Lněná kuchyňská chňapka s teflonem (1 ks)

Kvalitní lněná kuchyňská chňapka (rukavice) s teflonovou části proti popálení s logem Made by Kristína a praktickým poutkem na zavěšení je nejen praktickou pomůckou při pečení, ale díky minimalistickému vzhledu vám bude dělat radost i jako stylový doplněk do kuchyně. Doporučuji zakoupit v cenově zvýhodněném setu s kuchařkou #UPGRADE nebo s lněnými utěrkami. Rukavice je vyrobena z lokálně vyrobeného materiálu a ušita v chráněné dílně na Moravě. Dorazí k vám zabalená v černé dárkové krabičce.

Vybrat si můžete ze dvou barev (přírodní nebo černé).

DÁRKOVÉ BALENÍ

Varianta
Skladem
355 Kč / ks
Kategorie: Kolekce #UPGRADE
Záruka: 2 roky

rukavice na pečení

Praktická lněná rukavice na pečení (1 ks)

kolekce #UPGRADE

Kuchyňská chňapka je praktická pomůcka při vaření nebo pečení. Lokálně vyrobený přírodní len, ze kterého je ušita, je velice kvalitní, savý, pevný a vydrží déle než běžná bavlna. Lze ho bezpečně prát a používáním nebo praním neřídne jeho struktura. Univerzální střih je vhodný pro obě ruce, protože palec je umístěn ve středu rukavice.Na chňapce nechybí praktické poutko, přichyceno o knoflík, za které je možné rukavici pověsit. Materiál v části úchopu, který nejčastěji přijde do styku s horkem, je z teflonu a ten dokonale ochrání vaše ruce při manipulaci s horkým nádobím, plechem nebo dortovou formou. Rukavice ušili krejčové v chráněné dílně Lidumila v Uherském Hradišti a jejich koupí podpoříte pracovní uplatnění pro lidi s hendikepem. Design chňapky je minimalistický, pro mě v typickém černém provedení, ale na výběr i v přírodní variantě.

vnější materiál: 100% přírodní len (220 g/m2)
vnitřní materiál: polyester
materiál úchopu: teflon
rozměr: 26 x 14 cm
barva: černá nebo přírodní

 

Kristina rukavice na pečení

kuchyňská chňapka

z přírodního lnu

Rukavice na pečení je praktickou pomůckou při každém pečení a je vyrobena z kvalitního, lokálně vyrobeného, lnu (ČR) a v místě úchopu doplněna o teflonovou vložku. Ušili ju krejčové v chráněné dílně Lidumila v Uherském Hradišti, která zaměstnává lidi s hendikepem. Proto nákupem rukavice podpoříte jejich pracovní uplatnění.

Rukavici vám pečlivě zabalíme do dárkové černé krabičky a můžete ji tak někomu rovnou darovat.

Na výběr z barev:

  • přírodní
  • černá

rukavice na pečení

Samostatně zakoupená lněná chňapka k vám dorazí zabalená v černé dárkové krabičce, a můžete ji tak darovat jako originální dárek.

Kristína Nemčková rukavice na pečení

Dárkové balení

Rukavici vám pečlivě zabalíme do dárkové černé krabičky a získáte tak originální dárek pro někoho blízkého. Rozměr dárkového balení je 23 x 23 cm.

rukavice na pečení

RADY A TIPY

  • chňapku lze prát v pračce s podobnými barvami na doporučených 30 °C bez použití bělidla. Není doporučeno sušit v sučičce.
  • Len je mimořádně odolný a je možné jej i vyvářet (vlákno se nepoškodí), ale je nutné počítat s ještě o něco vyšší srážlivostí materiálu po první vyvářce (7-10%).
  • Len má tendenci chytat vlákna jiných tkanin (bavlna, vlna, apod.), je tedy vhodné prát lněné výrobky samostatně.
  • Lokálně vyrobený materiál má složení: 100% přírodní len (220 g/m2)

NEPROHLÉDNĚTE CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ SETY:

#UPGRADE menu - kuchařka a rukavice na pečení
#UPGRADE menu - 3 utěrky a chňapka
Sada lněných utěrek (3 ks)
#UPGRADE menu - kuchařka a lněná utěrka
#UPGRADE menu - 2 zástěry
#UPGRADE menu - kompletní sada
 

Moje značka

made by kristína

Moje označení, tedy značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, založením mého profilu na Instagramu. Ale dávno předtím jsem měla facebookový profil s názvem Jsem MasterChef :). Každému svému příspěvku jsem přidala své logo a černé pozadí, až se roky z toho vytvořil můj design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho do kuchařky #UPGRADE, na tyto stránky nebo do svých vlastních produktů. Výrobky, označené logem Made by Kristína z kolekce #UPGRADE jsou originální a vyrobeny na míru. Držím se zásady vyrábět kvalitně a lokálně! Proto vše z mé kolekce bylo vyrobeno v České republice. A navíc výrobky, co jsou ušity, šili krejčové v chráněné dílně na Moravě, čímž jsme podpořili pracovní uplatnění pro lidi s omezeným pracovním uplatněním. Za jejich svých výrobků si pevně stojím a sama je používám v životě.

Made by Kristína - kolekce výrobků

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 3.7.2022
Pekné prevedenie, funkčná :)
5
Avatar autora | 18.2.2022
Super nápad!

‚‚Moje vlastní značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, přejmenováním mého profilu na sociálních sítích, který předtím nesl název Jsem MasterChef. Každému svému příspěvku – receptu jsem dodala logo a černé pozadí a z toho vychází minimalistický design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho i do kuchařské knihy #UPGRADE a také na webové stránky, které pravidelně doplňuji o recepty a doporučené pomůcky do kuchyně. Pod značkou Made by Kristína vznikla i originální, na míru a lokálně vyrobená kolekce #UPGRADE, za jejíž kvalitou pevně stojím a sama v kuchyni i v životě používám.’’

Kristína Nemčková

Zpět do obchodu