Palačinkovač XXL Steba CR 36

Palačinkovač SR 36 od značky Steba, se kterým vykouzlíte dokonale tenké, lahodné a veliké palačinky s průměrem 35 cm. Odnímatelný pečící povrch palačinkovače je teflonový a snadno se na něm obrací palačinky.

Balení obsahuje: palačinkovač SR 36, dřevěnou stěrku a špachtli

Skladem u dodavatele
Značka: Steba
2 495 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg
Rozměr palačinkovače Steba SR 36: 9,5 x 37 x 38,5 cm
Příkon: 1500 W
Počet stupňů nastavení teploty: 10
Barva: černá a stříbrná

Palačinkovač Steba SR32

Palačinkovač XXL

steba SR 36

Máte rádi plněné palačinky a chcete se předvést před svými přáteli? S XXL palačinkovačem německé značky Steba CR 36 uděláte ty největší palačinky během chvilky. Dokonale tenké a lahodné palačinky o průměru 35 cm.

Palačinkovač má hladký nepřilnavý povrch odnímatelné pečící teflonové desky s průměrem 35 cm. Díky tomu povrchu desky je snadné palačinku během pečení otočit. Na přístroji lze regulovat optimální výkon pomocí jednoduchého ovládání. Přístroj je vybaven kontrolkou napájení a nastavené teploty a zvukovou signalizaci.

Propečenost palačinek můžete regulovat 10 úrovní teploty a díky svetelnému indikátoru teploty poznáte, že je pečící plocha rozehřáta. Součástí balení je dřevěný roztírač pro dokonalé rozotření těsta a docílení tenké palačinky a dřevěná špachtle na obracení a skládání palačinek. Hladký nepřilnavý povrch teflonové desky se postará o snadné obracení.

Zbožňuji vůni při pečení palačinek. Přenese mě do dětství.

Palačinkovač Steba SR 36 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 1500 W  (230 V ~)
Počet stupňů nastavení teploty: 10
Rozměr: 9,5 x 37 x 38,5 cm
Váha: 2,5 kg
Barva přístroje: stříbrná a černá
Balení obsahuje: palačinkovač, roztírač a špachtle ze dřeva

Palačinkovač Steba SR 36

palačinky s průměrem 35 cm

 • XXL palačinkovač pro přípravu pravých francouzských palačinek o průměru 35 cm
 • Nastavitelná regulace teploty pro optimální opečení
 • Odnímatelná nepřilnavá teflonová deska
 • Dřevěný roztírač a dřevěná špachtle
 • Kontrolka nastavené teploty
 • Kontrolka napájení
 • Protiskluzové gumové nožičky

Palačinkovač Steba SR 36

RADY A TIPY

 • Povrch pečícího vnitřku je nutno chránit před mechanickým poškozením, aby nedošlo k poškrábání. Proto doporučuji používat při pečení jenom dřevěné nebo umělohmotné pomůcky a vyvarovat se kovovým předmětům.
 • Nedoporučuje se mýt drátěnkou nebo pískem na nádobí! Na mytí použijte šetrnou houbu na nádobí.
 • Po umytí důkladně vysušte. Nikdy spotřebič neponorujte do vody!
 • Není vhodné do myčky.
 • Malé děti držte v bezpečné vzdálenosti od spotřebiče a napájecího kabelu. Proto spotřebič nikdy nenechávejte bez dozoru.

Palačinky Blintz

inspirace na recepty

#palačinky blintz

Neznám nikoho, kdo by neměl rád palačinky. Sama je mám na seznamu svých nejoblíbenějších jídel z dětství. Připravila jsem pro vás tradiční židovský recept na opečené palačinky nazývaný BLINTZ, kterým můžete doma všechny překvapit třeba ke Dni dětí :)

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma založená v roce 1919, s dlouhou tradicí a zkušeností, specializovaná na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů.

Na nových výrobních linkách, pod striktní kontrolou kvality, se vyrábí ucelený a žádaný sortiment elektrospotřebičů. Ty jsou pro svůj vkusný design, použitý špičkový materiál a pečlivé zpracování oblíbené u zákazníků nejen v západních zemích Evropské unie a Švýcarsku, ale stále více také v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině. Zde nechybějí ve specializovaných obchodech ani v nejdůležitějších řetězcích prodávajících elektro.

Značka STEBA se tak stává synonymem kvalitních výrobků žádaných zákazníky, kteří v rostoucí míře dávají přednost kvalitně a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky.

Zpět do obchodu