Jsem MasterChef. Přesně tak se jmenoval můj první profil na Facebooku, když mi bylo asi 7-8 let. O pár let později jsem ho přejmenovala a dnes mě najdete na sociálních sítích pod jménem Made by Kristína. Plním si sny a ten dětský se mi splnil v roce 2019. Vyhrála jsem soutěž MasterChef a stala se nejmladší vítězkou na světě. Hned po soutěži jsem si doplnila kuchařské vzdělání a v roce 2021 získala Grand Diplôme ® na londýnské škole Le Cordon Bleu. A teď pracuji michelinské restauraci Story v Londýně. Vše důležité z mého života sdílím v záložce O mně.

Na mých stránkách najdete inspiraci v podobě RECEPTŮ, nebo si můžete objednat moji kuchařskou knihu #UPGRADE nebo výrobky pro kuchařské nadšence. Vše najdete v záložce E-SHOP

Na cestě za sny mě provázejí SPOLUPRÁCE, které si pečlivě vybírám a za každou si stojím. Pokuď máte zájem se mnou dlouhodobě spolupracovat, napište mi: mail@madebykristina.cz .

Čeho jsem doteď dosáhla

Milujete vaření stejně jako já? Pak je moje kuchařka právě pro vás!

OBJEDNAT

Kalendář akcí, kde se můžeme potkat nebo vidět

Momentálně žiji a pracuji v Londýně a tak nebude mnoho akcí, kde bychom se mohli osobně potkat. Proto uvádím najbližší akce, livestreamy nebo rozhovory, které nám umožní se "slyšet a vidět". Pro nejaktuálnější informace sledujte můj Instagram nebo Facebook.

24

Prosinec

18:00

Kika_xmas2

VÁNOCE

Šťastné a Veselé


Ze srdce vám přeji hezké svátky, plné pohody a hlavně zdraví! Užijte si vánoční atmosféru v kruhu své rodiny, se svými nejbližšími a ať se vám v Novém roce daří.

30

Leden

16:00

Kika_singapore

Singapore

Degustace a kurzy vaření


Během ledna mě čaká týden vaření v Singapore, kde budu připravovat 3 degustační večeře po sobě a jeden kurz vaření. Nečekám, že tam za mnou dorazíte, ale jenom aby jste věděli, co mě čeká :)

08

Března

10:00

Kika_kurz

Kurz vaření

Akademie Grosseto Praha


Tento termín kurzu je vyprodán! Moc se na vás těším :).

22

Března

10:00

Kika_kurz2

Kurz vaření

Akademie Grosseto Praha


Přiďte si se mnou opět zavařit do Akademie Grosseto v pražských Průhonicích. Připravíme si #UPGRADE receptů na pstruha, svíčkovou a jako dezert profiterolky s vlastním pralinkovým krémem. Moc se na vás opět těším!

Mám pro vás tyto nové recepty

Přišli jste si pro další inspiraci na vaření? Mrkněte na moje recepty s detailním popisem postupu.