Ruční mlýnek na kávu Mrs. BEAN (nerez)

Kvalitní ruční nerezový mlýnek na kávu Mrs. BEAN od německé značky AdHoc s patentovaným mlecím mechanismem CeraCutXL®. Mlýnek nabízí až 6 poloh nastavení jemnosti mletí kávy

Rozměr mlýnku: výška 18 cm, průměr 6 cm

Skladem
Značka: AdHoc
1 395 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Ruční mlýnek AdHoc: MC01
Rozměr mlýnku: výška 18 cm, průměr 6 cm

Adhoc ruční mlýnek na kávu

Ruční mlýnek na kávu

adhoc

Kvalitní ruční nerezový mlýnek na kávu Mrs. BEAN od německé značky AdHoc má v sobě patentovaný mlecí mechanismus CeraCutXL®, který uchová aroma kávy a je vhodný pro mletí jakéhokoli druhu kávy. Dokonce tento mlýnek získal ocenění German Design Award 2018.

Mlýnek nabízí až 6 poloh nastavení jemnosti mletí kávy. Mlýnek lze po odejmutí vrchní části snadno naplnit zrnky kávy a vejde se do něj přibližně 50 g kávových zrn. V průhledné části těla mlýnku lze kontrolovat stav zrníček kávy. Čerstvě namletou kávu zachytí spodní transparentní zásobník, do kterého se vejde přibližně 25 g čerstvě namleté kávy.

Mlýnek je praktická pomůcka pro fanoušky filtrované kávy.

Ruční mlýnek na kávu Mrs. Bean má tyto parametry:

 • materiál: nerezová ocel, akryl (plast), keramický mlýnek
 • výška: 18 cm
 • průměr: 6 cm

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet, proto se nemusíte bát, že by se jim během přepravy k vám něco stalo.

Adhoc ruční mlýnek na kávu

Čerstvě namletá káva

Kávový mlýnek AdHoc má kvalitní keramický mlecí CeraCutXL® patentovaný v Německu a moderní minimalistický design.

 • mlýnek je vybaven patentovaným keramickým mlecím mechanismem CeraCutXL®, který je odolný, účinný a má dlouhou životnost
 • snadné plnění mlýnku přes horní víčko, na kterém je i klika mlýnku. Otvor je dostatečně široký na plnění zrnky kávou. Kapacita mlýnku je cca 50 g kávových zrn.
 • snadná regulace hrubosti mletí pomocí 6 stupnů
 • průhledné okénko pro kontrolu stavu kávových zrn v mlýnku
 • průhledná nádoba (zásobník) pojme přibližně 25 g čerstvě namleté kávy. Zásobník lze snadno odšroubovat a namletou kávu ihned použít.

Adhoc ruční mlýnek na kávu

Nastavitelná hrubost (jemnost) mletí

Hrubost mletí nastavíte na číselné škále (1 - 6) ve spodní části mlýnku. Nebojte se experimentovat s hrubostí namleté kávy a najděte tu, která vám bude nejvíce chutnat a vyhovovat. Při nastavování hrubosti mletí ale dbejte nato, aby jste nemleli kávové zrna do úplného zablokování kamene, tzv. „na krev“. Mohlo by dojít k trvalému poškození keramického mlýnku. Hrubost nastavujte jemně, v krocích, a po každém krokovém pootočení si zkontrolujte, zda se kámen volně otáčí. Pokud ne, netočte mlýnkem silou, ale vraťte se o krok zpět. Mlýnek se musí volně protáčet a jediný odpor klade obsah mlýnku.

Adhoc ruční mlýnek na kávu

RADY A TIPY

 • Neotáčejte mlýnkem pokud je prázdný, riskujete jeho poškození a ztratíte možnost reklamace.
 • Hrubost mletí nastavujte v krocích a po každém krokovém pootočení zkontrolujte, zda se mlecí kámen volně otáčí. Pokud ne, vraťte se o krok zpět. Mlýnek se musí volně protáčet a jediný odpor je kladen samotným obsahem mlýnku.
 • Nikdy nemyjte mlýnek pod tekoucí vodou nebo ho neponořujte do vody.
 • Mlecí mechanismus očistěte vlhkým jemným hadříkem.
 • Na čištění nepoužívejte rozpouštědla či jiné chemikálie.
 • Komoru a zásobník mlýnku lze mýt v myčce nádobí.

Tiramisu

inspirace na recepty

#tiramisu

Víte, jaký význam se ukrývá ve slově TIRAMISU? Vzniklo ze spojení tirame su, ve volném překladu něco jako “vytáhni mě”, nebo “povzbuď mě”. Každopádně je po tomto dezertu vždy skvělá nálada! Možná to bude kombinaci likéru a silného espressa.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Ruční mlýnek na kávu AdHoc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma AdHoc byla založena v německém Mannheimu v roce 1995 a dnes již prodává své výrobky po celé Evropě, Japonsku, USA a Austrálii. Sortiment je široký a zahrnuje ocelové a keramické nože, mísy, struhadla, kuchařské pinzety, mlýnky na pepř a sůl, prostírání, podnosy, nádoby na olej a ocet, sítka na čaj, chladící nádoby na víno a sekty, karafy, dekantéry, uzávěry, vakuové pumpy na víno atd. Všechny výrobky značky AdHoc jsou vyrobeny z moderních, kvalitních materiálů, které jsou snadné na ošetřování a hlavně zdravotně nezávadné. AdHoc je držitelem mnoha ocenění za design v Německu i v Evropě. Německá značka AdHoc má velmi líbivý a praktický design, vysokou kvalitu zpracování.

Zpět do obchodu