikou. Netajím se, že moje starší sestra Pauli je těžce postižena a díky ní se věnuji charitě. Na mém e-shopu najdete i charitativní kolekci, s výtěžkem které pomáháme vybavovat specializovaná centra pro lidi s postižením speciálními pomůckami.

Charitativní kolekce
makro

makro www.makro.cz

Do pražské prodejny Makro jsem jezdila nakupovat od malička. Dokonce od toho věku, kdy jsem ještě musela s jedním z rodičů čekat v autě, protože mě dovnitř nepustili. Jakmile to ale šlo, začala jsem tam nakupovat sama. Na Makro nejvíc oceňuju kvalitu, obrovský výběr a čerstvost. Vždy tam seženu úplně všechno, co potřebuju - třeba jedlé květy na ozdobu dortů, marakujové nebo mangové pyré na dortové krémy, ale taky skvělou zvěřinu nebo čerstvé ryby. A to je i důvod, proč můžete ve všech prodejnách Makro sehnat i moji kuchařskou knihu #UPGRADE.

Do MAKRO
miele

miele www.miele.cz

O tuhle spolupráci jsem hodně stála. Doma už léta používáme domácí parní troubu (konvektomat), pračku, sušičku a vysavač od značky Miele a já vám tak mohu s čistým svědomím doporučit jejich spotřebiče. Naši spolupráci jsme přenesli do pořadu o vaření Vařte doma jako šéf a naše videorecepty najdete jak na mojí stránce pod recepty, tak jsou dohledatelné na YouTube.

Vařte doma jako šéf
minicooper

minicooper www.mini.cz

Ne, nemám vlastní auto. Ale mám parťáka, který mi ho na pár dní půjčí a já se tak po příletu z Londýna mohu snadněji pohybovat i se vším kuchařským náčiním na pracovní akce. A věděli jste, že MINI Cooper bylo vyhlášeno za nejpozitivnějsí auto na světě? Prý vyvolává nepopsatelný pocit štěstí, úsměv na tváři a já to mohu jenom potvrdit. A ráda bych předala tuto radost i na vás! Sledujte instagramový profil @minicz., kde máme připraveny soutěže o víkendové štěstí i pro vás. Mini Cooper bude na víkend jenom vaše!

Chci na víkend Mini cooper
cistedrevo

cistedrevo www.cistedrevo.cz

Ráda se obklopuji přírodními materiály a oceňuji ruční práci. I proto jsem se rozhodla spojit s ČistéDřevo.cz. Najdete u nich opravdu široký výběr dřevěných produktů, které se dají využít od kuchyně až po zahradu a navíc si spoustu jejich výrobků můžete nechat vygravírovat vlastním logem nebo ikonou. Za mě je to skvělý tip na dárek! Pracují výhradně s certifikovanými dodavateli a navíc pomáhají organizaci Arnika s výsadbou nových stromů a podporují arteterapeuty. Kdyby se vám cokoliv od ČistéDřevo.cz líbilo, uplatněte slevu 15% s mým kódem KRISTINA15.

Vše ze dřeva s vlastním gravírováním
makro

diana www.diana-company.cz

Kdo by neznal svět oříšků se zeleným logem Diana? Už v dětství jsem do jejich prodejny v centru Prahy chodila ráda a nevěděla, co si od radosti vybrat z jejich nabídky. Ta se mnohem více rozrostla a dnes DIANA nabízí největší výběr ořechů a produktů z nich jako ořechové mouky, oříškové pasty, oleje. Ořechový výběr, který nikde jinde nenajdete. Jednoduše ráj pro někoho, kdo rád peče! V naší spolupráci vznikají nové recepty a co by to byla za spolurpáce, kdybych pro vás neměla slevu na nákup? Stačí uplatnit při nákupu na jejich stránkách www.diana-company.cz. slevový kód KRISTINA5 a ušetříte až 5% z celého nákupu.

Jdu do světa oříšků!
madeinjapan

Made in Japan www.kulina.cz

Keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů. Je vyrobena ručně z přírodní keramiky z japonských jílů a každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Mně osobně se líbí, že dáva jídlu o něco větší rozměr, vlastní příběh a oceňuji její kvalitu, barevnou stálost a celkovou životnost. I když jsem si domů pořídila celou sadu, ráda ji kombinuji o jiné kousky a tak se často stáva, že mým hostům servíruji každému na jiném talíři. I to vytváří celkový dojem :). Na talířích prostě ulítávám a když máte stejnou zálibu, ušetřete a uplatněte si slevu 20% na www.kulina.cz/mij s mým kódem KRISTINA20.

Japonská keramika
yaxell

Yaxell www.hobbychef.cz

To, že každý v kuchyni potřebuje pořádně ostrý nůž je jasné. Já jsem si oblíbila kvalitu japonských nožu Yaxell. Nezradili mě na food festivalech, při kurzech vaření, ani doma při běžném vaření a pomáhají mi denně v práci v michelinské restauraci Story, kde teď pracuji. Dokonce si je moji kolegové potají půjčují a asi vám nemusím vysvětlovat, co to znamená pro kuchaře, když se někdo dotkne jeho nože! Nosím si je jednoduše všude, kde vařím a už vím, že se bez nich neobejdu. Když se rozhodnete pro japonský nůž, je to na celý život. Není zapotřebí hned kupovat celou sadu, kupte si jeden - dva a uvidíte, že vám bohatě vystačí. Vím, že nebudete litovat. O kvalitě Yaxell svědčí i záruka 20 let, kterou japonský výrobce poskytuje a s kódem KRISTINA15 na www.hobbychef.cz. ušetříte až 15% z nákupu.

Výběr japonských nožů
makro

Máte zájem o spolupráci?

Pokud si myslíte, že by nám to spolu klapalo, napište mi na mail@madebykristina.cz - budu se těšit!