Elektrický bezdrátový brousek nožů Guzzanti GZ 009

Elektrická bezdrátová bruska GZ 009 od italské značky Guzzanti je vhodná na broušení jak ocelových, tak i keramických nožů. Je vybavena čtyřmi diamantovými brusnými kotouči. Díky správnému úhlu a rovnoměrnému tlaku zůstanou vaše nože dlouhodobě bezchybně funkční. Vestavěný akumulátor se nabíjí pomocí USB kabelu.

Rozměr: 7,9 x 21 x 7,5 cm

Skladem
Značka: Guzzanti
1 095 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.59 kg
Rozměr brusky Guzzanti GZ009: 7,9 x 21 x 7,5 cm
Hmotnost: 590 g
Příkon: 11 W, 220-240 V, 50 Hz
Barva: černá

Brousek Guzzanti GZ009

Elektrický brousek na nože

guzzanti GZ 009

S tímto elektrickým brouskem s akumulátorem Guzzanti GZ 009 během chvilky dokonale nabrousíte keramické nebo ocelové nože a zajistíte jejich dlouhodobou životnost. Má vestavěný akumulátor, který se nabíjí přes USB konektor a tak lze nože nabrousit bez elektrické sítě.

Diamantové 4 brusné kotouče uvnitř brusky se vyznačují vysokou tvrdostí a odolnosti, díky čemuž nabrousí čepel nože vždy do dokonalé ostrosti. Po nabroušení je nůž hned připraven na krájení i hůře zpracovatelných potravin.

Broušení na elektrické bruske je velmi snadné. Po zapnutí přístroje stačí vložit nůž ve správném úhlu do brousku a rovnoměrným tlakem dojde k tvarování jeho ostří. Brousek Guzzanti GZ 009 je vybaven krytem z nerezové oceli, který mu dodává nadčasový design a zároveň usnadňuje jeho čistění. Diamantový kotouč lze jednoduše vyjmout a vyměnit, pokud dojde k jeho opotřebení, což je otázkou několika let, neboť diamantové kotouče se pyšní velmi dlouhou životností.

Bruska má dvoustupňové broušení rozdělené na ostření a honování (jemné vyhlazení) diamantovým broušením. Tento způsob prodlužuje životnost čepele. Honovací fáze je vhodná pro zoubkované ostří.

Ideální úhel spolu s rovnoměrným tlakem vyvíjeným na nůž vytvarují dokonalé ostří. V případě potřeby je možné brusnou hlavici vyměnit za náhradní (Guzzanti GZ 0091). Brousek se velmi jednoduše udržuje především díky krytu z nerezové oceli, který navíc podtrhne jeho nadčasový design.

Elektrický ostřič nožů Guzzanti GZ 009 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 11 W
Rozměr: 7,9 x 21 x 7,5 cm
Váha: 0,59 kg
Barva přístroje: černá a červená

Brousek Guzzanti GZ009

Ostřič nožů Guzzanti GZ 009

Šikmá plochy drážek brousku vedou nůž pod příslušným úhlem a plastová pružina, která se nachází nad každým stupněm ostření, udržuje a stabilizuje vedení přední části nože v pravém i levém otvoru. Bruska se dá rozebrat a snadno vyčistit. Brusná hlavice s diamantovými kotouči je vyměnitelná v případě opotřebení.

 • Elektrický brousek na nože s vestavěným akumulátorem
 • Svobodné využití i mimo dosah elektrické sítě a snadná manipulace bez napájecího kabelu
 • Elektrický diamantový brousek je určený k broušení ocelových i keramických nožů
 • 4 diamantové brusné kotouče zaručují efektivní a kvalitní broušení po dlouhou dobu
 • Vestavěný akumulátor je napájen přes USB konektor
 • Správný úhel a rovnoměrný tlak vytvarují perfektní ostří
 • Vyměnitelná brusná hlavice (náhradní hlavice má označení Guzzanti GZ 0091)
 • Kryt z nerezové oceli podtrhuje nadčasový design a snadno se čistí

Brousek Guzzanti GZ009

RADY A TIPY

 • Brousit lze jenom čisté čepele nožů!
 • Nikdy neprojíždějte prstem po ostří čepele, mohlo by dojít ke zranění. Nože nabroušené správním způsobem jsou ostřejší, než se na první pohled zdá.
 • Do brousky nepatří voda, olej ani žádné mazivo.
 • V průběhu ostření je nutné nůž střídavě protahovat v levém a pravém otvoru drážky.
 • Tato bruska není vhodná pro ostření vlnitého ostří (nůž na chleba a pečivo).
 • Není vhodné do myčky. Jenom ručné čistění.
 • Malé děti držte v bezpečné vzdálenosti od spotřebiče a napájecího kabelu. Proto spotřebič nikdy nenechávejte bez dozoru.

Yaxell nože

inspirace

Japonské nože YAXELL

Dopřejte si pro vaření japonskou kvalitu nožů YAXELL z damascénské oceli. Kvalitní nůž je skvělá investice a když o něj budete správně pečovat, vydrží vám celý život. Podívejte na celou kolekci Yaxell a vyberte si ten svůj nůž, který vám pomůže při každém vaření. Záruka na Yaxell nůž je 20 let, to něco vypovídá o kvalitě této značky! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Guzzanti byla založena roku 2007. Jejím cílem je přivést na trh nejžádanější výrobky v neotřelém designu, výborné kvalitě a skutečně krásných obalech, což oceňují zákazníci v řadě zemí. Sortiment firmy se postupně rozrůstá a v současné době zahrnuje většinu spotřebičů pro domácnost – od kuchyňských spotřebičů, přes sortiment chlazení, přístroje na úpravu vzduchu až po velmi oblíbené šicí stroje. Za rostoucím úspěchem na trhu stojí také zkušené německé designové studio, které ve spolupráci s výrobním závodem již řadu let připravuje nové návrhy do výroby. Nabídka značky Guzzanti zahrnuje vestavné trouby, pečicí i mikrovlnné, všechny druhy varných desek, odsavače par, vestavné myčky nádobí, ale i široký sortiment vestavných vinoték.

Zpět do obchodu