HASEGAWA brusná houbička

Originální brusná houbička na čištění a renovaci povrchu krájecích prkének a desek od značky Hasegawa. Houbička má oboustranný brusný povrch (hrubý a jemný) a je vyrobena z oděruvzdorného materiálu s velmi dlouhou životností. Jednoduché použití pouze s vodou. 

Rozměr: 11,5 x 5 x 3 cm

Skladem
Značka: Hasegawa
315 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.02 kg

Japonská houbička na čištění Hasegawa

Dokonalé čisté prkénko na krájení?

Pořiďte si Hasegawa houbičku!

Speciální brusná houbička odstraní z povrchu krájecích prkének a desek odolné skvrny, zažloutnutí, rýhy a odtřepená vlákna. Je vyrobena z oděruvzdorného materiálu s velmi dlouhou životností a po obou stranách má brusný povrch (hrubý a jemný). Díky ergonomickému tvaru se s ní dobře pracuje a dosáhne se dokonalého výsledku čištění.

Použití houbičky je velice jednoduché a stačí čištění pouze s vodou.

Doporučuji pořídit si houbičku zejména na čištění japonského prkénka Hasegawa. Houbička je od stejného japonského výrobce, byla tedy vyrobena v Japonsku. Hodí se ale na čištění jakékoliv krájecí desky.

Brusná houbička má tyto parametry:

  • rozměr: 11,5 x 5 x 3 cm
  • hmotnost: 18 g
  • materiál: polyetylenová pěna
  • brusný povrch: hrubý a jemný
  • barva: růžová

 

Japonská houbička na čištění Hasegawa

HASEGAWA

japonská kvalita

Japonská společnost HASEGAWA již 30 let vyrábí speciální krájecí prkénka s dřevěným jádrem. To zaručuje skvělou tuhost a deska se nedeformuje jako běžná krájecí prkénka. Prkénka HASEGAWA jsou nejen šetrné k ostří, ale i k životnímu prostředí. Díky dřevěné struktuře jádra je množství použitého plastu menší než u běžných krájecích prkének. Kromě toho dřevěné jádro využívá dřevěný odpad, nikoli nově vytěžené dřevo.

Krájecí prkénka a desky HASEGAWA jsou považovány za absolutní špičku a používány jak v Japonsku tak na celém světě v profesionální, ale i domácí kuchyni. 

Japonská houbička na čištění Hasegawa

Čistící houbička

Škrabka na prkénko Hasegawa je velmi užitečný nástroj, který vám pomůže zbavit se skvrn na prkénku a také hrbolků a nerovností. Tato škrabka má dvě strany: jednu stranu pro oškrábání a odstranění nedokonalostí, druhou stranu pro vyhlazení desky. Použité materiály jsou vysoce abrazivní pro efektivní a dlouhotrvající povrchovou úpravu. Mějte na paměti, že se jedná o ruční nástroj a že vyčistit prkénko, aby vypadalo jako nové, bude vyžadovat trochu úsilí.

Japonská houbička na čištění Hasegawa

RADY A TIPY

  • během čištění houbičkou doporučuji používat rukavice, jinak může dojít k odření nebo poranění rukou, protože má houbička oboustranný brusný povrch.
  • před použitím prkénko i škrabku navlhčete vodou. 
  • chraňte před ohněm a vysokou teplotou.

Hasegawa výrobky

Houbička Hasegawa

Houbička Hasegawa

Why Chefs Love Hasegawa Cutting Boards

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost Hasegawa byla založena roku 1955 a její specializací byly především lyže. Dodnes dodává skluznice vyrobené z plastové fólie pro výrobce lyží.

Vyrobní technologii značka využila a od roku 1992 začala vyrábět také kuchyňské krájecí desky a další pomůcky. Jejich speciální krájecí prkénka s dřevěným jádrem, která se odlišovala od všech na trhu dostupných. Zajímavostí výroby těchto desek je, že vznikli na základě nařízení ministerstva zdravotnictví v Japonsku, které nařídilo sterilizaci teplem v gastronomickém odvětví. Stalo se tak po masovém propuknutí viru E.coli v mnoha školách v japonské Ósace. Standartní prkénka sa při zahřátí deformovaly, ale desky Hasegawa se díky tuhému dřevěnému jádru nekroutily. Získaly si tak rychle v Japonsku popularitu jak v profesionální, tak domácí kuchyni a dnes jsou populární na celém světě.

Zpět do obchodu