Mason Cash vařečka a stěrka 2v1 Innovative

Dřevěná vařečka se silikonovou malou stěrkou 2v1 z kolekce Innovative Kitchen značky Mason Cash je každodenní pomůcka v kuchyni. Kromě klasické vařečky poslouží jako jednoduchá odměrka a nebo jako stěrka při vyškrabávání sklenic od marmelád.

Rozměr vařečky je: 34 × 6,8 × 1 cm

Skladem
Značka: Mason Cash
335 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.058 kg

Mason Cash vařečka 2v1

2v1 vařečka a malá stěrka Innovate Kitchen

Mason Cash

Dřevěná vařečka 2v1 z kolekce Innovative Kitchen značky Mason Cash je multifunkční pomůcka v kuchyni. Kromě klasické vařečky ideální na míchání, skvěle poslouží jako odměrka, protože uvnitř lopatky najdete vyznačené velikosti pro polévkovou lžíci, čajovou lžičku a ½ lžičky. Na druhé straně se nachází malá silikonová stěrka vhodná třeba na vyškrabávání sklenic od marmelád nebo jako pomocný nástroj při zdobení krémem.

Kvalitní kuchařská vařečka Mason Cash má tyto parametry:

Rozměr: 34 x 1 x 6,8 cm
Materiál: březové dřevo, silikon
Hmotnost: 58 g

Kvůli dřevěné rukojeti je výrobcem doporučeno pouze ruční mytí.

Mason Cash vařečka 2v1

Innovate Kitchen by Mason Cash

Kolekce nádobí a pomůcek Mason Cash přinese vaší kuchyni širokou škálu kuchyňských produktů, které budete milovat nejen pro jejich nádherný design, ale především pro chytré, multifunkční využití. Nad každým výrobkem se designéři zamysleli, aby plnil funkci nejen krásné dekorace, ale zvládal být víceúčelovým prvkem, který do vaší kuchyně přinese moderní vzhled a funkcionalitu. Anglická značka Mason Cash vyrábí krásné, funkční a ikonické kuchyňské nádobí již více než 200 let. Značka je známá pro klasické kuchyňské mísící mísy Mason Cash a pudinkové misky, jejichž design se od počátků nezměnil. Díky tomu se staly designovými ikonami moderních kuchyní. Nádobí Mason Cash je nejenom okouzlující, ale i funkční.

Mason Cash vařečka 2v1

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout a usušit. 
  • Ihned po použití ji opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte.
  • Nikdy nemyjte dřevěné výrobky v myčce nádobí.
  • Nepatří do mikrovlnné trouby ani do lednice (extrémní teploty a dlouhodobá vlhkost by ji znehodnotily).
  • Nevystavujte vysoké vlhkosti, dřevo se může zkroutit nebo jinak poškodit.
  • Nevystavujte vysokým teplotám.

Tvarohová bublanina

inspirace na recepty

#jahodová bublanina s tvarohem

Kdybyste měli vybrat jeden typicky letní dezert, co by to bylo? Možná byste stejně jako já zvolili JAHODOVO-TVAROHOVOU BUBLANINU. Léto, teplo a ta spousta čerstvého ovoce kolem přímo láká k pečení. Ukážu vám, jak ji dělám já. Takovou pomyslnou třešničkou na dortu (tedy na bublanině) jsou totiž opečené mandličky.

JDU NA RECEPT

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka Mason Cash existuje už od roku 1800 a proslavila se zejména keramikou s bílou a třtinovou glazurou. Název značky byl původně pojmenován po jednom konkrétním keramickém mistru (hrnčíři), Williamu Masonovi. V roce 1901 byla značka prodaná Thomasi Cashovi, který si k názvu jednoduše přidal své jméno a tak dodnes nese název Mason Cash & Co.

Značka Mason Cash, nyní přes 200 let stará, je po staletí volbou domácích kuchařů a pekařů díky své vysoké kvalitě, dlouhodobému a ikonickému designu. Skvělý styl se snoubí se skutečně funkčním designem. V současné době v jejím sortimentu není jenom keramika, ale i široký výběr kuchařských pomůcek, od odměrek, keramických mís až po vařečky.

 

Zpět do obchodu