Ruční mlýnek na pepř a sůl PROFI

Ruční mlýnek na koření PROFI s nadčasovým designem od německé značky AdHoc vám během pár vteřin dokonale namele koření a dochutí vaše jídlo. Mlýnek využijete na koření nebo hrubozrnnou sůl. Tělo mlýnku je vyrobeno z jasanového dřeva a uvnitř mlýnku je patentovaný keramický mlecí mechanismus CeraCut®, na který se vztahuje záruka 30 let.

Mlýnek má tyto rozměry: výška 19 cm, průměr 6,5 cm.

Skladem
Značka: AdHoc
1 245 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.36 kg
Sada mlýnků AdHoc: MP52
Rozměr mlýnku: výška 19 cm, Ø 6,5 cm
Materiál: akácie

Adhoc mlýnek PROFI

Ruční mlýnek na pepř a sůl PROFI

adhoc MP52

Profesionální mlýnek na pepř a sůl PROFI od německé značky AdHoc se hodí zejména tam, kde se často pepří, tedy do restaurací, jídelen nebo bister. Využijete ho na namletí pepře a hrubozrnné soli, ale i jiného koření jako třeba nového koření, kmínu.

Tento mlýnek disponuje až osmi stupni jemnosti mletí. Stupeň mletí, na požadovanou hrubost, lze nastavit nastavovacím kolečkem ve spodní části mlýnku. Jeho utažením, stejně jako u šroubu (po směru hodinových ručiček), dojde k většímu tlaku na mlýnek a tím k jemnějšímu mletí. Povolením kolečka se dosáhne hrubého mletí. Během okamžiku tak můžete namlít kvalitní pepř, hrubou mořskou sůl nebo sušené chilli a vychutnat si svěží vůně čerstvě namletého koření, které dokonale dochutí váš pokrm. 

Korpus mlýnku je vyroben z akátového dřeva a uvnitř mlýnku je v Německu patentovaný mlecí keramický mechanizmus CeraCut®, na který je výrobcem poskytnuta 30letá záruka. Sám výrobce uvádí, že se jedná o vysoce výkonný keramický mlecí mechanismus, který je neopotřebitelný.

Mlýnek PROFI je mnohem výkonnější než konvenční mlýnky!

Ruční mlýnek PROFI MP52 má tyto parametry:

 • materiál: dřevo akácie
 • výška mlýnku: 19 cm
 • průměr: 6,5 cm

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet, proto se nemusíte bát, že by se jim během přepravy k vám něco stalo.

Adhoc mlýnek PROFI

Čerstvě namletý pepř nebo sůl

Mlýnek z kolekce PROFI od značky AdHoc má vysoce výkonný keramický mlecí mechanismus CeraCut® patentovaný v Německu a moderní minimalistický design, který oživí každé stolování.

 • materiál těla je z akátového dřeva
 • ozdobný kroužek - ušlechtilá nerezová ocel
 • kvalitní keramický mlecí mechanizmus CeraCut®
 • záruka 30 let na mlecí mechanismus CeraCut
 • patentováno v Německu
 • výška 190 mm, průměr 65 mm

Adhoc mlýnek PROFI

RADY A TIPY

 • Neotáčejte mlýnkem pokud je prázdný, dojde k jeho poškození a ztratíte možnost reklamace.
 • Neotáčejte kolečkem k nastavení hrubosti dříve než mlýnek naplníte obsahem.
 • Mlýnek očistěte vlhkým jemným hadříkem.
 • Na čištění nepoužívejte rozpouštědla či jiné chemikálie.
 • Nikdy mlýnek nemyjte pod tekoucí vodou nebo ho neponořujte do vody!
 • Pokud dojde k navlhnutí soli z vlhkého prostředí, neoplachujte mlýnek, ale usušte a jemně očistěte štětečkem.
 • Pokud dojde ke krystalizaci soli, je možné propláchnout vodou a ihned usušit suchou kuchyňskou utěrkou tak, aby nedošlo k poškození dřeva.
 • Na všechny části mlýnku se vztahuje záruka v délce 5 let a na vnitřní keramickou část je záruka 30 let. Záruka nepokrývá poškození výrobku, které není v souladu s návodem nebo došlo k jeho poškození pádem nebo jinou nepopsanou manipulací.

Mlýnek PROFI je mnohem výkonnější než konvenční mlýnky.

Hovězí steak

inspirace na recepty

#steak

STEAK z masa vyzrálého metodou suchého zrání, tedy dry aged, nepotřebuje žádný komplikovaný recept, naopak! Vyplatí se vsadit na jednoduchost a zachovat tak výbornou chuť masa, kterou získalo suchým zráním, neboli stařením, kdy maso několik týdnů odpočívalo ve speciálních podmínkách a je díky tomu křehčí, měkčí a má intenzivnější chuť.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Ruční mlýnek AdHoc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma AdHoc byla založena v německém Mannheimu v roce 1995 a dnes již prodává své výrobky po celé Evropě, Japonsku, USA a Austrálii. Sortiment je široký a zahrnuje ocelové a keramické nože, mísy, struhadla, kuchařské pinzety, mlýnky na pepř a sůl, prostírání, podnosy, nádoby na olej a ocet, sítka na čaj, chladící nádoby na víno a sekty, karafy, dekantéry, uzávěry, vakuové pumpy na víno atd. Všechny výrobky značky AdHoc jsou vyrobeny z moderních, kvalitních materiálů, které jsou snadné na ošetřování a hlavně zdravotně nezávadné. AdHoc je držitelem mnoha ocenění za design v Německu i v Evropě. Německá značka AdHoc má velmi líbivý a praktický design, vysokou kvalitu zpracování.

Zpět do obchodu