Mason Cash mašlovačka s vidličkou Innovative

Dřevěná mašlovačka s vidličkou od Mason Cash Kitchen Innovative je kvalitní všestrannou pomůckou při pečení. Vidličkou rozmícháte vajíčka a štětcem jimi potřete těsto.

Rozměr: 22 cm.

Skladem
Značka: Mason Cash
265 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Mason Cash mašlovačka 2v1

2v1 mašlovačka a vidlička

Mason Cash

Mašlovačka a vidlička v jednom z řady Innovative od značky Mason Cash je multifunkční nástroj, který využijete zejména při pečení. Pomocí vidličky můžete rozmíchat vajíčka, ozdobit konec spojeného těsta (pirohy) a nebo napíchat těsto, aby se dobře propeklo. Pak opačným koncem nástroje, mašlovačkou, pomažete těsto rozmíchanými vejci. Mašlovačka je také vhodná při vymazávání forem všech tvarů.

Anglická značka Mason Cash vyrábí krásné, funkční a ikonické kuchyňské nádobí již více než 200 let. Počátky výroby keramiky Mason Cash v kostele Gresley v srdci Anglie sahají až k roku 1800. Značka je známá pro klasické kuchyňské mísící mísy Mason Cash a pudinkové misky, jejichž design se od počátků nezměnil. Díky tomu se staly designovými ikonami moderních kuchyní. Nádobí Masoc Cash je nejenom okouzlující, ale i funkční. 

Mašlovačka se vám bude hodit při práci s těstem nebo třeba i při potírání kuřete během pečení. Opravdu multifunkční pomůcka do kuchyně!

Rozměr mašlovačky je:

Délka: 22 cm
Materiál: březové dřevo, syntetické štětiny
Hmotnost: 100 g

Mason Cash mašlovačka 2v1

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout a usušit. 
  • Ihned po použití ji opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte.
  • Nikdy nemyjte dřevěné výrobky v myčce nádobí.
  • Nepatří do mikrovlnné trouby ani do lednice (extrémní teploty a dlouhodobá vlhkost by ji znehodnotily).
  • Nevystavujte vysoké vlhkosti, dřevo se může zkroutit nebo jinak poškodit.
  • Nevystavujte vysokým teplotám.

Třešňový koláč

inspirace na recepty

#Pravý americký třešňový pie

Ráda vzpomínám na to, jak jsem na rok odjela do Ameriky, studovala tam na střední škole a bydlela u své hostitelské rodiny. A právě ta moc dobře věděla, jak ráda peču. Proto mě vzali na kurz pečení toho pravého amerického koláče (AMERICAN PIE). Recept je jednoduchý a za chvíli se díky němu i vy přenesete za velkou louži!

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Mason Cash Innovative

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Keramika Mason Cash existuje od roku 1800. Dříve byla keramika provozovaná řadou mistrů Potterů a sídlila v Church Gresley, v srdci anglického keramického průmyslu. Místo se nacházelo v blízkosti surovin v podobě jílu a uhlí jako zdroje paliva. Oblast měla také dobré dopravní spojení pro distribuci hotových výrobků. Mason Cash byl původně známý pro svou charakteristickou bílou a třtinovou glazovanou kameninou. V roce 1800 byla keramika pojmenována po jednom konkrétním mistru Potterovi, Williamu Masonovi. Když ji v roce 1901 koupil Thomas Cash, jednoduše přidal své jméno ke značce a přejmenoval ji na Mason Cash & Co.

Značka Mason Cash, nyní přes 200 let stará, je po staletí volbou domácích kuchařů a pekařů díky své vysoké kvalitě, dlouhodobému a ikonickému designu. Skvělý styl se snoubí se skutečně funkčním designem. V současné době sortiment značky Mason Cash zahrnuje širokou škálu pečicích nádob a předmětů na pečení Mason Cash, od odměrek až po klasické mísy.

Zpět do obchodu