MIJ Hrnek bez ucha s nepravidelným okrajem bílý (180 ml)

Designový čajový nebo kávový hrnek s nepravidelným okrajem a bez ucha od značky Made in Japan je vyroben ručně z kvalitní japonské přírodní keramiky a zaujme svým originálním minimalistickým a neotřelým designem. Hrnek ma unikátní šedo-hnědou barvu. Keramika MIJ je dovezena přímo z Japonska.

Objem hrnku je 180 ml.

Skladem
Značka: Made in Japan
395 Kč / ks
Kategorie: Servírování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.17 kg
Materiál: 100% přírodní keramika (jíl)
Rozměr hrnku: průměr Ø 8,5 cm, výška 7,5 cm
Objem: 180 ml

MIJ Hrnek bez ucha s nepravidelným okrajem

Hrnek bez ucha s nepravidelným okrajem (180 ml)

Made in Japan

Originální keramický hrnek bez ucha s nepravidelným okrajem od výrobce Made in Japan je ručně vyroben z kvalitní odolné přírodní japonské keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky (žádné škodlivé příměsi, těžké kovy nebo škodlivá barviva). Každý kus je originál a pochází přímo z Japonska. Hrnek je určen na čaj nebo kafe, ale umím si představit v něm servírovat i nějaký předkrm nebo minidezert. 

Spodek hrnečku zdobí tmavě-béžová barva, která je na dotyk drsná a připomíná písek. Vrchní část hrnečku je v bílo-pískové barvě. Okraj hrnečku je nepravidelný. Barvy jsou kvalitní a neodlepují se.

Keramiku Made in Japan používám už dlouho a mile mě překvapila svou odolností. Ani při každodenním používání neztrácí svůj lesk a barvu. Je vhodná do myčky na nádobí a dokonce i do mikrovlnné trouby.

Každý kus je vyráběn ručně japonskými mistry, tradice výroby sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné škodlivé složky, jsou tedy zdravotně naprosto nezávadné.

Hrníček s nepravidelním okrajem má tyto parametry:

Materiál: 100% přírodní keramika (jíl)
Průměr: Ø 8,5 cm
Výška: 7,5 cm
Objem: 180 ml
Hmotnost: 170 g
Barva: krémovo-písková

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a nemusíte se bát, že by se misce během přepravy k vám něco stalo.  

MIJ Hrnek bez ucha s nepravidelným okrajem

Keramika Made in Japan

 • ruční výroba
 • každý kus je originál
 • odolná keramika
 • neobsahuje zdraví škodlivé příměsi, škodlivé barvy, ani těžké kovy
 • barvy jsou stálé a neměnné, neodlupují se
 • je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby
 • japonská keramika je dovezena přímo z Japonska
 • tradice keramiky sahá až do 12. století

MIJ Hrnek bez ucha s nepravidelným okrajem

o japonské keramice

Keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů, například i z malé dílničky Sakuzan v samém centru Japonska. Je vyrobena ručně z přírodní keramiky z japonských jílů a každý kus je originál s tradicí nádobí mino-yaki, která sahá až do 12. století. Japonskou keramiku díky atraktivnímu designu, odolnosti a prvotřídní kvalitě využívají restaurace v České republice a na Slovensku už více než 25 let. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Všechny kousky keramiky jsou vyráběny podle tradičních technik, které jsou známé po staletí. Výrobky z Made in Japan jsou vhodné do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.

S tímto druhem keramiky se můžete setkat v těch nejlepších restauracích, které ji využívají už více než 25 let. Její kvalita a životnost je tak důkladně prověřena. Já osobně jsem se s ní seznámila prvně v restauraci Taro, kde jsem byla na pracovní stáži. Servírují na ní také v pražské asijské restauraci Dian, kterou vřele doporučuji navštívit. Sama jsem si před lety pořídila kompletní sadu Black MATT domů a při servírování ji využívám nejraději. Také proto jsem se rozhodla zařadit jejich sortiment na svůj e-shop, za touto kvalitou si opravdu stojím.

MIJ Hrnek bez ucha s nepravidelným okrajem

RADY A TIPY

 • Po doručení doporučuji hrnek před prvním použitím omýt a usušit.
 • Vhodná do myčky na nádobí.
 • Vhodná do mikrovlnné trouby.

Kuře s máslovou omáčkou

inspirace na recepty

#Kuře s máslovou omáčkou

Sous-vide, v překladu z francouzštiny „ve vakuu“, je kuchařská metoda, při níž se surovina připravuje několik hodin v zavakuovaném obalu ve vodní nebo parní lázni s přesně nastavenou teplotou, nejčastěji v rozmezí 55-60 °C. Tímto způsobem se potravina, jako třeba maso, ryby, zelenina či ovoce, pošíruje ve vodní nebo parní lázni po různě dlouhou dobu a tím si zachovává přirozenou chuť, šťávu a texturu. Je nemožné ji pak převařit nebo naopak nedovařit a jídlo je zdravější, dietnější a chutnější, protože v něm zůstanou všechny vitamíny a přírodní látky. Mám pro vás chutný recept na ŠŤAVNATÉ KUŘE s máslovou omáčkou s ančovičkami a pak choi salátem.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 28.11.2023
Stal se mým parťákem každé ráno. Díky za skvělý tip, nákup rozhodně nelituji.

Japonská keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů. Keramika je funkční, exkluzivně navržené, má vkusný minimalistický design a dlouhou životnost. 

Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky, neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století.

Zpět do obchodu