Dortová forma otevírací (více rozměrů)

Kvalitní dortová otevírací forma s nepřilnavým povrchem od italského výrobce Paderno vám pomůže při pečení jakéhokoliv korpusu. Je vyrobena z kvalitního materiálu s povrchovou nepřilnavou úpravou a otevíracím mechanismem, díky kterým vyndáte korpus z formy bez jeho poškození.

Na výber forma: s průměrem 24 nebo 26 cm.

Varianta
Skladem
Značka: Paderno
455 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Rozměr formy: Ø 26 cm, výška 6,5 cm
Materiál: ocel s nepřilnavým povrchem

Nerezová forma na tart

Otevírací dortová forma na pečení

Velmi kvalitní nepřilnavá koláčová forma od italské značky Paderno, která vám pomůže upéct dokonalý dortový korpus a poté ho díky otevíracímu mechanismu vyjmout z formy.

Forma na dort je rozkládací, což umožní snadnou manipulaci s pečeným i nepečeným dortem.

Povrch formy je nutno chránit před mechanickým poškozením, aby nedošlo časem ke korozi. Proto doporučuji používat při styku s formou jenom dřevěné nebo umělohmotné pomůcky (stěrky, vařečky) a vyvarovat se dalším kovovým předmětům.

Radost z dortu je vždy oboustranná, jak u pekaře, tak u oslavence!

Rozkládací forma je vyrobena z kvalitního materiálu, no pro prodloužení její životnosti se nedoporučuje mýt v myčce na nádobí.

Průměr formy:Ø24 nebo Ø26 cm
Výška: 6,5 cm
Materiál: kvalitní ocel s nepřilnavým povrchem
Vyrobeno: Itálie

Dortová otvírací forma

kruhová forma na dort

průměr Ø 24 nebo Ø 26 cm

Dortová forma je opatřena přezkou pro snadné vyjmutí upečeného korpusu dortu, nebo vychlazeného nepečeného dortu.

Forma na dort

RADY A TIPY

  • Povrch formy je nutno chránit před mechanickým poškozením, proto při pečení nepoužívejte kovové kuchyňské pomůcky, pouze dřevěné nebo umělohmotné.
  • Nedoporučuje se mýt drátěnkou nebo pískem na nádobí! Na mytí použijte šetrnou houbu na nádobí.
  • Po umytí důkladně vysušte, aby nedošlo ke korozi.
  • Není vhodné do myčky, mohlo by dojít k zničení nepřilnavého povrchu.
  • Každý "škrábanec" na formě znamená časem korozi.

Mrkvový dort

inspirace na recepty

#vláčný mrkvový dort

Tento dort patří k mým nejoblíbenějším dezertům – je lehký a vláčný a není moc sladký. Hodí se jako zákusek po nedělním obědě, potěší ke kávě a určitě s ním neurazíte ani na žádné oslavě narozenin. Navíc není náročný na přípravu, při které vám forma na dort hodně pomůže.

JDU NA RECEPT

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 16.11.2023
Kvalitní forma

Od nádobí, kuchyňského náčiní, nožů, pekařských předmětů až po nástroje pro každý druh přípravy. Italská značka Paderno, založena roku 1925, nabízí kompletní výběr pro profesionální i domácí kuchyně. Na začátku se pod jménem „Alluminio Paderno“ specializovala na nádobí pro domácnost, než se rozhodla zaměřit se na svět profesionálního vaření. S téměř 100letou historií a silnou celosvětovou přítomností je Paderno prvotřídní volbou pro profesionály v sektoru cateringu.

Italská skupina Sambonet Paderno Industrie S.p.A. rozšířila portfolio svých značek Sambonet, Paderno, Arthur Krupp o další jména v porcelánovém sektoru jako Rosenthal, Thomas, Hutschenreuther, Arzberg a nyní hraje vedoucí roli ve výrobě vysoce kvalitních předmětů pro vaření a pečení.

Zpět do obchodu