Mason Cash mašlovačka s vidličkou Innovative

Dřevěná mašlovačka s vidličkou od Mason Cash Kitchen Innovative je kvalitní všestrannou pomůckou při pečení. Vidličkou rozmícháte vajíčka a štětcem jimi potřete těsto.

Rozměr: 22 cm.

Skladem
Značka: Mason Cash
265 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Mason Cash mašlovačka 2v1

2v1 mašlovačka a vidlička

Mason Cash

Mašlovačka a vidlička v jednom z řady Innovative od značky Mason Cash je multifunkční nástroj, který využijete zejména při pečení. Pomocí vidličky můžete rozmíchat vajíčka, ozdobit konec spojeného těsta (pirohy) a nebo napíchat těsto, aby se dobře propeklo. Pak opačným koncem nástroje, mašlovačkou, pomažete těsto rozmíchanými vejci. Mašlovačka je také vhodná při vymazávání forem všech tvarů.

Anglická značka Mason Cash vyrábí krásné, funkční a ikonické kuchyňské nádobí již více než 200 let. Počátky výroby keramiky Mason Cash v kostele Gresley v srdci Anglie sahají až k roku 1800. Značka je známá pro klasické kuchyňské mísící mísy Mason Cash a pudinkové misky, jejichž design se od počátků nezměnil. Díky tomu se staly designovými ikonami moderních kuchyní. Nádobí Masoc Cash je nejenom okouzlující, ale i funkční. 

Mašlovačka se vám bude hodit při práci s těstem nebo třeba i při potírání kuřete během pečení. Opravdu multifunkční pomůcka do kuchyně!

Rozměr mašlovačky je:

Délka: 22 cm
Materiál: březové dřevo, syntetické štětiny
Hmotnost: 100 g

Mason Cash mašlovačka 2v1

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout a usušit. 
  • Ihned po použití ji opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte.
  • Nikdy nemyjte dřevěné výrobky v myčce nádobí.
  • Nepatří do mikrovlnné trouby ani do lednice (extrémní teploty a dlouhodobá vlhkost by ji znehodnotily).
  • Nevystavujte vysoké vlhkosti, dřevo se může zkroutit nebo jinak poškodit.
  • Nevystavujte vysokým teplotám.

Třešňový koláč

inspirace na recepty

#Pravý americký třešňový pie

Ráda vzpomínám na to, jak jsem na rok odjela do Ameriky, studovala tam na střední škole a bydlela u své hostitelské rodiny. A právě ta moc dobře věděla, jak ráda peču. Proto mě vzali na kurz pečení toho pravého amerického koláče (AMERICAN PIE). Recept je jednoduchý a za chvíli se díky němu i vy přenesete za velkou louži!

JDU NA RECEPT

Mason Cash Innovative

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Britská značka Mason Cash existuje už od roku 1800 a proslavila se zejména keramikou s bílou a třtinovou glazurou. Název značky byl původně pojmenován po jednom konkrétním keramickém mistru (hrnčíři), Williamu Masonovi. V roce 1901 byla značka prodaná Thomasi Cashovi, který si k názvu jednoduše přidal své jméno a tak dodnes nese název Mason Cash & Co.

Značka Mason Cash, nyní přes 200 let stará, je po staletí volbou domácích kuchařů a pekařů díky své vysoké kvalitě, dlouhodobému a ikonickému designu. Skvělý styl se snoubí se skutečně funkčním designem. V současné době v jejím sortimentu není jenom keramika, ale i široký výběr kuchařských pomůcek, od odměrek, keramických mís až po vařečky.

 

Zpět do obchodu