Jsem MasterChef. Přesně tak se jmenoval můj první profil na Facebooku, když mi bylo asi 7-8 let. O pár let později jsem ho přejmenovala a dnes mě najdete na sociálních sítích pod jménem Made by Kristína. Plním si sny a ten dětský se mi splnil v roce 2019. Vyhrála jsem soutěž MasterChef a stala se nejmladší vítězkou na světě. Jsem tedy MasterChef!

V současné době studuji na londýnské kuchařské škole Le Cordon Bleu a vše důležité z mého života najdete ve složce O mně.

Na těchto stránkách se vám snažím přinášet inspiraci v podobě nových RECEPTŮ a najdete tady moji první kuchařskou knihu #UPGRADE plnou tradičních i moderních jídel z československé kuchyně, kterou nabízím v českém, slovenském a anglickém jazyce. 

Na cestě za sny mě provázejí SPOLUPRÁCE, které si pečlivě vybírám a za každou si stojím. Pokuď máte zájem se mnou dlouhodobě spolupracovat, napište mi: mail@madebykristina.cz .

Čeho jsem doteď dosáhla

Milujete vaření stejně jako já? Pak je moje kuchařka právě pro vás!

OBJEDNAT

Kalendář akcí, kde se můžeme potkat nebo vidět

Momentálně žiji a studuji v Londýně a tak nebude mnoho akcí, kde bychom se mohli osobně potkat. Proto uvádím najbližší akce nebo livestreamy, které nám umožní se "vidět". Pro nejaktuálnější informace sledujte můj Instagram nebo Facebook.

02

Března

21:30

Honza_Dedek

7pádu Honzy Dědka

TV Prima


Budu hostem talkshow Honzy Dědka - dívejte se!

04

Března

21:00

Needo_Gejzir

Gejzír

ČT 1 - Moje ségra v televizi


NEEDO je náš rodinný projekt, inspirovaný moji sestrou. Ve chráněných dílnach vyrábíme speciální pomůcky pro děti a dospělé s postižením. Více v reportáži Gejzír.

08

Března

08:00

logo_lecordonbleu

Le Cordon Bleu

Londýn


Jupí! Škola se opět otevírá a já se už nemůžu dočkat. Zážitky a recepty z koleje budu sdílet na Instagramu.

17

Března

21:35

Kika_masterchef

MasterChef

TV Nova


Speciální díl MasterChef, kde se potkám v souboji s loňským vítězem Romanem. Držte nám palce :)

Mám pro vás tyto nové recepty

Přišli jste si pro další inspiraci na vaření? Mrkněte na moje recepty s detailním popisem postupu.