Vakuovačka Steba VK 12

Praktická vakuová svářečka fólií Steba VK 12 s dvojitým těsněním s garanci 97% vakua a s přehrádkou na vakuovací fólii. Sací výkon svářečky je 12l za minutu a dokáže vytvořit pevný dvojitý svár, který spolehlivě utěsní vakuované potraviny. Přístroj se dá pohodlně ovládat jednou rukou, což oceníte při manipulaci se sáčky nebo fólii. Nechybí ani praktická světelná signalizace provozu. Vakuovačka najde uplatnění zejména v domácí kuchyni. Fólie (sáčky) nejsou součástí balení.

Balení obsahuje: vakuovačku, hadičku pro připojení vákuovacích nádob, nůž na řezání fólie

Skladem u dodavatele
Značka: Steba
3 195 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Rozměr vakuovací svářečky Steba VK 12: 10 x 40 x 18,5 cm
Funkce: LED indikace, Pojistka proti přehřátí, Automatický provoz, Odkapávací miska
Balení obsahuje: Hadička pro vakuování, Integrovaný držák fólie, Řezací nůž
Příkon: 120 W
Barva: černá a stříbrná

Vakuová svářečka Steba VK 12

Chytrý způsob vaření a skladování potravin

prodlouží čerstvost a výživové hodnoty

Vakuovačku potravin využijete jak pro skladování potravin, tak i pro vaření metodou Sous Vide (vaření ve vakuu při konstatní nízké teplotě pro zachování živin). Díky vakuu, ve kterém budete potraviny skladovat, zachováte jejich plné aroma, chuť i živiny, bez vysušování a oxidace. S vákuově zabalenými potravinami získáte i více prostoru v chladničce nebo mrazáku. Trvanlivost vakuovaných potravin v mrazničce je 2-3 roky (maso, zelenina, ovoce) a v chladničce 5-7 týdnů (uzeniny, sýry).

Vakuová svářečka fólií Steba VK 12 s dvojitým těsněním a vestavěnou funkci sváření je určena pro domácí uchovávání potravin v chladničce nebo v mrazáku s garancí 97% vakua. Součásti balení je i hadička pro připojení vákuovacích nádob a nůž na fólie.

Je opatřena velmi pevným dvojitým svárem a vestavěným zásobníkem na fólii s ořezem a konektorem pro připojení vakuovacích nádob.

Sací výkon vákuovačky Staba VK 12 je 12 litrů za minutu a dokáže pracovat s vakuovacími sáčky až do šíře 30 cm. Pro vákuování se používají odolné profesionální drážkované fólie. Vyrábějí se z materiálu o vyšší hustotě a mohou tak být mraženy, vařeny a lze je bezpečně použít i v mikrovlnné troubě. Drážkování na folii pomáhá vytvořit vzduchotěsný spoj (svár), který má větší trvanlivost než standardní. Sáčky lze po umytí použít opakovaně.

Ovládání vakuovačky je velice snadné, protože je plně automatické. Na ovládacím panelu je několik možností ovládání včetně užitečného tlačítka STOP, které okamžite přeruší odsávání. Pojistka zabezpečí, aby se vakuovačka zbytečně nepřehřívala. Vakuovací vanička je odnímatelná a snadno se čistí. 

Vakuovačka Steba VK 12 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 120 W
Rozměr: 10 x 40 x 18,5 cm
Váha: 2 kg
Barva přístroje: stříbrná a černá

Vakuová svářečka Steba VK 12

Vakuovačka Steba VK 12

pro domácí použití

Vakuová svářečka fólií Steba VK 12 dává garanci 97% vakua. Používá odolné profesionální drážkované fólie. Tyto fólie se vyrábějí z materiálu o vyšší hustotě. Mohou být mraženy, vařeny a lze je bezpečně použít i v mikrovlnné troubě. Drážkování na folii pomáhá vytvořit vzduchotěsný spoj – spoj má větší trvanlivost než standardní. Sáčky lze po umytí použít opakovaně.

 • Výkonná vakuová svářečka fólií pro domácí a profesionální použití
 • 97% odvodu vzduchu
 • sací výkon 12 l / min
 • vakuová pumpa 60 cm / Hg (-0,8 bar)
 • pohodlné ovládání jednou rukou pomocí rukojeti
 • vhodné pro dlouhodobý provoz
 • automatické vakuování a utěsnění
 • ovládání s extra těsnícími funkcemi (svár):
  • jednoduché
  • dvojité - pro větší těsnost
  • rozšířené - pro vlhké potraviny
 • tlačítko STOP pro okamžité přerušení odsávání
 • pro role a sáčky do šířky 30 cm o jakékoli délce
 • snadné čištění díky odnímatelné vakuové vaničce
 • do vakuovače lze použít i jiné než originální sáčky vyrobené pro vakuovače
 • opakované použití – speciální sáčky lze umýt a používat opakovaně
 • zmrazené potraviny se mohou v těchto sáčcích vařit ve vodě a rozmrazovat či ohřívat v mikrovlnné troubě
 • balení obsahuje hadičku pro připojení vakuovacích nádob a nůž na folie

Vakuová svářečka Steba VK 12

RADY A TIPY

 • Před čištěním spotřebič vždy odpojte od elektrické sítě.
 • Neponořujte spotřebič do vody ani do jiných tekutin.
 • Na čištění spotřebiče nepoužívejte abrazivní prostředky ani materiály, protože by poškrábaly jeho povrch.
 • Na otření zbytků jídla nebo okolí komponentů použijte jemný prostředek na mytí nádobí, teplou vodu a vlhkou tkaninu.
 • Před dalším použitím spotřebič důkladně osušte.

Vakuová svářečka Steba VK 12

Sous Vide

pomalé vaření

Sous-vide, v překladu z francouzštiny „ve vakuu“, je kuchařská metoda, při níž se surovina připravuje několik hodin v zavakuovaném obalu ve vodní nebo parní lázni s přesně nastavenou teplotou, nejčastěji v rozmezí 55-60 °C. Tímto způsobem se potravina, jako třeba maso, ryby, zelenina či ovoce, pošíruje ve vodní nebo parní lázni po různě dlouhou dobu a tím si zachovává přirozenou chuť, šťávu a texturu. Je nemožné ji pak převařit nebo naopak nedovařit a jídlo je zdravější, dietnější a chutnější, protože v něm zůstanou všechny vitamíny a přírodní látky.

Šťavnaté kuře, máslová omáčka, salát

inspirace na recepty

#šťavnaté kuře, máslová omáčka, salát

Mám pro vás chutný recept na ŠŤAVNATÉ KUŘE s máslovou omáčkou s ančovičkami a pak choi salátem a bez vákuovačky se při něm neobejdete!

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma založená v roce 1919, s dlouhou tradicí a zkušeností, specializovaná na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů.

Na nových výrobních linkách, pod striktní kontrolou kvality, se vyrábí ucelený a žádaný sortiment elektrospotřebičů. Ty jsou pro svůj vkusný design, použitý špičkový materiál a pečlivé zpracování oblíbené u zákazníků nejen v západních zemích Evropské unie a Švýcarsku, ale stále více také v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině. Zde nechybějí ve specializovaných obchodech ani v nejdůležitějších řetězcích prodávajících elektro.

Značka STEBA se tak stává synonymem kvalitních výrobků žádaných zákazníky, kteří v rostoucí míře dávají přednost kvalitně a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky.

Zpět do obchodu