Nepřilnavý plech na pečení (45 x 30 cm)

Nepřilnavý plech na pečení od holandské značky Gusta je vyroben z kvalitního materiálu s povrchovou nepřilnavou úpravou.  

Rozměr 45 x 30 x 7 cm.

Skladem
Značka: Gusta
355 Kč / ks
Kategorie: Pečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.93 kg
gusta plech
Novinka

Pekáč Gusta

Nepřilnavý plech na pečení

gusta

Kvalitní nepřilnavý plech na pečení od holandské značky Gusta využijete na pečení buchet, koláčů z litého těsta, ale i na pečení masa a zeleninových pokrmů. 

S horkou formou vždy manipulujte ve chňapkách!

Povrch formy je nutno chránit před mechanickým poškozením, aby nedošlo časem ke korozi. Proto doporučuji používat při styku s formou jenom dřevěné nebo umělohmotné pomůcky (stěrky, vařečky) a vyvarovat se dalším kovovým předmětům.

Plech je vyroben z pevného kvalitního ocelového materiálu, potažen vrstvou nepřilnavého povrchu. Jeho rozměr 45 x 30 x 7 cm se hodí do každýho typu pečící trouby, kde se postaví na mřížku.

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a nemusíte se bát, že by se jim během přepravy k vám něco stalo.  

Pekáč Gusta

Buchty, koláč, maso, zelenina

Nepřilnavý plech na pečení má tyto parametry.

 • materiál: kvalitní ocel s nepřilnavým povrchem
 • rozměr 45 x 30 x 7 cm
 • maximální teplota pečení 210 °C
 • neobsahuje plasty BPA
 • nevhodné do myčky a do mikrovlnné trouby

Forma z kvalitního materiálu - žádná jednorázovka!

Pekáč Gusta

RADY A TIPY

 • Povrch formy je nutno chránit před mechanickým poškozením, proto při pečení nepoužívejte kovové kuchyňské pomůcky, pouze dřevěné nebo umělohmotné.
 • Nedoporučuje se mýt drátěnkou nebo pískem na nádobí, aby se nepoškodila nepřilnavá povrchová vrstva. Na mytí použijte šetrnou houbu na nádobí.
 • Po umytí důkladně vysušte, aby nedošlo ke korozi.
 • Není vhodné do myčky, mohlo by dojít k zničení nepřilnavého povrchu.
 • Každý "škrábanec" na pečícím plechu znamená časem riziko vzniku korozi.
 • S horkým plechem vždy manipulujte v kuchyňských chňapkách.

Buchty

inspirace na recepty

#buchty

BUCHTY s tvarohem, povidly, marmeládou nebo mákem jsou klasikou, která nikdy neomrzí. Když s kynutým těstěm jenom začínáte, zkuste tento recept. Je o něco jednodušší a upozorňuji vás, ať jich uděláte kolik chcete, vždy to bude málo :-)

Jdu na recept

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Gusta patří pod holandskou společnost Kapimex. Založena byla v roce 2010 s vizí vytvářet inspirující a hezké produkty, pro které bude synonymem kvalita a vzhled.

Společnost Kapimex patří největší mezinárodní velkoobchody s doplňky pro domácnost. Produkty pod značkou Gusta jsou vytvářeny s vášní pro potřeby dnešních spotřebitelů a patří mezi ně mramorové hmoždíře, dekorační mísy, kuchyňské pomůcky, porcelán a svícny.

Zpět do obchodu