Neutralizér pachu do lednice (kalíšek)

Nerezový disk ponořený ve vodě v kalíšku z plastu neutralizuje a eliminuje jakékoliv pachy, které se mohou objevit v lednici (z ryb, česneku, cibule, sýrů atd.). Funguje na principu reakce oceli a vody, která rozbíjí řetězce zápachů a tím je neutralizuje. Kalíšek s vodou a nerezovým diskem se vloží do lednice a nechá působit.

Rozměr:

 • kalíšek: Ø7 cm, výška 7 cm
 • disk: Ø5 cm
Skladem
Značka: Zielonka
395 Kč / ks
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.21 kg

Zielonka neutralizér do lednice

Neutralizér pachu do lednice

Zielonka

Trápí vás někdy nepříjemný pach z lednice od ryby, nakrájené cibule nebo jiné suroviny a chcete jej neutralizovat? Použijte tento kalíšek s nerezovým diskem, který všechny pachy eliminuje.

Nepříjemný odér nepřekrývá jinou vůní nebo syntetickými látkami z čisticích prostředků, ale zápach skutečně neutralizuje. Šetří tím peníze a přetrvává roky. Princip je založen na přirozené reakci oceli a vody, která rozbíjí řetězce zápachů a neutralizuje tak jejich chemické složení na člověku neutrální látky. Nevoní a nenahrazuje běžné mytí, pouze pach neutralizuje.

Disk má dlouhou životnost a použití je velice jednoduché. Pro aktivaci nejdříve nerezový disk omyjte teplou vodou společně se saponátem k odstranění mastnoty a vložte jej do otvorů v kalíšku. Kalíšek naplňte do poloviny vodou a vložte jej do ledničky. Pravidelně pak doplňujte vodu do požadované hladiny. Případný nános vodního kamene odstraňte běžnými prostředky nebo octem. Tato praktická pomůcka vám udrží lednici bez zápachu.

Disk nenahrazuje pravidelné mytí, pouze neutralizuje zápach.

 • materiál: kalíšek - plast a disk - nerezová ocel
 • rozměr: Ø7 cm, výška 7 cm
 • vyrobeno: Německo

Baleno v krabičce (1 ks).

Zielonka neutralizér do lednice

Zielonka

Produkty Zielonka mají téměř neomezenou životnost, která se odvíjí od péče o ně. Důležité je mýt zejména plastové díly a udržovat je hygienicky čisté. Nerezovou ocel (disk) je nutné čistit od vodního kamene, a to buď v octové lázni, nebo speciálními přípravky na jeho rozpuštění. Tak bude zajištěna jejich 100% účinnost.

 • vhodné pro všechny druhy lednic
 • kalíšek s diskem nezabera moc místa v lednici
 • rychle a spolehlivě eliminuje zápach

Zielonka neutralizér do lednice

RADY A TIPY

 • Před prvním použitím omyjte saponátem a opláchněte
 • V kalíšku s diskem udržujte požadovanú hladinu vody.
 • Lze mýt v myčce na nádobí.
 • Udržujte hygienicky čisté.

Rajčatová omáčka

inspirace na recepty

#Těstoviny s rajčatovou omáčkou

Mám pro vás jednoduchý recept na rajčatovou omáčku, která se hodí na těstoviny. Sama jsem si tento recept často dělala na koleji během studií v Anglii. Recept vyžaduje jenom pár ingrediencí v základních italských barvách :). Hotovou rajčatovou omáčku pak lze servírovat na gnocchi, pappardelle, fusilli nebo jakýmkoliv jiným druhem těstoviny. 

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá rodinná firma Zielonka se specializuje na neutralizaci pachu na různých místech v domácnosti nebo autě. Kovové disky v jejich výrobcích neutralizují odér po intenzivním vaření, pachy v chladničce nebo v kuchyňském dřezu, zápach na WC nebo koupelně, po cigaretovém kouři, po mazlíčcích, po sportu, v botech a podobně. V nabídce značky jsou i ocelová "mýdla" pro neutralizaci zápachu česneku, cibule, ryb ..., případně kuchyňské utěrky a hadry se stříbrnými vlákny, ničící bakterie.

Princip neutralizace zápachu je založen na přirozené reakci oceli a vody, která rozbíjí řetěze pachů a neutralizuje tak jejich chemické složení, pro člověka neutrální. Nevoní a nenahrazuje běžné mytí, jen neutralizuje zápachy. 

Zpět do obchodu