Yaxell Brašna na 8 nožů (černá)

Yaxell kuchařské pouzdro na 8 kusů nožů. Pouzdro je uzamykatelné suchými zipy, 8 přihrádek na nože, maximální délka nože 400 mm. Nechybí ani přihrádky na psací potřeby, vizitky, jiné drobnosti a nastavitelný popruh přes rameno.

Rozměr stojanu: 50 x 4 x 13 cm

Skladem
Značka: Yaxell
1 185 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg

Yaxell brašna na 8 nožů

Yaxell kuchařské pouzdro na nože

na 8 kusů nožů

Elegantní brašna od japonské značky Yaxell pojme až 8 kusů nožů. Taška je určena na profesionální i hobby kuchaře na cesty, při přenose ostrých nožů k zamezení rizika jejich poškození.

Taška má dvouvrstvý vnitřek, 8 přihrádek na nože, kapsička na drobnosti, pinzety, vizitky, psací potřeby. Zvenčí má polstrovanou rukojeť, ramenní popruh s upravitelnou délkou a zvenčí nechybí i prostor na jmenovku nebo vlastní vizitku.

Brašna je ušita z kvalitního syntetického materiálu a doplněna je o kovové zipy nejvyšší kvality.

Na přenos nožů používám brašnu, abych uchránila nože před poškozením.

Yaxell brašna na přenos nožů:

Rozměr brašny: 50 x 4 x 13 cm (d-š-v)
Materiál: 100% polyester s PVC povrchem

Yaxell brašna na 8 nožů

YAXELL - JAPONSKÁ KVALITA

kvalitní brašna na přenos nožů

Ostrost japonských nožů udržíte správnou péčí a šetrným zacházením. Skladování a přenos nožů je stejně důležité jako jejich používání při krájení. Brašnu vřele doporučuji, když nože přenášíte z místa na místo. Ochrání nože před poškozením.

Brašna je dodávaná prázdna bez nožů :).

Yaxell stojan na nože

luxusní design tašky

Ostrost japonských nožů udržíte správnou péčí a šetrným zacházením. Skladování nožů je stejně důležité jako jejich používání při krájení. Magnetický stojan vřele doporučuji, sama ho využívám a mám tak po ruce každý nůž, který potřebuji.

Yaxell brašna na 8 nožů

RADY A TIPY

  • Nože skladuji nejlépe na magnetické dřevěné desce nebo ve dřevěném stojanu. V šuplíku mezi ostatními noži a kuchyňskými pomůckami může dojít k poškození čepele.
  • Pravidelně utírám prach vlhkým hadrem.
  • Dávám pozor na ostatní, hlavně děti, aby se o nože v stojanu nepořezali. Nože Yaxell jsou opravdu ostré!

Yaxell nože

investice na celý život

Není nutné mít v kuchyni celou sadu nožů, stačí mít 2 až 3, ale o to kvalitnější. Japonské nože Yaxell Ran Plus se 69 vrstvami damascenské oceli, se rozhodně řadí mezi ty nejkvalitnější a jejich kvalitu oceníte při každém krájení. Kvalitní nůž je dobře vynaloženou investicí a když se o něj dobře pečuje, vydrží vám na celý život.

Více o Yaxell

Kuchyňské nože Yaxell se vyrábí a dodávají do celého světa od roku 1932. Jsou vyrobeny z damascénské či damaškové oceli a vystihují je nejlépe tyto benefity - nepřekonatelné ostří, mimořádný zážitek při práci s dokonale zpracovanými noži a výjimečná kvalita "made in Japan" se zárukou 20 let. Jejich výroba se opírá o jedinečnou tradici výroby samurajských mečů s využitím moderních technologií. Nože Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů. Díky unikátnímu zpracování více vrstev damaškové oceli získává čepel nože nejen krásnou dekorativní kresbu, ale především vysokou tvrdost, odolnost a dlouhotrvající ostrost.

Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné.

Ruční tepání loga SANTOKU do japonského nože Yaxell

Výroba japonských nožů Yaxell

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 19.5.2022
Nádherný, hodí sa nám do kuchyne.
5
KH Avatar autora | 12.2.2022
Splňuje, co jsem očekával! Super!
5
Avatar autora | 12.11.2021
Hezký jednoduchý design!

Společnost Yaxell, založena v roce 1932, je dodnes rodinnou výrobní firmou ve vlastnictví vysoce respektované rodiny Yamada. Nože Yaxell z damascénské či damaškové oceli mají nepřekonatelné ostří a poskytují mimořádný zážitek při práci s dokonale zpracovanými noži. Výjimečnou japonskou kvalitu potvrzuje i záruka 20 let. 

Japonské nože Yaxell snoubí jedinečnou tradici výroby samurajských mečů s využitím moderních technologií. Vyráběny jsou ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů. Díky unikátnímu zpracování až 193 vrstev damaškové oceli získává čepel nože nejen krásnou dekorativní kresbu, ale především vysokou tvrdost, odolnost a dlouhotrvající ostrost. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné.

produktové řady Yaxell

Jednotlivé produktové řady Yaxell se odlišují počtem vrstev damascénské oceli, jejích počet je uveden v názvu. Níže je kompletní nabídka Yaxell.

Zpět do obchodu