Elektrický brousek nožů Steba KS1

Elektrická bruska KS 1 od německé značky Steba je vhodná na broušení jak ocelových, tak i keramických nožů. Je vybavena čtyřmi diamantovými brusnými kotouči. Díky správnému úhlu a rovnoměrnému tlaku zůstanou vaše nože dlouhodobě bezchybně funkční.

Rozměr: 6,5 x 21,5 x 10 cm

Skladem u dodavatele
Značka: Steba
1 795 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
Rozměr brusky Steba KS 1: 6,5 x 21,5 x 10,0 cm
Příkon: 18 W, 220-240 V, 50 Hz
Barva: černá, nerez

Brousek Steba KS1

Elektrická bruska

steba KS1

S tímto elektrickým brouskem Steba KS1 během chvilky dokonale nabrousíte keramické nebo ocelové nože a zajistíte jejich dlouhodobou životnost. Diamantové brusné kotouče uvnitř brusky se vyznačují vysokou tvrdostí a odolnosti, díky čemuž nabrousí čepel nože vždy do dokonalé ostrosti. Po nabroušení je nůž hned připraven na krájení i hůře zpracovatelných potravin.

Broušení na elektrické bruske je velmi snadné. Po zapnutí přístroje stačí vložit nůž ve správném úhlu do brousku a rovnoměrným tlakem dojde k tvarování jeho ostří. Brousek Steba KS1 je vybaven krytem z nerezové oceli, který mu dodává nadčasový design a zároveň usnadňuje jeho čistění. Diamantový kotouč lze jednoduše vyjmout a vyměnit, pokud dojde k jeho opotřebení, což je otázkou několika let, neboť diamantové kotouče se pyšní velmi dlouhou životností.

Bruska má dvoustupňové broušení rozdělené na ostření a honování (jemné vyhlazení) diamantovým broušením. Tento způsob prodlužuje životnost čepele. Honovací fáze je vhodná pro zoubkované ostří.

Elektrický ostřič nožů Steba KS1 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 18 W
Rozměr: 6,5 x 21,5 x 10 cm
Váha: 0,7 kg
Barva přístroje: černá a nerez

Brousek Steba KS1

na kuchařské nože

pro domácí i profesionální použití

Šikmá plochy drážek brousku vedou nůž pod příslušným úhlem a plastová pružina, která se nachází nad každým stupněm ostření, udržuje a stabilizuje vedení přední části nože v pravém i levém otvoru. Bruska se dá rozebrat a snadno vyčistit. Brusná hlavice s diamantovými kotouči je vyměnitelná v případě opotřebení. Náhradní lze dokoupit na mém e-shopu.

Naostřený nůž je bezpečnější než tupý, jelikož se při krájení vyvíjí menší tlak.

Brousek Steba KS1

Ostřič nožů Steba KS1

 • Elektrický diamantový brousek je určený k broušení ocelových i keramických nožů
 • diamantové brusné kotouče zaručují efektivní a kvalitní broušení po dlouhou dobu
 • dvoufázové ostření pro dokonalé výsledky
 • Brusná hlavice s diamantovými kotouči je vyměnitelná v případě opotřebení
 • Snadná manipulace a ovládání
 • Kvalitní a rychlé obroušení nožů
 • Protiskluzové gumové nožičky
 • Správný úhel a rovnoměrný tlak vytvarují perfektní ostří
 • Příkon: 18 W, 220-240 V, 50 Hz

Brousek Steba KS1

RADY A TIPY

 • Brousit lze jenom čisté čepele nožů!
 • Nikdy neprojíždějte prstem po ostří čepele, mohlo by dojít ke zranění. Nože nabroušené správním způsobem jsou ostřejší, než se na první pohled zdá.
 • Do brousky nepatří voda, olej ani žádné mazivo.
 • V průběhu ostření je nutné nůž střídavě protahovat v levém a pravém otvoru drážky.
 • Tato bruska není vhodná pro ostření vlnitého ostří (nůž na chleba a pečivo).
 • Není vhodné do myčky. Jenom ručné čistění.
 • Malé děti držte v bezpečné vzdálenosti od spotřebiče a napájecího kabelu. Proto spotřebič nikdy nenechávejte bez dozoru.

Yaxell nože

inspirace

Japonské nože YAXELL

Dopřejte si pro vaření japonskou kvalitu nožů YAXELL z damascénské oceli. Kvalitní nůž je skvělá investice a když o něj budete správně pečovat, vydrží vám celý život. Podívejte na celou kolekci Yaxell a vyberte si ten svůj nůž, který vám pomůže při každém vaření. Záruka na Yaxell nůž je 20 let, to něco vypovídá o kvalitě této značky! 

Steba KS1 brousek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma založená v roce 1919, s dlouhou tradicí a zkušeností, specializovaná na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů.

Na nových výrobních linkách, pod striktní kontrolou kvality, se vyrábí ucelený a žádaný sortiment elektrospotřebičů. Ty jsou pro svůj vkusný design, použitý špičkový materiál a pečlivé zpracování oblíbené u zákazníků nejen v západních zemích Evropské unie a Švýcarsku, ale stále více také v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině. Zde nechybějí ve specializovaných obchodech ani v nejdůležitějších řetězcích prodávajících elektro.

Značka STEBA se tak stává synonymem kvalitních výrobků žádaných zákazníky, kteří v rostoucí míře dávají přednost kvalitně a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky.

Zpět do obchodu