MIJ Hrnek Green Fade (200 ml)

Designový čajový nebo kávový hrnek z kolekce Green Fade s objemem 200 ml od značky Made in Japan je vyroben ručně z kvalitní japonské přírodní keramiky a zaujme svým originálním minimalistickým a neotřelým designem. Hrnek ma unikátní šedou barvu. Každý kousek keramiky od MIJ je dovezen přímo z Japonska.

Objem hrnku je 200 ml.

Skladem
Značka: Made in Japan
295 Kč / ks
Kategorie: Servírování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.159 kg
Materiál: 100% přírodní keramika (jíl)
Rozměr hrnku: průměr Ø 7,5 cm, výška 8,6 cm
Objem: 200 ml

MIJ Hrnek Green Fade

Hrnek Green Fade (200 ml)

Made in Japan

Originální keramický hrnek bez ucha z kolekce Green Fade s objemem 200 ml od výrobce Made in Japan je ručně vyroben z kvalitní odolné přírodní japonské keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky (žádné škodlivé příměsi, těžké kovy nebo škodlivá barviva). Každý kus je originál a pochází přímo z Japonska. Hrnek je určen na čaj nebo kafe, ale umím si představit v něm servírovat i nějaký předkrm nebo minidezert. 

Spodek hrnečku zdobí tmavě-béžová barva, která je na dotyk drsná a připomíná písek. Vrchní část hrnečku je v šedo-hnědé barvě. Okraj hrnečku je nepravidelný. Barvy jsou kvalitní a neodlepují se.

Keramiku Made in Japan používám už dlouho a mile mě překvapila svou odolností. Ani při každodenním používání neztrácí svůj lesk a barvu. Je vhodná do myčky na nádobí a dokonce i do mikrovlnné trouby.

Každý kus je vyráběn ručně japonskými mistry, tradice výroby sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné škodlivé složky, jsou tedy zdravotně naprosto nezávadné.

Hrnek Green Fade má tyto parametry:

Materiál: 100% přírodní keramika (jíl)
Průměr: Ø 7,5 cm
Výška: 8,6 cm
Objem: 200 ml
Hmotnost: 159 g
Barva: zelená a hnědá

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a nemusíte se bát, že by se misce během přepravy k vám něco stalo.  

MIJ Hrnek Green Fade

Keramika Made in Japan

 • ruční výroba
 • každý kus je originál
 • odolná keramika
 • neobsahuje zdraví škodlivé příměsi, škodlivé barvy, ani těžké kovy
 • barvy jsou stálé a neměnné, neodlupují se
 • je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby
 • japonská keramika je dovezena přímo z Japonska
 • tradice keramiky sahá až do 12. století

MIJ Hrnek Green Fade

o japonské keramice

Keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů, například i z malé dílničky Sakuzan v samém centru Japonska. Je vyrobena ručně z přírodní keramiky z japonských jílů a každý kus je originál s tradicí nádobí mino-yaki, která sahá až do 12. století. Japonskou keramiku díky atraktivnímu designu, odolnosti a prvotřídní kvalitě využívají restaurace v České republice a na Slovensku už více než 25 let. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Všechny kousky keramiky jsou vyráběny podle tradičních technik, které jsou známé po staletí. Výrobky z Made in Japan jsou vhodné do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.

S tímto druhem keramiky se můžete setkat v těch nejlepších restauracích, které ji využívají už více než 25 let. Její kvalita a životnost je tak důkladně prověřena. Já osobně jsem se s ní seznámila prvně v restauraci Taro, kde jsem byla na pracovní stáži. Servírují na ní také v pražské asijské restauraci Dian, kterou vřele doporučuji navštívit. Sama jsem si před lety pořídila kompletní sadu Black MATT domů a při servírování ji využívám nejraději. Také proto jsem se rozhodla zařadit jejich sortiment na svůj e-shop, za touto kvalitou si opravdu stojím.

MIJ Hrnek Green Fade

RADY A TIPY

 • Po doručení doporučuji hrnek před prvním použitím omýt a usušit.
 • Vhodná do myčky na nádobí.
 • Vhodná do mikrovlnné trouby.

Kuře s máslovou omáčkou

inspirace na recepty

#Kuře s máslovou omáčkou

Sous-vide, v překladu z francouzštiny „ve vakuu“, je kuchařská metoda, při níž se surovina připravuje několik hodin v zavakuovaném obalu ve vodní nebo parní lázni s přesně nastavenou teplotou, nejčastěji v rozmezí 55-60 °C. Tímto způsobem se potravina, jako třeba maso, ryby, zelenina či ovoce, pošíruje ve vodní nebo parní lázni po různě dlouhou dobu a tím si zachovává přirozenou chuť, šťávu a texturu. Je nemožné ji pak převařit nebo naopak nedovařit a jídlo je zdravější, dietnější a chutnější, protože v něm zůstanou všechny vitamíny a přírodní látky. Mám pro vás chutný recept na ŠŤAVNATÉ KUŘE s máslovou omáčkou s ančovičkami a pak choi salátem.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů. Keramika je funkční, exkluzivně navržené, má vkusný minimalistický design a dlouhou životnost. 

Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky, neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století.

Zpět do obchodu