Dřevěná deska na krájení a servírování (30 x 13 cm)

Dřevěná deska na krájení a servírování z akácie se bude hodit na každou příležitost a ještě hezky vypadá opřená o zeď v kuchyni. Deska se dá využít na servírování chlebíčků, sýrů, salámů nebo i dezertů.

Rozměr desky: 30 x 12,5 x 2 cm

Skladem
Značka: Gusta
225 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.343 kg

Gusta Dřevěná deska

Masivní dřevěná deska na krájení

z akátového dřeva

Elegantní masivní dřevěná deska, která poslouží na krájení i servírování surovin. Deska se dá využít na servírování chlebíčků, sýrů, salámů nebo i dezertů, na stole se bude vždy hezky vyjímat.

Deska se dá využít i jako podložka na servírovaní čaje nebo kávy. Díky otvoru se dá pak pověsit na místo, které vám bude pro její uskladnění vyhovovat.

Akáciové dřevo působí útulně a na servírovací desce je vyrytý pozitivní citát v holandštině, ve volném překladu: Užijte si to! 

Dřevená deska může být skvělý dárek pro vaše nejbližší. 

Dřevěná deska má tyto parametry:

Rozměr: 30 x 12,5 x 2 cm
Materiál: 100% masivní akátové dřevo
Hmotnost: 0,343 kg

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet, proto se nemusíte bát, že by se jim během přepravy k vám něco stalo.

Dřevěná deska na krájení

Akácie

Akácie je rychle rostoucí tropický strom, původem z východní Asie a Jižní Ameriky, odkud se dále rozšířil. Dřevo z akácie je jedním z nejtvrdších a nejsilnějších na světě. Je silnější než dub, ale výjimečně flexibilní a odolný vůči povětrnostním vlivům. Kvůli extrémní tvrdosti je velmi obtížné ho jemně opracovávat, a proto bývalo zřídkakdy používáno pro nábytkářský průmysl. Akáciové dřevo bylo díky své dlouhé životnosti oblíbenější při stavbě lodí, mostů a ohrad. Všude tam, kde jste se zcela museli spoléhat na stálost a trvanlivost materiálu. S rostoucí zálibou čistého a jednoduchého designu akáciové dřevo konečně získalo zájem výrobců nábytku a designérů.

Dřevěná deska na krájení

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout, usušit a natřít panenským olivovým olejem pomocí papírového ubrousku. Zajistí se tak lepší odolnost proti vlhku a zvýrazní se kresba dřeva.
  • Příležitostně dřevěný výrobek znovu ošetřete olivovým olejem. 
  • Po použití opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte.
  • Nikdy nemyjte dřevěné výrobky v myčce nádobí.
  • Nepatří do mikrovlnné trouby ani do lednice (extrémní teploty a dlouhodobá vlhkost by ji znehodnotily).
  • Nevystavujte vysoké vlhkosti, dřevo se může zkroutit nebo jinak poškodit.
  • Nevystavujte vysokým teplotám.
  • Nepokládejte na dřevo horké nádobí.

Steak a hranolky

inspirace na recepty

#steak a hranolky

STEAK z masa vyzrálého metodou suchého zrání, tedy dry aged, nepotřebuje žádný komplikovaný recept, naopak! Vyplatí se vsadit na jednoduchost a zachovat tak výbornou chuť masa, kterou získalo suchým zráním, neboli stařením, kdy maso několik týdnů odpočívalo ve speciálních podmínkách a je díky tomu křehčí, měkčí a má intenzivnější chuť.

JDU NA RECEPT

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Značka Gusta patří pod holandskou společnost Kapimex. Založena byla v roce 2010 s vizí vytvářet inspirující a hezké produkty, pro které bude synonymem kvalita a vzhled. Společnost Kapimex patří největší mezinárodní velkoobchody s doplňky pro domácnost. Produkty pod značkou Gusta jsou vytvářeny s vášní pro potřeby dnešních spotřebitelů a patří mezi ně mramorové hmoždíře, dekorační mísy, kuchyňské pomůcky, porcelán a svícny.

Zpět do obchodu