Mikina bílá #UPGRADE x Pavel Berky (charitativní kolekce)

Mikina navržena módním návrhářem Pavlem Berkym je mnohem víc než další designový kousek ve vašem šatníku. Je totiž součástí limitované charitativní kolekce, která pomáhá!

Zakoupením této mikiny zaplatíte speciální pomůcku konkrétnímu člověku s těžkým postižením a na tento dobrý skutek si vzpomenete vždy, když si mikinu obléknete. Mikina je dostupná v jedné oversize velikosti a vybrat si můžete ze mnoha barev - bílé a černé, v kratší nebo delší délce a v limitované edici i v červené, žluté nebo růžové barvě.

DÁRKOVÉ BALENÍ S DOPRAVOU ZDARMA!

Varianta
Skladem
Značka: Pavel Berky
1 995 Kč / ks
Kategorie: Charita & Fashion
Záruka: 2 roky

Charitativní mikina od Pavel Berky

Designová mikina z návrhářské dílny Pavla Berkyho

Charitativní kolekce

Moje propojení s návrhářem Pavlem Berky už znáte - společně jsme navrhli a během jednoho dne vyprodali limitovanou kolekci #UPGRADE šatů. Já sama je nosím často a vždy zaujmou okolí. Proto jsme neváhali a opět se spojili s cílem vytvořit něco víc, než jen další kousek do šatníku.

Oba nás spojuje vášeň pro vaření, ale také máme oba osobní zkušenost s hendikepovanými dětmi. Proto jsme se rozhodli společně pomoci. Z prodeje každé mikiny věnujeme poukázku v hodnotě 300 Kč na nákup speciálních pomůcek na NEEDO.cz. Těchto center je v ČR a na Slovensku přes 300 a určitě je váš dar potěší. O každém daru budeme informovat a aktualizovat seznam darů. A vždy, když si obléknete tuto mikinu budete vědět, že jste pomohli. Ten pocit zahřeje!

Při objednání mikiny se vás zeptáme, jestli si poukázku vezmete a věnujete ji někomu, kdo ji ocení, nebo třeba zanesete do nejbližšího stacionáře, kde pečují o lidi s postižením. A nebo vám s poukázkou pomůžeme a pod vaším jménem ji odevzdáme v centru pro děti a dospělé s kombinovaným postižením.

Charitativní mikina od Pavel Berky

ORIGINÁLNÍ MIKINA

stejnou v běžném obchodě neseženete

Zajímavě řešená mikina s velikou kapucí na zádech pochází z designérské dílny Pavla Berkyho. Uděláte si radost, zaujmete své okolí, ale hlavně POMŮŽETE! Mikina je ušita ze 100% bavlny vyrobené na Moravě. Ušili ji lidé s hendikepem v chráněné dílně Lidumila v Uherském Hradišti. Už teď pomohla! Ke každé zakoupené mikině od nás automaticky dostanete poukázku v hodnotě 300 Kč na nákup speciálních pomůcek na NEEDO.cz.

Unikátní unisex střih mikiny odpovídá dámské velikosti M-L a pánské velikosti S-M.

Na výběr v bílé variantě je střih:

  • klasický s patenty na rukávek a dolním obvodu
  • delší mikina s bočními kapsami a bez patentů na rukávech a spodním obvodu

Charitativní mikina od Pavel Berky

s podpisem návrháře

Nechybí ani podpis návrháře Pavla Berkyho, který najdete na zadním díle a taky na konci levého rukávu. Vždy, když se podíváte třeba na hodinky, můžete si přečíst vzkaz za dobrý skutek, který nákupem mikiny podpoříte. Moc děkujeme!

Charitativní mikina od Pavel Berky

Jak pomoci?

Objednejte si charitativní designovou mikinu od Pavla Berkyho, vyberte si bílou, nebo černou barvu a uhraďte objednávku. Součástí ceny za mikinu je i poukázka v hodnotě 300 Kč na nákup speciálních pomůcek. Proto se s vámi ještě před odesláním mikiny spojíme a domluvíme se na předání poukázky. Možností je několik:

1. Poukázku si budete přát poslat a využijete ji na nákup na NEEDO.cz nebo ji darujete někomu, kdo její uplatnění ocenění. Případně uděláte opravdovou radost, když ji věnujete do dětského centra nebo domovu seniorů ve vašem nejbližším okolí.

2. Využití poukázky necháte na nás a my ji vaším jménem odevzdáme konkrétní rodině, která pečuje o člena s postižením (seznam registrovaných rodin má k dispozici NEEDO.cz)

3. Využití poukázky necháte na nás a my ji vaším jménem odevzdáme do centra pro děti nebo dospělé s kombinovaným postižením (seznam center má k dispozici NEEDO.cz)

V každém případě POMŮŽETE! O každém odevzdání vašeho daru budeme vést seznam a budeme vás informovat přes stránky www.NEEDO.cz/pomahame.

Podívejte, jakou radost v stacionářích nebo centrech pro lidi s postižením společně děláme!

Charitativní mikina Pavel Berky

DETAILY

originální střih

Střih mikiny pochází z návrhářské dílny Pavla Berkyho. Pracovali jsme na něm společně, hledali takové řešení, které se bude líbit jemu i mě. Prostě, aby mikina sedla jak klukovi, tak i holce. Podařilo se - máme unisex mikinu, která je nadčasová a její střih originální. 

Mikinu pro vás dárkově zabalíme a dostanete od nás i malou pozornost v podobě bavlněné nákupní tašky.

Charitativní mikina Pavel Berky

Rozměry mikiny

Mikina je záměrně ušita, ze 100% bavlny vyrobené v České republice, v oversize velikosti, aby sedla jak holce, tak klukovi. V bílé barvě ji nabízíme ve 2 variantách - kratší s patenty na konci rukávů a spodním díle nebo delší s bočními kapsami a bez patentů.

  • obvod prsou a pasu: 110 cm
  • délka rukávu: 70 cm
  • délka standartního střihu (s patenty): 70 cm
  • délka delšího střihu s kapsami: 73 cm přední díl, 76 cm zadní díl

Charitativní mikina Pavel Berky

Ušito z lokálního materiálu v chráněné dílně

Naše mikina pomáhá od samého začátku. Nechali jsme ji ušít z lokálně vyrobeného materiálu v chráněné dílně Lidumila na Moravě, která zaměstnáva lidi s hendikepem. Nákupem mikiny tak podpoříte jejich pracovní uplatnění.

Celý výtěžek z prodeje mikiny pak odevzdáváme ve formě speciálních pomůcek stacionářům a domovům pro lidi s postižením. 

Charitativní mikina Pavel Berky

Vzkaz na rukávu

Vždy, když si obléknete tuto mikinu budete vědět, že jste pomohli. Necháváme vám na ní vzkaz na konci pravého rukávu a na dobrý skutek si vzpomenete vždy, když ji budete mít na sobě.

 

NA VÝBĚR Z BAREVNÍCH KOMBINACÍ:

Mikina černá kratší
Mikina červená
Mikina žlutá
Mikina bílá dlouhá
Mikina černá dlouhá
Mikina růžová
 

Charitativní mikina od Pavel Berky

500 Kč na charitu

kalkulace

Jedná se o charitativní kolekci, a proto vám odkrýváme i finanční náklady spojeny s ušitím této designové mikiny. Je samozřejmostí, že z této kolekce nemáme ani já, ani Pavel Berky žádnou provizi. Děláme to proto, abychom pomohli jiným

1.Materiál, šicí práce, potisk a doprava (bez DPH): 1400 Kč

2. Sazba DPH: 21%

3.Poukázka na nákup pomůcky (včetně 21% DPH): 300 Kč

4. Celkem náklady: 1995 Kč s DPH

Moc vám děkujeme, že nám pomáhate pomáhat!

Charitativní mikina Krsitina Nemčková

VÍCE O NÁS

KRISTÍNA NEMČKOVÁ

Ráda vařím, to asi víte! Podařilo se mi vyhrát soutěž MasterChef Česko 2019, vydat úspěšnou kuchařku #UPGRADE, ale ten největší sen ještě splněný nemám. Chci se stát profesionálním kuchařem, a proto se teď v gastronomickém oboru vzdělávám na škole Le Cordon Bleu v Londýně. Rodina, která je mojí největší oporou, je pro mě základ a do té mojí neodmyslitelně patří moje sestra Paulínka, která se narodila s těžkým mentálním a fyzickým postižením. Vím, jaké má každodenní potřeby a jak je komplikované je naplnit. Pomůcek, které by usnadnily život pečujícím rodinám je na trhu málo, nebo nejsou vůbec. Proto se tuto situaci rozhodla změnit moje máma, která založila projekt NEEDO a speciální pomůcky nechává vyrábět v chráněných dílnách v České republice. Víme ale, že rodinám s členem s postižením nebo stacionářům často chybí prostředky na nákup pomůcek, a právě proto jim chceme s Pavlem pomoci. 

 

Pavel Berky

 

PAVEL BERKY

Talentovaný československý návrhář, který získal mnoho ocenění nejen v České republice, ale i po celém světě. Za zmínku stojí první místo v Top Styl Designer 2012 na Styl&Kabo, ocenění za nejfotogeničtější show Shooting Fashion Stars 2013, byl jedním ze čtyř finalistů americké módní soutěže Exalt Fashion show 2014, nebo vyhrál Fashion Show Salt Lake City 2014. Je Čechoslovák přesně tak, jak se cítím já. A také se účastnil soutěže MasterChef Česko 2020, kde jsem mu držela pěsti! Pavel mi prozradil, že má sám v rodině člena s postižením - synovce Filipa a tak ho nápad charitativní kolekce nadchnul a pustil se rovnou do práce, ze které vznikla právě tato oversize designová mikina s obrovskou kapucí. Já jsem z ní nadšena a moc tímto děkuji Pavlovi! Více o něm a jeho tvorbě se dozvíte na stránce www.pavelberky.com nebo Instagramu.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 28.7.2022
Fandila jsem v soutěži vám i Pavlovi a tak mikina mi nesměla chybět. Předčila mé očekávání a děkuji - každý mi jí chválí.
5
Avatar autora | 11.10.2021
Jediněčný nápad, kvalitní zpracování a přesah. Ráda jsem podpořila. Pozdravujete ségru :*
5
RT Avatar autora | 1.12.2020
Krása!!! krásná mikinka, tak krásnou mikinu jsem již dlouho neviděla, jsem ráda, že ji mám a zároveň, že pomohla. Krásný projekt. a moc děkuji za příjemné překvapení!!! Můžu jen doporučit a moooc poděkovat. Děkuji.

Pavel Berky je česko-slovenský návrhář měnící nejnovější trendy v udržitelnou módu, skvělý kuchař a také můj kamarád. 

Úspěšný módní návrhář Pavel Berky se narodil v Rimavské Sobotě na Slovensku. Má za sebou mnoho úspěchů. Už během studií navázal spolupráci s firmou Veba, která dováží látky a ložní prádlo do Afriky. Své kolekce předváděl v Bratislavě, Budapešti, v Londýně a také v New Yorku. V roce 2016 vyhrál americkou soutěž v Salt Lake City a mohl tak o rok později představit svou kolekci v rámci New York Fashion Week. Ten samý rok zvítězil v českém projektu pro mladé oděvní značky The Way a získal tak podporu pro rozvoj své vlastní značky. 

Zpět do obchodu