Good Grips kráječ na vajíčka

S klasickým kráječem na vajíčka OXO z kolekce Good Grips jedním pohybem nakrájíte vajíčka na stejně silné plátky. Vajíčko lze do kráječe uložit a krájet podélně i na šířku. Nechybí mu protiskluzové prvky v základně a na rukojeti, která má navíc vyvýšený tvar pro jednoduché stlačení i zvedání. Kráječ na vajíčka lze mýt v myčce nádobí.

Velikost: 14,5 x 10 x 3,5 cm

Skladem
Značka: OXO
355 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.165 kg

Oxo kráječ na vajíčko

Kráječ na vajíčka

OXO Good Grips

Kráječ na vajíčka OXO z kolekce Good Grips jedním pohybem nakrájí natvrdo uvařená vajíčka na 5 mm silné plátky pomocí 10 nerezových strun.

Variabilní lůžko umožňuje umístit vajíčko v pozici na šířku nebo na délku (na obložené chlebíčky), nebo lze polohy nakombinovat a nakrájet vajíčko na stejně malé čtverečky. To se vám bude hodit na přípravu bramborového salátu nebo vajíčkové pomazánky.

Ergonomická široká rukojeť má vyvýšený tvar a měkký úchop, takže se snadno stlačuje i zvedá. Protiskluzová základna i zakončení rukojeti usnadňuje práci i s mokrýma rukama. Kráječ na vajíčko lze mýt v myčce nádobí.

Kráječ na vajíčka OXO Good Grips má tyto parametry:

Délka: 14,5 cm
Šířka: 10 cm
Výška: 3,5 cm
Materiál: kvalitní a odolný plast, struny z nerezu
Hmotnost: 165 g

Oxo kráječ na vajíčko

Kolečka nebo čtverečky

  • krájí uvařená vajíčka na 5 mm tenké plátky
  • variabilní umístění vajíčka - "na šířku" i na "délku"
  • odolná plastová základna, nerezové struny
  • vyvýšená protiskluzová rukojeť s měkkým úchopem pro pohodlné ovládání
  • protiskluzová základna
  • snadné čištění, lze mýt v myčce nádobí

Kráječ na vajíčko využívám nejčastěji u přípravy bramborového salátu, na který recept najdete níže.

Oxo kráječ na vajíčko

RADY A TIPY

  • lze mýt v myčce na nádobí

Bramborový salát

inspirace na recepty

#Bramborový salát

Je tisíc způsobů jak se dělá BRAMBOROVÝ SALÁT. Každá rodina má ten svůj tradiční a dokonce i stejný recept chutná všude jinak. A to je dobře! Podělím se s vámi o ten náš recept na tradiční bramborový salát a popřeji vám HEZKÉ SVÁTKY plné oddychu a pohody.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

OXO Good Grips kráječ na vajíčka

OXO kolekce kuchyňských pomůcek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost OXO vznikla kolem roku 1990 jako malá rodinná firma. Cílem bylo vylepšit běžné domácí pomocníky tak, aby jejich používání bylo příjemnější, snazší, efektivnější, prostě lepší.

Příběh značky OXO začal, když Sam Farber, podnikatel v průmyslu domácích potřeb, vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Kvůli její počínající artritidě začal být úchop tradičních kuchyňských pomůcek pro ní obtížné. Její manžel v tom viděl příležitost a vytvořil pohodlnější kuchyňské nástroje, které by byly přínosem pro jejich uživatelé. Nápad ergonomické pryžové rukojeti pružnými boky vycházel po vzoru rukojetí na řídtíkách jízdních kol. Záměrem a cílem bylo navrhnout produkty, které by usnadnili práci v kuchyni při problémech s rukami, klouby nebo páteři. I proto je název kolekce Good Grips, čili dobré úchopy.

Název OXO se čte z jakéhokoliv směru stejně a to napovídá, že produkty této značky lze používat vodorovně, svisle, levákům, pravákům. Pohodlí a snadnost úchopu rukojeti se klade veliký důraz, ale nezaostáva ani kvalita a ostrost použité japonské nerezové oceli.

Heslo značky OXO: „Držte nástroje tak, jak je chcete držet, ne tak, jak je musíte držet.

Zpět do obchodu