Good Grips kráječ na vajíčka

S klasickým kráječem na vajíčka OXO z kolekce Good Grips jedním pohybem nakrájíte vajíčka na stejně silné plátky. Vajíčko lze do kráječe uložit a krájet podélně i na šířku. Nechybí mu protiskluzové prvky v základně a na rukojeti, která má navíc vyvýšený tvar pro jednoduché stlačení i zvedání. Kráječ na vajíčka lze mýt v myčce nádobí.

Velikost: 14,5 x 10 x 3,5 cm

Skladem
Značka: OXO
355 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.165 kg

Oxo kráječ na vajíčko

Kráječ na vajíčka

OXO Good Grips

Kráječ na vajíčka OXO z kolekce Good Grips jedním pohybem nakrájí natvrdo uvařená vajíčka na 5 mm silné plátky pomocí 10 nerezových strun.

Variabilní lůžko umožňuje umístit vajíčko v pozici na šířku nebo na délku (na obložené chlebíčky), nebo lze polohy nakombinovat a nakrájet vajíčko na stejně malé čtverečky. To se vám bude hodit na přípravu bramborového salátu nebo vajíčkové pomazánky.

Ergonomická široká rukojeť má vyvýšený tvar a měkký úchop, takže se snadno stlačuje i zvedá. Protiskluzová základna i zakončení rukojeti usnadňuje práci i s mokrýma rukama. Kráječ na vajíčko lze mýt v myčce nádobí.

Kráječ na vajíčka OXO Good Grips má tyto parametry:

Délka: 14,5 cm
Šířka: 10 cm
Výška: 3,5 cm
Materiál: kvalitní a odolný plast, struny z nerezu
Hmotnost: 165 g

Oxo kráječ na vajíčko

Kolečka nebo čtverečky

  • krájí uvařená vajíčka na 5 mm tenké plátky
  • variabilní umístění vajíčka - "na šířku" i na "délku"
  • odolná plastová základna, nerezové struny
  • vyvýšená protiskluzová rukojeť s měkkým úchopem pro pohodlné ovládání
  • protiskluzová základna
  • snadné čištění, lze mýt v myčce nádobí

Kráječ na vajíčko využívám nejčastěji u přípravy bramborového salátu, na který recept najdete níže.

Oxo kráječ na vajíčko

RADY A TIPY

  • lze mýt v myčce na nádobí

Bramborový salát

inspirace na recepty

#Bramborový salát

Je tisíc způsobů jak se dělá BRAMBOROVÝ SALÁT. Každá rodina má ten svůj tradiční a dokonce i stejný recept chutná všude jinak. A to je dobře! Podělím se s vámi o ten náš recept na tradiční bramborový salát a popřeji vám HEZKÉ SVÁTKY plné oddychu a pohody.

JDU NA RECEPT

OXO Good Grips kráječ na vajíčka

OXO kolekce kuchyňských pomůcek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost OXO byla založena v roce 1990 jako malá rodinná firma. Jejím cílem bylo vylepšit běžné domácí pomocníky tak, aby jejich používání bylo příjemnější, snazší a efektivnější.

Příběh značky OXO začal, když Sam Farber, podnikatel v průmyslu domácích potřeb, vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Betsey trpěla počínající artritidou a používání tradičních kuchyňských nástrojů se pro ni stávalo obtížným. Sam viděl příležitost a vytvořil pohodlnější kuchyňské nástroje, které by přinesly úlevu jejich uživatelům. Ergonomické pryžové rukojeti s pružnými boky byly inspirovány rukojetěmi jízdních kol a měly usnadnit práci v kuchyni lidem se zdravotními problémy rukou, kloubů nebo páteře. Tato myšlenka se odráží i v názvu kolekce Good Grips, což znamená dobré úchopy.

OXO se čte stejně z jakéhokoli směru, což symbolizuje univerzálnost produktů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak levákům, tak pravákům. Důraz je kladen na pohodlí a snadnost úchopu rukojeti, ale nezaostává ani kvalita a ostrost použité japonské nerezové oceli.

Heslo značky OXO zní: „Držte nástroje tak, jak je chcete držet, ne tak, jak je musíte držet.

Zpět do obchodu