Yaxell Brašna na 10 nožů (černá)

Yaxell kuchařské pouzdro na 10 kusů nožů. Pouzdro je uzamykatelné plastovými klipy, 10 přihrádek na nože, maximální délka nože 450 mm. Nechybí ani přihrádky na psací potřeby, vizitky, jiné drobnosti a nastavitelný popruh přes rameno.

Rozměr stojanu: 51,5 x 5 x 16,2 cm

Skladem
Značka: Yaxell
1 685 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg

Yaxell brašna na 8 nožů

Yaxell kuchařské pouzdro na nože

na 10 kusů nožů

Elegantní brašna od japonské značky Yaxell pojme až 10 kusů nožů. Taška je určena na profesionální i hobby kuchaře na cesty, při přenose ostrých nožů k zamezení rizika jejich poškození.

Taška má dvouvrstvý vnitřek, 10 přihrádek na nože, kapsička na drobnosti, pinzety, vizitky, psací potřeby. Zvenčí má polstrovanou rukojeť, ramenní popruh s upravitelnou délkou a zvenčí nechybí i prostor na jmenovku nebo vlastní vizitku.

Brašna je ušita z kvalitního syntetického materiálu a doplněna je o kovové zipy nejvyšší kvality.

Na přenos nožů používám brašnu, abych uchránila nože před poškozením.

Yaxell brašna na přenos nožů:

Rozměr brašny: 51,5 x 5 x 16,2 cm (d-š-v)
Materiál: 100% polyester s PVC povrchem

Yaxell brašna na 8 nožů

YAXELL - JAPONSKÁ KVALITA

kvalitní brašna na přenos nožů

Ostrost japonských nožů udržíte správnou péčí a šetrným zacházením. Skladování a přenos nožů je stejně důležité jako jejich používání při krájení. Brašnu vřele doporučuji, když nože přenášíte z místa na místo. Ochrání nože před poškozením.

Brašna je dodávaná prázdna bez nožů :).

Yaxell brašna na nože

luxusní design tašky

Ostrost japonských nožů udržíte správnou péčí a šetrným zacházením. Skladování nožů je stejně důležité jako jejich používání při krájení. Magnetický stojan vřele doporučuji, sama ho využívám a mám tak po ruce každý nůž, který potřebuji.

Yaxell brašna na 8 nožů

RADY A TIPY

  • Nože skladuji nejlépe na magnetické dřevěné desce nebo ve dřevěném stojanu. V šuplíku mezi ostatními noži a kuchyňskými pomůckami může dojít k poškození čepele.
  • Pravidelně utírám prach vlhkým hadrem.
  • Dávám pozor na ostatní, hlavně děti, aby se o nože v stojanu nepořezali. Nože Yaxell jsou opravdu ostré!

Yaxell nože

investice na celý život

Není nutné mít v kuchyni celou sadu nožů, stačí mít 2 až 3, ale o to kvalitnější. Japonské nože Yaxell Ran Plus se 69 vrstvami damascenské oceli, se rozhodně řadí mezi ty nejkvalitnější a jejich kvalitu oceníte při každém krájení. Kvalitní nůž je dobře vynaloženou investicí a když se o něj dobře pečuje, vydrží vám na celý život.

Více o Yaxell

Kuchyňské nože Yaxell se vyrábí a dodávají do celého světa od roku 1932. Jsou vyrobeny z damascénské či damaškové oceli a vystihují je nejlépe tyto benefity - nepřekonatelné ostří, mimořádný zážitek při práci s dokonale zpracovanými noži a výjimečná kvalita "made in Japan" se zárukou 20 let. Jejich výroba se opírá o jedinečnou tradici výroby samurajských mečů s využitím moderních technologií. Nože Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů. Díky unikátnímu zpracování více vrstev damaškové oceli získává čepel nože nejen krásnou dekorativní kresbu, ale především vysokou tvrdost, odolnost a dlouhotrvající ostrost.

Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Yaxell, založena v roce 1932, je dodnes rodinnou výrobní firmou ve vlastnictví vysoce respektované rodiny Yamada. Nože Yaxell z damascénské či damaškové oceli mají nepřekonatelné ostří a poskytují mimořádný zážitek při práci s dokonale zpracovanými noži. Výjimečnou japonskou kvalitu potvrzuje i záruka 20 let. 

Japonské nože Yaxell snoubí jedinečnou tradici výroby samurajských mečů s využitím moderních technologií. Vyráběny jsou ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů. Díky unikátnímu zpracování až 193 vrstev damaškové oceli získává čepel nože nejen krásnou dekorativní kresbu, ale především vysokou tvrdost, odolnost a dlouhotrvající ostrost. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné.

produktové řady Yaxell

Jednotlivé produktové řady Yaxell se odlišují počtem vrstev damascénské oceli, jejích počet je uveden v názvu. Níže je kompletní nabídka Yaxell.

Zpět do obchodu