UPGRADE MENU - sada lněných utěrek a rukavice

#UPGRADE MENU je cenově zvýhodněný set, který obsahuje sadu 3 kusů lněných utěrek a 1 kus kvalitní lněné kuchyňské chňapky s teflonovou vložkou.

Lněná utěrka s praktickým poutkem je nejen nejpraktickejší pomůckou při vaření nebo po něm, ale díky minimalistickému vzhledu vám bude dělat radost i jako stylový doplněk do kuchyně. Sada obsahuje 3 kusy utěrek v krémové, přírodní a černé barvě. Lněná vypolstrovaná rukavice na pečení s teflonem v místě úchopu s praktickým poutkem vám ochrání ruce od popálení od pečení. Je ušita ze stejného materiálu jako utěrky. Kuchařské lněné utěrky i lněná chňapka k vám dorazí v černé dárkové krabičce.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Skladem
1 150 Kč 895 Kč / sada
Kategorie: Kolekce #UPGRADE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg

rukavice na pečení

Sada kuchyňských utěrek a rukavice na pečení

CENOVĚ ZVÝHODNĚNÝ SET

Cenově zvýhodněný set #UPGRADE MENU, který obsahuje 3 kvalitní kuchyňské lněné utěrky s výšivkou a 1 lněnou rukavici na pečení s teflonem v místě úchopu. Ušetříte a získáte 2 dárkové balení, protože jak sada utěrek, tak i lněná chňapka k vám dorazí samostatně zabaleny do dárkových černých krabiček.

Sada obsahuje:

  • sadu 3 kusů lněných kuchyňských utěrek (mix barev přírodní, krémová, černá)
  • lněnou rukavici na pečení - chňapku s teflonovou vložkou (na výběr přírodní nebo černá)

Zakoupením #UPGRADE MENU získáte 2 samostatné dárkové balení.

Kristina rukavice na pečení

kuchyňská chňapka

z přírodního lnu

Rukavice na pečení je praktickou pomůckou při každém pečení a je vyrobena z kvalitního, lokálně vyrobeného, lnu (ČR) a v místě úchopu doplněna o teflonovou vložku. Ušili ju krejčové v chráněné dílně Lidumila v Uherském Hradišti, která zaměstnává lidi s hendikepem. Proto nákupem rukavice podpoříte jejich pracovní uplatnění.

Rukavici vám pečlivě zabalíme do dárkové černé krabičky a můžete ji tak někomu rovnou darovat.

vnější materiál: 100% přírodní len (220 g/m2)
vnitřní materiál: polyester
materiál úchopu: teflon
rozměr: 26 x 14 cm
barva na výběr: černá nebo přírodní

Na výběr z barev:

  • přírodní
  • černá

Kristina kuchyňské lněné utěrky

Praktická sada 3 kusů utěrek

z přírodního lnu

Praktická lněná kuchyňská utěrka se hodí v každé kuchyni. Měla by být po ruce při vaření i pečení. Střih utěrky s praktickým skrytým poutkem na pověšení odpovídá běžnému rozměru kuchyňských utěrek, tedy 60 x 43 cm. Na každé utěrce je vyšito logo Made by Kristína a sada 3 kusů utěrek k vám dorazí v dárkovém balení v černé krabičce.

Sada obsahuje tyto barevné varianty utěrek: 

1 ks krémová
1 ks přírodní
1 ks černá

Přírodní len je velice kvalitní, savý, pevný a trvanlivý materiál. Lze ho bezpečně prát a používáním nebo praním neřídne. Má vysokou schopnost pohlcovat vlhkost a zároveň velmi rychle schne.

Utěrky i chňapka byly ušity v chráněné dílně na Moravě.

rukavice na pečení

RADY A TIPY

  • Utěrky i rukavici lze prát v pračce s podobnými barvami na doporučených 30 °C bez použití bělidla. Není doporučeno sušit v sučičce.
  • Len je mimořádně odolný a je možné jej i vyvářet (vlákno se nepoškodí), ale je nutné počítat s ještě o něco vyšší srážlivostí materiálu po první vyvářce (7-10%).
  • Len má tendenci chytat vlákna jiných tkanin (bavlna, vlna, apod.), je tedy vhodné prát lněné výrobky samostatně.
  • Lokálně vyrobený materiál má složení: 100% přírodní len (220 g/m2)

NEPŘEHLÉDNĚTE DALŠÍ CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ SETY:

#UPGRADE menu - kuchařka a lněná utěrka
Sada 3 lněných utěrek
#UPGRADE menu - kuchařka a chňapka
#UPGRADE menu - kuchařka a zástěra
#UPGRADE menu - 2 zástěry
#UPGRADE menu - kompletní sada
 

Moje značka

made by kristína

Moje označení, tedy značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, založením mého profilu na Instagramu. Ale dávno předtím jsem měla facebookový profil s názvem Jsem MasterChef :). Každému svému příspěvku jsem přidala své logo a černé pozadí, až se roky z toho vytvořil můj design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho do kuchařky #UPGRADE, na tyto stránky nebo do svých vlastních produktů. Výrobky, označené logem Made by Kristína z kolekce #UPGRADE jsou originální a vyrobeny na míru. Držím se zásady vyrábět kvalitně a lokálně! Proto vše z mé kolekce bylo vyrobeno v České republice. A navíc výrobky, co jsou ušity, šili krejčové v chráněné dílně na Moravě, čímž jsme podpořili pracovní uplatnění pro lidi s omezeným pracovním uplatněním. Za jejich svých výrobků si pevně stojím a sama je používám v životě.

Výrobky Made by Kristína

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AP Avatar autora | 27.8.2023
Super kvalita a farebne sa hodia do kazdej kuchyne…🤩
5
VV Avatar autora | 28.7.2022
Nádherná sada s přesahem. Mám z tebe, Kristýnko, velikou radost, jak na sobě pracuješ, kam se posouváš a ještě při tom pomáháš. Sama mám hendikep a pracuji v chráněné dílně a tak oceňuji, že tvoje výrobky jsou vyrobeny právě dílnou, která zaměstnává postižené lidi.
5
Avatar autora | 4.7.2022
moc hezké

‚‚Moje vlastní značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, přejmenováním mého profilu na sociálních sítích, který předtím nesl název Jsem MasterChef. Každému svému příspěvku – receptu jsem dodala logo a černé pozadí a z toho vychází minimalistický design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho i do kuchařské knihy #UPGRADE a také na webové stránky, které pravidelně doplňuji o recepty a doporučené pomůcky do kuchyně. Pod značkou Made by Kristína vznikla i originální, na míru a lokálně vyrobená kolekce #UPGRADE, za jejíž kvalitou pevně stojím a sama v kuchyni i v životě používám.’’

Kristína Nemčková

Zpět do obchodu