Brusná hlavice k brousku Guzzanti GZ 005

Náhradní brusná hlavice Guzaznti je určena pro rychlé a pohodlné broušení nožů. Je plně kompatibilní s elektrickým brouskem Guzzanti GZ 005 a precizně nabrousí keramické i ocelové nože. Diamantové kotouče se vyznačují vysokou tvrdostí a odolností, díky čemuž budou čepele vašich nožů vždy dokonale ostré a připraveny na krájení i hůře zpracovatelných potravin.

Skladem u dodavatele
Značka: Guzzanti
595 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.18 kg
Rozměr brusky Guzzanti GZ005: 8,1 x 20 x 7,9 cm
Příkon: 18 W, 220-240 V, 50 Hz
Barva: bílá, černá, nerez

Nahradní hlavice k brousku Guzzanti GZ005

Brusná hlavice pro elektrický brousek

guzzanti ND GZ 005

Náhradní brusná hlavice k elektrickému diamantovému brousku k broušení ocelových i keramických nožů. Guzzanti ND GZ 005 disponuje 4 diamantovými brusnými kotouči, které zaručují efektivní broušení po dlouhou dobu. Správný úhel a rovnoměrný tlak se postarají o perfektní ostří.

Broušení na elektrické bruske je velmi snadné. Po zapnutí přístroje stačí vložit nůž ve správném úhlu do brousku a rovnoměrným tlakem dojde k tvarování jeho ostří. Diamantový kotouč lze jednoduše vyjmout a vyměnit, pokud dojde k jeho opotřebení, což je otázkou několika let, neboť diamantové kotouče se pyšní velmi dlouhou životností.

Bruska má dvoustupňové broušení rozdělené na ostření a honování (jemné vyhlazení) diamantovým broušením. Tento způsob prodlužuje životnost čepele. Honovací fáze je vhodná pro zoubkované ostří.

Náhradní hlavice je určena pro elektrický ostřič nožů Guzzanti GZ 005.

Nahradní hlavice k brousku Guzzanti GZ005

Náhradní hlavice Guzzanti ND GZ 005

  • Náhradní hlavice pro kvalitní a rychlé broušení nožů
  • Ideální pro keramické i ocelové nože
  • Brusná hlavice je kompatibilní s elektrickým brouskem Guzzanti GZ 005
  • Diamantové kotouče s vysokou tvrdostí

Nahradní hlavice k brousku Guzzanti GZ005

RADY A TIPY

  • Brousit lze jenom čisté čepele nožů!
  • Nikdy neprojíždějte prstem po ostří čepele, mohlo by dojít ke zranění. Nože nabroušené správním způsobem jsou ostřejší, než se na první pohled zdá.
  • Do brousky nepatří voda, olej ani žádné mazivo.
  • V průběhu ostření je nutné nůž střídavě protahovat v levém a pravém otvoru drážky.
  • Není vhodné do myčky. Jenom ručné čistění.

Guzzanti brousek GZ005

inspirace

Elektrický brousek Guzzanti GZ 005

Elektrická bruska GZ 005 od italské značky Guzzanti je vhodný na broušení jak ocelových, tak i keramických nožů. Je vybavena čtyřmi diamantovými brusnými kotouči. Díky správnému úhlu a rovnoměrnému tlaku zůstanou vaše nože dlouhodobě bezchybně funkční.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Guzzanti byla založena roku 2007. Jejím cílem je přivést na trh nejžádanější výrobky v neotřelém designu, výborné kvalitě a skutečně krásných obalech, což oceňují zákazníci v řadě zemí. Sortiment firmy se postupně rozrůstá a v současné době zahrnuje většinu spotřebičů pro domácnost – od kuchyňských spotřebičů, přes sortiment chlazení, přístroje na úpravu vzduchu až po velmi oblíbené šicí stroje. Za rostoucím úspěchem na trhu stojí také zkušené německé designové studio, které ve spolupráci s výrobním závodem již řadu let připravuje nové návrhy do výroby. Nabídka značky Guzzanti zahrnuje vestavné trouby, pečicí i mikrovlnné, všechny druhy varných desek, odsavače par, vestavné myčky nádobí, ale i široký sortiment vestavných vinoték.

Zpět do obchodu