Yaxell Dřevěný stojan na 6 nožů (buk)

Elegantní dřevěný stojan Yaxell na 6 kuchyňských nožů je vyroben z masivního bukového dřeva, má dvě rady po třech otvorech, celkem tedy 6 otvorů, díky nímž se k nožům pohodlně kdykoliv dostanete. Díky svému minimalistickému tvaru zapadne do každého interiéru a jde zároveň o krásný designový kousek. Kvalitní nože je nejvhodnější skladovat samostatně a to dřevěný stojan Yaxell nabízí. Udrží nože na svém místě, nepoškodí je a nepoškrábe jejich čepel. 

Rozměr stojanu: 24,5 x 21 x 11,5 cm

Skladem
Značka: Yaxell
4 985 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.14 kg

Dřevěný stojan na nože

Dřevěný stojan na nože

až na 6 nožů

Elegantní dřevěný stojan Yaxell dá vyniknout vašim japonským, ale i jiným kuchařským nožům a oživí design vaší domácnosti. Nože získají své čestné místo a navíc budou v bezpečí. Kvalitní a drahé nože je totiž nejlepší skladovat samostatně, aby se jejich čepele nedotýkaly jiných kuchyňských pomůcek a nedošlo tak k jejich poškrábání nebo poškození, a to přesně magnetický stojan nabízí. Navíc je opravdu stylový a určitě zaujme každou návštěvu u vás doma.

Stojan je vyroben z masivního bukového dřeva výběrové kvality a poskytuje ochranu pro 6 nožů ve dvou řadách. Blok vypadá elegantně, k nožům máte pohodlný přístup a zároveň si můžete být jisti, že své nože budete skladovat hygienicky v suchém a čistém prostředí. Stojan je ke skladování nožů ideální, protože dřevo nože netupí a zbytečně neodírá.

Ostrost japonských nožů udržíte správnou péčí a šetrným zacházením. Skladování nožů je stejně důležité jako jejich používání při krájení. Dřevěný stojan na kuchyňské lince vřele doporučuji, nože jsou tak hned po ruce.

Stojan má prostor až na 6 nožů, ale skvěle vypadá i se 5 - 5 noži. Je dodáván samostatně, ale fotku s noži vám přikládám pro inspiraci :).

Dřevěný stojan na nože

Bukový stojan na nože

Dřevěný stojan má tyto parametry:

Rozměr (v / h / š): 24,5 x 21 x 11,5 cm
Materiál: 100% masivní bukové dřevo
Hmotnost: 2,4 kg
Barva: černá

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet, proto se nemusíte bát, že by se jim během přepravy k vám něco stalo.

Dřevěný stojan na nože

RADY A TIPY

  • Nože skladuji nejlépe na magnetické dřevěné desce nebo ve dřevěném stojanu. V šuplíku mezi ostatními noži a kuchyňskými pomůckami může dojít k poškození čepele.
  • Příležitostně natřu bezbarvým olejem pro oživení a zvýraznění kresby dřeva.
  • Pravidelně utírám prach vlhkým hadrem.
  • Dávám pozor na ostatní, hlavně děti, aby se o nože v stojanu nepořezali. Nože Yaxell jsou opravdu ostré!

Steak a hranolky

inspirace na recepty

#steak a hranolky

STEAK z masa vyzrálého metodou suchého zrání, tedy dry aged, nepotřebuje žádný komplikovaný recept, naopak! Vyplatí se vsadit na jednoduchost a zachovat tak výbornou chuť masa, kterou získalo suchým zráním, neboli stařením, kdy maso několik týdnů odpočívalo ve speciálních podmínkách a je díky tomu křehčí, měkčí a má intenzivnější chuť.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Yaxell, založena v roce 1932, je dodnes rodinnou výrobní firmou ve vlastnictví vysoce respektované rodiny Yamada. Nože Yaxell z damascénské či damaškové oceli mají nepřekonatelné ostří a poskytují mimořádný zážitek při práci s dokonale zpracovanými noži. Výjimečnou japonskou kvalitu potvrzuje i záruka 20 let. 

Japonské nože Yaxell snoubí jedinečnou tradici výroby samurajských mečů s využitím moderních technologií. Vyráběny jsou ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů. Díky unikátnímu zpracování až 193 vrstev damaškové oceli získává čepel nože nejen krásnou dekorativní kresbu, ale především vysokou tvrdost, odolnost a dlouhotrvající ostrost. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné.

produktové řady Yaxell

Jednotlivé produktové řady Yaxell se odlišují počtem vrstev damascénské oceli, jejích počet je uveden v názvu. Níže je kompletní nabídka Yaxell.

Zpět do obchodu