Elektrický brousek nožů Guzzanti GZ 005

Elektrická bruska GZ 005 od italské značky Guzzanti je vhodný na broušení jak ocelových, tak i keramických nožů. Je vybavena čtyřmi diamantovými brusnými kotouči. Díky správnému úhlu a rovnoměrnému tlaku zůstanou vaše nože dlouhodobě bezchybně funkční.

Skladem u dodavatele
Značka: Guzzanti
1 295 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.71 kg
Rozměr brusky Guzzanti GZ005: 8,1 x 20 x 7,9 cm
Příkon: 18 W, 220-240 V, 50 Hz
Barva: bílá, černá, nerez

Brousek Guzzanti GZ005

Elektrická bruska

guzzanti GZ 005

S tímto elektrickým brouskem Guzzanti GZ 005 během chvilky dokonale nabrousíte keramické nebo ocelové nože a zajistíte jejich dlouhodobou životnost. Diamantové brusné kotouče uvnitř brusky se vyznačují vysokou tvrdostí a odolnosti, díky čemuž nabrousí čepel nože vždy do dokonalé ostrosti. Po nabroušení je nůž hned připraven na krájení i hůře zpracovatelných potravin.

Broušení na elektrické bruske je velmi snadné. Po zapnutí přístroje stačí vložit nůž ve správném úhlu do brousku a rovnoměrným tlakem dojde k tvarování jeho ostří. Brousek Guzzanti GZ 005 je vybaven krytem z nerezové oceli, který mu dodává nadčasový design a zároveň usnadňuje jeho čistění. Diamantový kotouč lze jednoduše vyjmout a vyměnit, pokud dojde k jeho opotřebení, což je otázkou několika let, neboť diamantové kotouče se pyšní velmi dlouhou životností.

Bruska má dvoustupňové broušení rozdělené na ostření a honování (jemné vyhlazení) diamantovým broušením. Tento způsob prodlužuje životnost čepele. Honovací fáze je vhodná pro zoubkované ostří.

Elektrický ostřič nožů Guzzanti GZ 005 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 18 W
Rozměr: 8,1 x 20 x 7,9 cm
Váha: 0,71 kg
Barva přístroje: bílá, černá a nerez

Brousek Guzzanti GZ005

na kuchařské nože

pro domácí i profesionální použití

Šikmá plochy drážek brousku vedou nůž pod příslušným úhlem a plastová pružina, která se nachází nad každým stupněm ostření, udržuje a stabilizuje vedení přední části nože v pravém i levém otvoru. Bruska se dá rozebrat a snadno vyčistit. Brusná hlavice s diamantovými kotouči je vyměnitelná v případě opotřebení. Náhradní lze dokoupit na mém e-shopu.

Naostřený nůž je bezpečnější než tupý, jelikož se při krájení vyvíjí menší tlak.

Brousek Guzzanti GZ005

Ostřič nožů Guzzanti GZ 005

 • Elektrický diamantový brousek je určený k broušení ocelových i keramických nožů
 • 4 diamantové brusné kotouče zaručují efektivní a kvalitní broušení po dlouhou dobu
 • Brusná hlavice s diamantovými kotouči je vyměnitelná v případě opotřebení
 • Snadná manipulace a ovládání
 • Kvalitní a rychlé obroušení nožů
 • Správný úhel a rovnoměrný tlak vytvarují perfektní ostří
 • Kryt z nerezové oceli podtrhuje nadčasový design a snadno se čistí
 • Příkon: 18 W, 220-240 V, 50 Hz

Brousek Guzzanti GZ005

RADY A TIPY

 • Brousit lze jenom čisté čepele nožů!
 • Nikdy neprojíždějte prstem po ostří čepele, mohlo by dojít ke zranění. Nože nabroušené správním způsobem jsou ostřejší, než se na první pohled zdá.
 • Do brousky nepatří voda, olej ani žádné mazivo.
 • V průběhu ostření je nutné nůž střídavě protahovat v levém a pravém otvoru drážky.
 • Tato bruska není vhodná pro ostření vlnitého ostří (nůž na chleba a pečivo).
 • Není vhodné do myčky. Jenom ručné čistění.
 • Malé děti držte v bezpečné vzdálenosti od spotřebiče a napájecího kabelu. Proto spotřebič nikdy nenechávejte bez dozoru.

Yaxell nože

inspirace

Japonské nože YAXELL

Dopřejte si pro vaření japonskou kvalitu nožů YAXELL z damascénské oceli. Kvalitní nůž je skvělá investice a když o něj budete správně pečovat, vydrží vám celý život. Podívejte na celou kolekci Yaxell a vyberte si ten svůj nůž, který vám pomůže při každém vaření. Záruka na Yaxell nůž je 20 let, to něco vypovídá o kvalitě této značky! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Firma Guzzanti byla založena roku 2007. Jejím cílem je přivést na trh nejžádanější výrobky v neotřelém designu, výborné kvalitě a skutečně krásných obalech, což oceňují zákazníci v řadě zemí. Sortiment firmy se postupně rozrůstá a v současné době zahrnuje většinu spotřebičů pro domácnost – od kuchyňských spotřebičů, přes sortiment chlazení, přístroje na úpravu vzduchu až po velmi oblíbené šicí stroje. Za rostoucím úspěchem na trhu stojí také zkušené německé designové studio, které ve spolupráci s výrobním závodem již řadu let připravuje nové návrhy do výroby. Nabídka značky Guzzanti zahrnuje vestavné trouby, pečicí i mikrovlnné, všechny druhy varných desek, odsavače par, vestavné myčky nádobí, ale i široký sortiment vestavných vinoték.

Zpět do obchodu