Jsem MasterChef. Přesně tak se jmenoval můj první profil na Facebooku, když mi bylo asi 8 let. O pár let později jsem ho přejmenovala a dnes mě najdete na sociálních sítích pod jménem Made by Kristína. Plním si sny a ten dětský se mi splnil v roce 2019. Vyhrála jsem soutěž MasterChef a stala se nejmladší vítězkou na světě. Jsem tedy MasterChef!

V současné době studuji na londýnské kuchařské škole Le Cordon Bleu. Další důležité momenty z mého života najdete ve složce O mně.

Snažím se vám stále přinášet inspiraci v podobě nových receptů na těchto stránkách. Dalších 91 tradičních i moderních jídel z československé kuchyně najdete v moji první kuchařské knize #UPGRADE, kterou nabízím v českém, slovenském nebo anglickém jazyce na mém e-shopu

Na cestě za sny mě provázejí spolupráce, které si pečlivě vybírám a za každou si stojím. Chcete vědět proč? Důvody najdete na stránce Spolupráce a pokuď máte zájem se mnou spolupracovat, napište mi: mail@madebykristina.cz .

O mně

Kalendář akcí, kde se můžeme potkat nebo vidět

Žiji teď v Londýně a tak nebude mnoho akcí, kde bychom se mohli osobně potkat. Proto uvádím najbližší akce nebo livestreamy, které nám umožní se "vidět". Pro nejaktuálnější informace sledujte můj Instagram nebo Facebook.

25

Září

8:00

logo_lecordonbleu

Le Cordon Bleu

Londýn


Tuto školu jsem si vybrala už dávno a teď se mi můj sen stáva skutečností - studuji Le Cordon Bleu v Londýně.

15

Listopad

8:00

587A4153_web

Pomůžeme!

Kristína & Pavel Berky


Naše spojení s Pavlem Berky už znáte v podobě Upgrade šatů. Teď jsme vytvořili něco víc - charitativní kolekci mikin. Zakoupením získáte nejen originální kousek pro sebe, ale i poukázku na speciální pomůcku pro konkrétního člověka s postižením. Děkujeme!

06

Prosince

18:30

IMG_4898 2

Food waste

#myACADEMY


Livestream na mém Instagramu na téma plýtvání jídlem. Hostem bude Bára Kebová z organizace Zachraň jídlo. Připojte se v nedeli k nám, nebo se podívejte na IGTV a dozvíte se, jak nakupovat zásoby potravit, jak je uskladnit a s čím začít u sebe v domácnosti.

13

Prosince

17:00

Berky_Kika_stream

Vánoční vaření

Kristína & Pavel Berky


V livestreamu na našich profilech si společně s Pavlem zavaříme a připravíme třeba něco z vánoční večeře. Připojte se k nám. Budeme se na vás moc těšit.

Milujete vaření stejně jako já? Pak je moje kuchařka právě pro vás!

OBJEDNAT

Nebo si můžete knihu #UPGRADE přímo zakoupit

Tady najdete seznam prodejních míst, kde mají skladem mojí kuchařku včetně dárkového balení :)

Muj E-shop

Jenom na mém e-shopu naleznete kompletní nabídků výrobků Made by Kristína jako jsou kuchařská kniha #UPGRADE, unikátní zástěra v bílé nebo černé barvě a potravinový pytlík. Z pohodlí domova si tak můžete objednat a automaticky při doručení na výdejní místo Z-point nebo při nákupu nad 1 100 CZK nebo 40 EUR získat dopravu zdarma.

LUXOR
Česká republika

Knihkupectví Luxor nabízí knihy v celé České republice ve svých 31 prodejnách a najdete zde i moji kuchařku #UPGRADE.

MAKRO
Česká republika

Makro je pro mě obchod s nejširším výběrem potravin, kde vždy najdu něco nového, co mě inspiruje k vaření. Nyní zde můžete koupit i mojí kuchařku. Najdete ji v černých stojanech s mojí fotkou a označením #UPGRADE.

Hair studio Honza Kořínek
Praha

Moji knihu #UPGRADE můžete koupit i přímo v kadeřnictví Honzy Kořínka na Sázavské ulici v pražských Vinohradech. Jeho vlasové studio mám moc ráda díky skvělému týmu, odbornému přístupu a celkové atmosféře. Vždy mi vykouzlí účes, který mě nadchne.

Nové recepty

Přišli jste si pro další inspiraci? Mrkněte na moje nejnovější recepty. Nebo si můžete zobrazit všechny moje recepty.