Kuchařská kniha #UPGRADE

Kuchařská kniha #UPGRADE je plná tradičních československých receptů a jejich inovací. Obsahuje až 91 receptů a najdete v ní klasiky jako svíčkovou na smetaně, koprovou omáčku, brynzové halušky a taky odvážnější inovace k těmto receptům.

Tato verze kuchařky v papírovém přebalu je dostupná pouze v českém jazyce a je primárně určena pro prodejní pulty kníhkupectev, protože tam není možné dárkové balení rozbalit. Proto vám doporučuji si objednat knihu v dárkovém balení, uvnitř kterého najdete kuchařku, bavlněnou nákupní tašku, kartičku s poděkováním a to vše v černé designové krabičce.

LIMITOVANÁ NABÍDKA

Skladem
555 Kč / ks
Kategorie: Kolekce #UPGRADE
Hmotnost: 1.1 kg
Kuchařská kniha #UPGRADE: 91 receptů
Rozměr knihy: 23 x 23 cm
Hmotnost: 1,1 kg
Počet stran: 264
Záložky: 2
Jazyk: česky
Záruka: 2 roky

Kristina kniha

Rodinná kuchařská kniha #UPGRADE

Milujete tradiční československá jídla a občas v kuchyni rádi experimentujete? Pochutnáte si na klasických receptech, které vaří naše babičky, ale chutnají vám i moderní jídla? Pak je první moje kuchařská kniha #UPGRADE právě pro vás!

Ráda o této knize mluvím jako o rodinném projektu. Na jejím vzniku se podílela celá moje rodina, hlavně moje babička Pavlínka. Ta připravila klasické československé recepty. Jako třeba tradiční halušky, krémovou svíčkovou nebo ty nejlepší nadýchané buchty. Já jsem se postarala o to, že k tradičním pokrmům vždy najdete i můj přetvořený recept - #UPGRADE. Kuchařka je napsaná tak, aby se v ní našli jak nováčci v kuchyni, tak i zkušenější, kteří se nebojí zkoušet moderní recepty.

#UPGRADE je kuchařka plná tradičních československých receptů a jejich inovací.

Kuchařku #UPGRADE v papírovém přebalu mám v nabídce jenom v českém jazyce. Kniha má 264 stran a obsahuje 91 receptů:

40 babiččiných receptů, mezi kterými nechybí např. svíčková na smetaně, nebo pirohy
39 mých receptů neboli "upgrade" verzí tradičních receptů
12 základních receptů jako vývar, domácí máslo, nebo jíška

Doporučuji zakoupit kuchařku v dárkovém balení, které obsahuje mimo kuchařky #UPGRADE i dárek v podobě nákupní bavlněné tašky.

 

babička

BABIČČINY RECEPTY

Babička Pavlína mi byla ve vaření vždy inspirací. Teď může být i vám. Připravila celkem 40 tradičních jídel ze své poctivé kuchyně, včetně jejích triků a rad. Tato jídla jsou perfektní i pro začátečníky – vyzkoušíte si na nich to pravé, poctivé vaření a v kuchyni si začnete být jistější.

Kristína

MOJE RECEPTY

Moje recepty vždy vychází z tradičních jídel. Jsou jen trochu modernější, nebo jinak poskládané. Babiččiny recepty se pro mě staly odrazovým můstkem pro nové tvoření. Každý můj recept je rozdělený do jednotlivých komponentů. Díky tomu si můžete i vy skládat úplně nová jídla! Perfektní pro všechny, kteří chtějí začít v kuchyni trochu více experimentovat.

Ve videu vám představím více kuchařku #UPGRADE!

PROHLÉDNOUT SI PÁR RECEPTŮ Z KUCHAŘKY

recept #upgrade
recept #upgrade
recept #upgrade
recept #upgrade
recept #upgrade
recept #upgrade
 

kniha

obal kuchařky #UPGRADE

KUCHAŘKA #UPGRADE

Kniha k vám dorazí v papírovém přebalu a balena bude v přepravném kartonu, aby se zamezilo jejímu poškození během přepravy. 

Rozměr knihy: 23 x 23 cm
Váha kuchařky: 1 100 g
Počet receptů: 91
Počet stran: 264

NEPŘEHLÉDNĚTE CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ #UPGRADE SETY:

#UPGRADE menu - kuchařka a rukavice na pečení
#UPGRADE menu - kuchařka a lněná utěrka
#UPGRADE menu - kompletní sada
#UPGRADE menu - 3 utěrky a chňapka
Sada lněných utěrek (3 ks)
#UPGRADE menu - 2 zástěry
 

Moje značka

made by kristína

Moje označení, tedy značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, založením mého profilu na Instagramu. Ale dávno předtím jsem měla facebookový profil s názvem Jsem MasterChef :). Každému svému příspěvku jsem přidala své logo a černé pozadí, až se roky z toho vytvořil můj design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho do kuchařky #UPGRADE, na tyto stránky nebo do svých vlastních produktů. Výrobky, označené logem Made by Kristína z kolekce #UPGRADE jsou originální a vyrobeny na míru. Držím se zásady vyrábět kvalitně a lokálně! Proto vše z mé kolekce bylo vyrobeno v České republice. A navíc výrobky, co jsou ušity, šili krejčové v chráněné dílně na Moravě, čímž jsme podpořili pracovní uplatnění pro lidi s omezeným pracovním uplatněním. Za jejich svých výrobků si pevně stojím a sama je používám v životě.

Balení knihy #UPGRADE

Kniha vaření #UPGRADE

Kolekce výrobků Made by Kristína

Vařím od dětství

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ES Avatar autora | 8.5.2024
Kniha je krásná, recepty pěkně vypracované
5
Avatar autora | 3.5.2024
Dlouho jsem po ní koukala.

‚‚Moje vlastní značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, přejmenováním mého profilu na sociálních sítích, který předtím nesl název Jsem MasterChef. Každému svému příspěvku – receptu jsem dodala logo a černé pozadí a z toho vychází minimalistický design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho i do kuchařské knihy #UPGRADE a také na webové stránky, které pravidelně doplňuji o recepty a doporučené pomůcky do kuchyně. Pod značkou Made by Kristína vznikla i originální, na míru a lokálně vyrobená kolekce #UPGRADE, za jejíž kvalitou pevně stojím a sama v kuchyni i v životě používám.’’

Kristína Nemčková

Zpět do obchodu