Zdobící sáček Superflex pro opakované použití (více rozměrů)

Praktický cukrářský sáček pro opakované použití SuperFlex od značky Martellato je vyroben z inovativního materiálu, který se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou. Je vhodný pro zdobení krémem, šlehačkou či jinou hmotou nebo náplní. Sáček má již ustřihnutý konec na koncovku (zdobící špičku) a nechybí mu ani háček na pověšení.

Na výběr z více velikostí.

Varianta
Skladem
Značka: Martellato
345 Kč / ks
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Záruka: 2 roky

Zdobící sáček Superflex

Zdobící sáček pro opakované použití

Martellato

Praktický zdobící sáček pro opakované použití od značky Martellato, italského výrobce profesionálních cukrářských pomůcek, je ideální pro zdobení krémem, šlehačkou či jinou hmotou nebo náplní. Sáček má již ustřihnutý konec na koncovku (zdobící špičku) a nechybí mu ani háček na pověšení.

Trezírovací sáček je vyroben z inovativního silikonového materiálu SPR034/C, který splňuje přísné hygienické požadavky a je vhodný pro styk s potravinami. Má vysokou odolnost, pružnost (flexibilitu), je na dotek měkký a díky důmyslně promyšleným spojům nepropouští. Je vhodný pro jakékoliv náplně. I po mnohočetném používání zůstává příjemně elastický a příjemný na omak.

Cukrářský sáček na opakované použití s označením Superflex má hladký vnitřní povrch pro pohodlné naplnění a uvolňování náplně (krému), a drsnější povrch na vnější straně zaručuje pevné a bezpečné uchopení.

Sáček po použití stačí ručně umýt v teplé vodě s kapkou saponátu a nechat uschnout pověšením za háček. Tím bude sáček připravený na další použití. 

Maximální teplota náplně pro práci s tímto sáčkem je 85 °C.

V nabídce mého obchodu najdete i jednorázové cukrářské sáčky.

Zdobící sáček Superflex

trezírování

Trezírování je cukrářská technika zdobení krémem za použití sáčku a zdobící špičky. Sáček po naplnění krémem poskytne možnost detailnější práce s krémem. Pro tento účel je dobré mít po ruce univerzální a více použitelný sáček. Ušetří i peníze za jednorázové trezírovací sáčky.

Zdobící sáček Superflex

Na výběr z více rozměrů

Trezírovací sáček Superflex od Martellato je na výběr z těchto rozměrů:

  • S - délka 34 cm
  • M - délka 45 cm
  • L - délka 50 cm

Zdobící sáček Superflex

RADY A TIPY

  • Zdobicí sáček po použití stačí umýt teplou vodou s kapkou saponátu a nechat uschnout pověšením za háček
  • Cukrářský sáček vložte do vyšší nádoby (já používám vysokou odměrku) a jeho hodní část založte o okraj nádoby. Tím si připravíte stabilní pozici sáčku a využijete ji i během zdobení na odložení sáčku s krémem.
  • Sáček pomocí cukrářské stěrky naplňte krémem.
  • Těsně před zdobením jemným zatlačením posuňte krém na konec cukrářského sáčku a zdobení si vyzkoušejte na pracovní desce.
  • Aby vám krém během zdobení nevytékal zezhora, doporučuji sáček uzavřít gumičkou.
  • Nespotřebovaný krém skladute v sáčku ve vysoké nádobe v lednici.

Čokoládovo-karamelový tart

inspirace na recepty

čokoládovo-karamelový tart

Základní vrstvu tartu tvoří křehké těsto pâte sablée a vrstvy krému. Aby vypadal k světu, krém se dá nazdobit pomocí cukrářského sáčku a zdobící špičky s hladkým otvorem.

JDU NA RECEPT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská značka Martellato nachází svůj původ v tradici a vášni pro řemeslnou dokonalost, z intuice svého zakladatele, který od 80. let 20. století hledal řešení pro potřeby profesionálních cukrářů. Od té doby se pod touto značkou navrhuje, vyrábí a distribuuje široký sortiment vyhovující potřebám profesionálů po celém světě v oblasti pečiva, zmrzliny a ve všeobecnosti celému sektoru HoReCa. Produkty nesou označení Made in Italy a jsou tedy vyrobeny v Itálii. Pyšní se trvanlivou a certifikovanou kvalitou, která splňuje požadavky na účinnost a bezpečnost.

Zpět do obchodu