Spolupráce

Ráda bych vám představila své partnery. Partnery, se kterými spolupracuji a podporují mě na mé kuchařské cestě. Takové, které denně využívám a využívala jsem ještě dávno předtím, než naše spolupráce začala.

Rodina

Bezkonkurenčně první místo! Bez mojí boží rodiny bych se nikdy nedostala tam, kde jsem teď. Od malička mě podporují ve vaření a dávají mi prostor jít si za svým, za což jsem jim opravdu vděčná.

Mám to štěstí, že jsou moji rodiče ti největší parťáci. Vždycky mi ve všem věřili. Dokonce natolik, že se vrhli do výroby mé první knihy, bez jakýchkoli dřívějších zkušeností! Společně jsme teď vydali kuchařku #UPGRADE a já jim děkuji za důvěru i finanční kryté celé produkce knihy.

Ani zbytek rodiny nezaostává. Každý se podílí na mém úspěchu. Babička Pavlínka uvařila tradiční jídla, které uvidíte v kuchařce, děda Ivan #UPGRADE překládá do slovenštiny, bratranec Martin mi pomáhá s grafikou. Logo je také jeho prací. Ostatní mi moc fandí. Za to jim patří jedno velké DĚKUJU!

Mám to štěstí, že jsou moji rodiče ti největší parťáci. Vždycky mi ve všem věřili. Ale ani zbytek rodiny nezaostává a každý se podílí na mém úspěchu. Jedno velké děkuju!

Makro

www.makro.cz

Do Makra jsem jezdila nakupovat od malička. Dokonce od toho věku, kdy jsem ještě musela s jedním z rodičů čekat v autě, protože mě dovnitř nepustili. Jakmile to ale šlo, začala jsem tam nakupovat sama. Na Makru nejvíc oceňuju kvalitu, obrovský výběr a čerstvost. Vždy tam seženu úplně všechno, co potřebuju - třeba jedlé květy na ozdobu dortů, marakujové nebo mangové pyré, nejrůznější exotické ovoce a třeba taky skvělou zvěřinu nebo čerstvé ryby. A to je i důvod, proč můžete ve všech prodejnách Makro sehnat i mojí kuchařskou knihu #UPGRADE.

Puma

www.puma.com

Pumu jsem si oblíbila hlavně díky programu Do you. Cílem kampaně je motivovat mladé lidi, a také snaha o to, aby dělali co je baví. A vy už moc dobře víte, jak je pro mě důležité plnit si sny. Oblečení a boty Puma nosím opravdu denně, v jedněch teniskách jsem dokonce zvládla všechny natáčecí dny Masterchef. Protože u vaření je pohodlí opravdu důležité! Ale také díky DO YOU challenge jsem se začala opět aktívně hýbat a trénuji Jiu Jitsu. Díky, Puma!

Mixit

www.mixit.cz

Téměř každé ráno snídám müsli s bílým jogurtem a řeším kombinaci, aby nebylo moc sladké, bylo v něm něco kyselého, přidávám si špetku různeho koření. Když přišla možnost namixovat si jej dle svých představ, neváhala jsem. Spoločně s Mixit.cz se nám povedla kombinace skvělých ingrediencií, které mi chutnají přesně tak, jak to mám ráda. Můj mix s názvem #UPGRADE můžete koupit přímo na jejich stránce nebo ho sebou vozím na všechny akce, kde vařim. Dobré "upgrade" ráno vám všem!

F.Dick

www.noze.cz

To, že každý v kuchyni potřebuje pořádně ostrý nůž je jasné. Proto jsem se nebránila spolupráci s kvalitním výrobcem nožů, které jsou neskutečně ostré (vyzkoušeno na vlastní prsty, bohužel). Jsou to pomocníci, kteří nesmí chybět v kuchyni u nás doma. Nemusím se stydět je vzít na stáž a jsou opravdu špičkové. Dokonce jeden z nich najdete i na mém e-shopu

Máte zájem o spolupráci?

Pokud si myslíte, že by nám to spolu klapalo, napište mi na mail@madebykristina.cz - budu se těšit!

 

2019_NEW_LOGO_black