Spolupráce

Ráda bych vám představila své partnery. Partnery, se kterými spolupracuji a podporují mě na mé kuchařské cestě. Takové, které denně využívám a využívala jsem ještě dávno předtím, než naše spolupráce začala.

Rodina

Bezkonkurenčně první místo! Bez mojí boží rodiny bych se nikdy nedostala tam, kde jsem teď. Od malička mě podporují ve vaření a dávají mi prostor jít si za svým, za což jsem jim opravdu vděčná.

Mám to štěstí, že jsou moji rodiče ti největší parťáci. Vždycky mi ve všem věřili. Dokonce natolik, že se vrhli do výroby mé první knihy, bez jakýchkoli dřívějších zkušeností! Společně jsme tak vydali kuchařku #UPGRADE a já jim děkuji za důvěru i finanční kryté celé produkce knihy. Máma mi nafotila všechny fotografie v kuchařce, zastřešila redakční část produkce a připravila tuto webovou stránku. Táta se postaral o balení, skladování a zasílání každé knihy.

Ani zbytek rodiny nezaostává. Každý se podílí na mém úspěchu. Babička Pavlínka uvařila tradiční jídla, které najdete v kuchařce, děda Ivan #UPGRADE přeložil do slovenštiny, bratranec Martin mi pomáhá s grafikou. Logo je také jeho prací. A ostatní mi moc fandí. Za to jim patří jedno velké DĚKUJU!

Makro

www.makro.cz

Do Makra jsem jezdila nakupovat od malička. Dokonce od toho věku, kdy jsem ještě musela s jedním z rodičů čekat v autě, protože mě dovnitř nepustili. Jakmile to ale šlo, začala jsem tam nakupovat sama. Na Makru nejvíc oceňuju kvalitu, obrovský výběr a čerstvost. Vždy tam seženu úplně všechno, co potřebuju - třeba jedlé květy na ozdobu dortů, marakujové nebo mangové pyré na dortové krémy, ale taky skvělou zvěřinu nebo čerstvé ryby. A to je i důvod, proč můžete ve všech prodejnách Makro sehnat i moji kuchařskou knihu #UPGRADE.

Puma

www.puma.com

Pumu jsem si oblíbila hlavně díky programu Do you. Cílem kampaně je motivovat mladé lidi, a také snaha o to, aby dělali co je baví. A vy už moc dobře víte, jak je pro mě důležité plnit si sny. Oblečení a boty Puma nosím opravdu denně, v jedněch teniskách jsem dokonce zvládla všechny natáčecí dny Masterchef. Protože u vaření je pohodlí opravdu důležité! Ale také díky DO YOU challenge jsem se začala opět aktívně hýbat a trénuji Jiu Jitsu. Díky, Puma!

Mixit

www.mixit.cz

Téměř každé ráno snídám müsli s bílým jogurtem a snažím se ho nakombinovat tak, aby nebylo moc sladké, bylo v něm něco kyselého a také přidávám špetku různého koření. Když přišla možnost namixovat si vlastní müsli přesně podle svých představ, neváhala jsem. Spoločně s Mixit.cz se nám povedlo zkombinovat skvělé ingrediencie, které mi chutnají přesně tak, jak to mám ráda. Můj mix s názvem #UPGRADE můžete koupit přímo na jejich stránce a vozím ho s sebou také na všechny akce, kde vařím. Dobré "upgrade" ráno vám všem! 

Yaxell

www.hobbychef.cz

To, že každý v kuchyni potřebuje pořádně ostrý nůž je jasné. Já jsem si v poslední době oblíbila kvalitu japonských nožu Yaxell od firmy HobbyChef. Nezradili mě na food festivalech, při kurzech vaření, ale ani u nás doma v kuchyni při běžném vaření. Nosím si je jednoduše všude, kde vařím a už vím, že se bez nich neobejdu.  

MINI (BMW group)

www.mini.cz

Zbožňuji pohyb i ten na kolách a patřím mezi ty, který si jízdu autem užívají. A když se spojí i s mini designem, nemohla jsem odolat vyzkoušet si jízdy právě na vozidlech značky MINI. Nemám žádné auto na každodenní užívání, naše spolupráce spočíva v krátkodobých zápůjčkách. Proto mě můžete vidět vždy v jiném MINI-skovi. #MINIme  

Máte zájem o spolupráci?

Pokud si myslíte, že by nám to spolu klapalo, napište mi na mail@madebykristina.cz - budu se těšit!

 

2019_NEW_LOGO_black

Plním si sny a moje kuchařka je jedním z nich!

OBJEDNAT