Good Grips škrabka rovná

Klasická rovná škrabka s otočnou ostrou špičkou na zeleninu i ovoce od značky OXO Good Grips má univerzální použití v kuchyni. Díky široké protiskluzové rukojeti, která snižuje tlak na ruku a padne skvěle do každé ruky (praváka i leváka). Velice jednoduše se s ní pracuje. Je vhodná na pohodlné, rychlé a bezpečné loupání zeleniny a ovoce, zejména těch s tuhou slupkou (jablka, brambory, cukety, celer).

Velikost škrabky: 19 x 3,8 cm

Skladem
Značka: OXO
295 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.09 kg

Oxo rovná škrabka

Škrabka s otočnou ostrou špičkou

OXO

Rovná škrabka s ostrou špičkou na zeleninu i ovoce od značky Oxo Good Grips má klasický rovný tvar. Jak již název značky napovídá "Good Grips - dobré úchopy", má příjemný a měkký úchop protiskluzové rukojeti, který neklouže, ani když máte mokré ruce a mírní nárazy a předchází únavě i při opakovaných pohybech při loupání.

Ostrá obostranná čepel je vyrobena z tvrzené japonské nerezové oceli a pyšní se dokonalou ostrostí. Táto část škrabky je pohyblivá a tak dokonale kopíruje zeleninu či ovoce a odkrajuje z ní jen tenkou slupku. Se škrabkou se pracuje velice jednoduše, rychle a pohodlně. Ostrá špička poslouží na vyloupání bramborových oček nebo jádřince z jablka.

Drží se dobře v ruce jak pravákovi, tak levákovi. Ostrá špička poslouží na vyloupání bramborových oček nebo jádřince z jablka. Škrabku lze pověsit, aby byla vždy po ruce. Snadno se čistí a může se mýt i v myčce na nádobí.

Rovná škrabka s ostrou špičkou Oxo má tyto parametry:

Délka škrabky: 19 cm
Šířka rukojeti: 3,8 cm
Materiál: ostří z nerezové oceli, rukojeť z plastu
Hmotnost: 89 g

Oxo rovná škrabka

Čepel z tvrzené japonské oceli

  • ostrá pohyblivá čepel z tvrzené japonské nerezové oceli
  • vhodná na tuhé slupky (cukety, brambory, mrkve, jablka...)
  • ergonomický tvar s měkkým úchopem, předchází únavě ruky
  • protiskluzové prvky
  • ostrá špička na bramborová očka (a jiné kazy na zpracovávaných potravinách)
  • kryt čepele pro bezpečné skladování
  • vhodné k zavěšení
  • můžete mýt v myčce nádobí

Oxo rovná škrabka

RADY A TIPY

  • ztupěnou škrabku lze pomocí diamantového pilníčku jednoduše naostřit
  • lze mýt v myčce na nádobí

Boršč

inspirace na recepty

#Boršč

BORŠČ je polévka, ale pro mě i hlavní jídlo v jednom talíři. Je to syté jídlo, po kterém vám na další chod nezbyde místo. Původ boršče sahá na Ukrajinu, ale jeho varianty se rozšířily i za hranice a existuje hned několik podob. Základ tvoří řepa, kořenová zelenina, zelí a v tomto receptu také hovězí a krůtí maso. Vyplatí se polévky navařit více a nechat ji chvíli odležet. Tak chutná nejvíc.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

OXO kolekce kuchyňských pomůcek

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 15.2.2023
S nákupem a produktem jsem maximálně spokojená. Je až neuvěřitelné, jak rychle a snadno se s OXO škrabkou pracuje a ruka netrpí. Všem vřele doporučuji a hlavně seniorům, co si stále rádi uvaří, ale už mají bolavé a opotřebované ručky, jako moje maminka.

Americká společnost OXO vznikla kolem roku 1990 jako malá rodinná firma. Cílem bylo vylepšit běžné domácí pomocníky tak, aby jejich používání bylo příjemnější, snazší, efektivnější, prostě lepší.

Příběh značky OXO začal, když Sam Farber, podnikatel v průmyslu domácích potřeb, vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Kvůli její počínající artritidě začal být úchop tradičních kuchyňských pomůcek pro ní obtížné. Její manžel v tom viděl příležitost a vytvořil pohodlnější kuchyňské nástroje, které by byly přínosem pro jejich uživatelé. Nápad ergonomické pryžové rukojeti pružnými boky vycházel po vzoru rukojetí na řídtíkách jízdních kol. Záměrem a cílem bylo navrhnout produkty, které by usnadnili práci v kuchyni při problémech s rukami, klouby nebo páteři. I proto je název kolekce Good Grips, čili dobré úchopy.

Název OXO se čte z jakéhokoliv směru stejně a to napovídá, že produkty této značky lze používat vodorovně, svisle, levákům, pravákům. Pohodlí a snadnost úchopu rukojeti se klade veliký důraz, ale nezaostáva ani kvalita a ostrost použité japonské nerezové oceli.

Heslo značky OXO: „Držte nástroje tak, jak je chcete držet, ne tak, jak je musíte držet.

Zpět do obchodu