Mason Cash stěrka 2v1 Innovative Kitchen

Silikonová stěrka 2v1 z kolekce Innovative Kitchen značky Mason Cash je multifunkční pomůcka v kuchyni. Kromě klasické stěrky na těsto najdete na druhé straně menší silikonovou stěrku, která je vhodná při zdobení cupcakes nebo jako pomocný nástroj při porcování džemu ze sklenice.

Rozměr stěrky je: 33 × 1 × 2,2 cm

Skladem
Značka: Mason Cash
335 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.086 kg

Mason Cash silikonová stěrka 2v1

2v1 silikonová stěrka Innovate Kitchen

Mason Cash

Kuchařská silikonová stěrka 2v1 z kolekce Innovative Kitchen značky Mason Cash je multifunkční pomůcka v kuchyni. Kromě klasické stěrky na těsto najdete na druhé straně menší silikonovou stěrku, která je vhodná při zdobení cupcakes nebo jako pomocný nástroj při porcování džemu ze sklenice.

Stěrku oceníte zejména při práci s těstem, krémem nebo při dekorování dezertů. Pomocí stěrky setřete z mísy opravdu všechen krém i těsto.

Kvůli dřevěné rukojeti je výrobcem doporučeno pouze ruční mytí.

Kvalitní kuchařská stěrka Mason Cash má tyto parametry:

Rozměr: 33 x 1 x 2,2 cm
Materiál: březové dřevo, silikon
Hmotnost: 86 g

Mason Cash silikonová stěrka 2v1

Innovate Kitchen by Mason Cash

Kolekce nádobí a pomůcek Mason Cash přinese vaší kuchyni širokou škálu kuchyňských produktů, které budete milovat nejen pro jejich nádherný design, ale především pro chytré, multifunkční využití. Nad každým výrobkem se designéři zamysleli, aby plnil funkci nejen krásné dekorace, ale zvládal být víceúčelovým prvkem, který do vaší kuchyně přinese moderní vzhled a funkcionalitu. Anglická značka Mason Cash vyrábí krásné, funkční a ikonické kuchyňské nádobí již více než 200 let. Značka je známá pro klasické kuchyňské mísící mísy Mason Cash a pudinkové misky, jejichž design se od počátků nezměnil. Díky tomu se staly designovými ikonami moderních kuchyní. Nádobí Mason Cash je nejenom okouzlující, ale i funkční.

Mason Cash silikonová stěrka 2v1

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout a usušit. 
  • Ihned po použití ji opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte.
  • Nikdy nemyjte dřevěné výrobky v myčce nádobí.
  • Nepatří do mikrovlnné trouby ani do lednice (extrémní teploty a dlouhodobá vlhkost by ji znehodnotily).
  • Nevystavujte vysoké vlhkosti, dřevo se může zkroutit nebo jinak poškodit.
  • Nevystavujte vysokým teplotám.

Tvarohová bublanina

inspirace na recepty

#jahodová bublanina s tvarohem

Kdybyste měli vybrat jeden typicky letní dezert, co by to bylo? Možná byste stejně jako já zvolili JAHODOVO-TVAROHOVOU BUBLANINU. Léto, teplo a ta spousta čerstvého ovoce kolem přímo láká k pečení. Ukážu vám, jak ji dělám já. Takovou pomyslnou třešničkou na dortu (tedy na bublanině) jsou totiž opečené mandličky.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Mason Cash Innovative

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Keramika Mason Cash existuje od roku 1800. Dříve byla keramika provozovaná řadou mistrů Potterů a sídlila v Church Gresley, v srdci anglického keramického průmyslu. Místo se nacházelo v blízkosti surovin v podobě jílu a uhlí jako zdroje paliva. Oblast měla také dobré dopravní spojení pro distribuci hotových výrobků. Mason Cash byl původně známý pro svou charakteristickou bílou a třtinovou glazovanou kameninou. V roce 1800 byla keramika pojmenována po jednom konkrétním mistru Potterovi, Williamu Masonovi. Když ji v roce 1901 koupil Thomas Cash, jednoduše přidal své jméno ke značce a přejmenoval ji na Mason Cash & Co.

Značka Mason Cash, nyní přes 200 let stará, je po staletí volbou domácích kuchařů a pekařů díky své vysoké kvalitě, dlouhodobému a ikonickému designu. Skvělý styl se snoubí se skutečně funkčním designem. V současné době sortiment značky Mason Cash zahrnuje širokou škálu pečicích nádob a předmětů na pečení Mason Cash, od odměrek až po klasické mísy.

Zpět do obchodu