Rösle cukrářská pinzeta (18 cm)

Cukrářská pinzeta od značky Rösle vám pomůže s přesnějším dekorovaním dortu nebo při platingu talíře s jídlem. s hravostí obracet každý grilovaný kousek. Díky pružení se s ní dobře manipuluje.

Rozměr pinzety: 18 cm.

Skladem
Značka: Rösle
395 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Rösle cukrářská pinzeta

cukrářská pinzeta

Rösle

Praktická cukrářská pinzeta od značky Rösle je vyrobena z nerezové oceli a díky očku je vhodná i na zavěšení. Díky pružnosti se vám s ním bude dobře pracovat a zdobení dezertu nebo jídla bude rozhodně snadnější. Lze jí za očko na jejím konci pověsit na místo ve vaší kuchyni, kde vám bude hned po ruce.

Cukrářská pinzeta má tyto parametry:

Délka: 18 cm
Hmotnost: 100 g
Materiál: nerezová ocel

Pinzetu nosím v kapse na rukávu kuchařského rondonu a neumím si bez ní představit pracovní směnu!

Je vyrobena z nerezové oceli 18/10 a, jako všechny kuchyňské pomůcky od značky Rösle, dá se pověsit na ouško, který je na konci rukojeti. Pinzetu lze mýt v myčce na nádobí.

 

Rösle cukrářská pinzeta

Rösle

Rösle je výrobce kuchyňských doplňků se sídlem v malém bavorském městě Marktoberdorf v Německu. Společnost Rösle, kterou původně založil v roce 1888 Karl Theodor Rösle jako výrobce průmyslových střešních krytin, se před druhou světovou válkou rozšířila na výrobu kuchyňského náčiní. Při výrobě kuchařských pomůcek je používána výhradně nerezová ocel 18/10, která je hygienická, pachově i chuťově neutrální a odolná. Výrobky Rösle jsou praktické a velmi funkční. Estetickou stránkou doplňuje funkčnost a kvalita, výrobky získaly mnohá prestižní ocenění v oblasti designu.

Rösle cukrářská pinzeta

RADY A TIPY

  • po doručení doporučuji opláchnout a usušit
  • ihned po použití ji opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte
  • lze mýt v myčce na nádobí
  • nepatří do mikrovlnné trouby, ani do pečící trouby

Mangový dort

inspirace na recepty

#Mangový dort

MANGOVÝ DORT pro mě znamená hodně! Napekla jsem ho jenom tak pro moderátory Ranní show Evropy2 a zanesla na recepci rádia (červen 2017). Nevěděla jsem, že se o mě zmíní, ale přiznávám, že jsem v to doufala. Tento dort jsem nikdy předtím nepekla, bylo mi tehdy 15 let a řekla jsem si, že udělám něco nečekaného. Rodiče mě podpořili a odvezli mě před školou do rádia...to, co se dělo potom, byl snad jenom sen! Mluvili o mně 2 dny, získala jsem VÁS, své fanoušky a dodnes mi píšete, že mě znáte díky mangovému dortu. Není to jednoduchý recept a napíšu vám ho sem přesně tak, jak jsem ho pekla tehdy. Přidám vám ale jeden trik, který vám usnadní práci. Držím vám palce a děkuji za několikaletou podporu!

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Rösle je výrobce kuchyňských doplňků se sídlem v malém bavorském městě Marktoberdorf v Německu. Společnost Rösle, kterou původně založil v roce 1888 Karl Theodor Rösle jako výrobce průmyslových střešních krytin, se před druhou světovou válkou rozšířila na výrobu kuchyňské náčiní. Při výrobě kuchařských pomůcek je používána výhradně nerezová ocel 18/10, která je hygienická, pachově i chuťově neutrální a odolná. Výrobky Rösle jsou praktické a velmi funkční. Estetickou stránkou podtrhuje prvotřídní funkčnost a kvalita, díky které získali mnohá prestižní ocenění v oblasti designu.

Zpět do obchodu