časová osa

Od narození do teď:

Mediaplanet: Moje podnikání

2021, září

mediaplanet_ekonomika

"Asi jako skoro pro každého podnikatele je pro mě noční můra účetnictví, daně a veškerá administrativa. Naštěstí mám od začátku po ruce skvělého účetního, který se o vše důkladně stará."

Restaurace STORY: První zaměstnání

2021, září

restaurantstory

Restaurace Story byla na prvním místě mého seznamu restaurací v Londýně, kde bych chtěla získat praxi. Nastoupila jsem na pozici Commis Chef a je to moje první zaměstnání. Držte palce!

FocusOn: Moje investice

2021, září

focuson_investice

Rozhovor o mých výdělcích a investicích. Není tajemstvím, že vše, co jsem vydělala na kuchařce #UPGRADE, jsem investovala do svého vzdělání a živobití v Londýně. Byla to pro mě nejlepší investice!

RádioZ: Rozhovor

2021, srpen

c
RadioZ

"Vaření byl můj největší koníček od dětství a nikdy jsem se ho nepustila. Teď budu vařit v michelinské restauraci Story v Londýně", říkám v rozhovoru pro RadioZ.

Český Gastronomický Institut: podcast

2021, srpen

Kastner_gastro_podcast

Rozhovor zejména o kuchařině, vnímání české a zahraniční gastronomie. Moderátor Luboš Kastner, jeden ze zakladatelů Českého Gastronomického Institutu.

RESPEKT: Když je důvod, třeba zakřičet

2021, srpen

respekt_rozhovor

"V Česku mě více lidí z gastra začalo brát vážně - myslím si, že vidí, že jsem udělala krok zpátky a doučila se základy. Do studia na prestižní kuchařské škole jsem investovala všechny vydělané peníze z prodeje kuchařky #UPGRADE.

Ambiente: Jídlo a radost

2021, srpen

jidloaradost

Kdo by neznal síť skvělých restaurací Ambiente. Moc ráda jsem poskytla rozhovor pro jejich stránky Jídlo a Radost.

INFO.CZ: Chef Arena s Karlem Šimůnkem

2021, srpen

chefarena_podcast

Rozhovorů se mnou je teď více, ale v každém zazní něco nového, z jiného uhlu pohledu. Tento je více kuchařský, ve kterém s Karlem rozebíráme kam vlastně směřuji a co mě v kuchyni baví. Proč Anglie, proč škola Le Cordon Bleu London, proč práce v Restaurant Story.

DVTV: rozhovor o škole i plánech

2021, srpen

DVTV_Pisarovicova_timeline

Příjemný rozhovor s Danielou Písařovicovou pro DVTV zejména o studiu na škole Le Cordon Bleu v Londýně.

Podcast s Lukášem Hejlíkem

2021, srpen

Lukas_Hejlik_podcast

Gastromapa, knižní průvodce skvělými restauracemi v Český republice 365 nebo 555 a taky jeden z porotců Food Blog Roku - za tímto vším stojí Lukáš Hejlík a naše povídání si můžete poslechnout v podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111.

Grand Diplôme ® Le Cordon Bleu London

2021, červenec

leCordonBleu_diplome

Škola Le Cordon Bleu je pro mě doplnění kuchařských základů a taky profesní akreditace s diplomem. Studium a bydlení jsem si hradila z výdělku z prodeje kuchařky a proto děkuji všem, kdo máte doma #UPGRADE!

Evropa2: Behind the Instagram

2021, duben

Evropa2

Co vše stojí za mým Instagramem Made by Kristína? Největší fake news o mně? Spolupráce? Podívejte se na můj rozhovor pro Evropa2.

7 pádu Honzy Dědka

2021, březen

dedek

Dlouho sleduji tuto talkshow a mám obrovskou radost, že jsem měla možnost být taky hostem ve skvělé společnosti Jaroslavy Obermaierové, Lenky Vlasákové, Honzy Dolanského a Ondřeje Hejmy.

REFLEX: Jak jsem si vydělala na Londýn

2021, únor

reflex

Otevřeně o financování mého studia v Londýně z prodeje kuchařky #UPGRADE a mém snu o michelinské hvězdě (tedy možná o dvou hvězdách :). 

New #ME

2021, únor

korinek_vlasy

Ve spolupráci s Hair Studio Honzy Kořínka jsme nafotili novou kolekci BlackK21. Jak se vám naše fotky líbí?

ROZHOVOR s Jan Bican

2021, únor

Deti_2020

Děkuji za milé povídání o škole, vaření a mých snech. Dozvíte se, proč bych nechtěla žít v Americe a proč jsem se rozhodla studovat v Londýně. 

MIKINA - charitativní kolekce

2020, listopad

Kika_Needo_help

Mikina navržena designérem Pavlem Berkym je mnohem víc než dalším designovým kouskem ve vašem šatníku. Je totiž součástí limitované charitativní kolekce, ze které výtěžek pomůže dětem s postižením!

Prohlédnout si

Designové mikiny

Marianne - moje vánoční zvyky

2020, listopad

marianne_cukrovi

V naší rodině dodržujeme o Vánocích tradice a u stolu se potkáváme celá rodina. Štědrá večeře začíná oplátkou s medem a stroužkem česneku, hustou kapustnicí, bramborovým salátem s kaprem v trojobalu a na závěr tzv. bobálky (buchtičky s mákem). 

Přečíst více

článek marianne

My #UPGRADE - receptář

2020, říjen

Kika_my_uggrade2

My #UPGRADE je možná vaše úplně první kuchařka. Zatím vypadá jako čistý blok s 5 mými recepty pro začátek a bude jenom na vás, jak ho zaplníte svými oblíbenými recepty, které nechcete nikdy ztratit.

Chcete receptář?

Do e-shopu

NAQED.

2020, říjen

Naqed_Kristina

Stejně jako v kuchyni přemýšlím nad každou surovinou, rozmýšlím se i nad produkty, které aplikuji na svou pleť. Mám radost, že jsem se stala ambasadorem NAQED Beauty. Ušetřete při nákupu přírodní kosmetiky s kódem KRISTINA10.

Moje doporučení:

NAQED.

NEEDo TALKs - podcast

2020, září

needo_talks_Kika

"Máme normální sesterský vztah, nevnímám rozdíl. Možná to bude tím, že nemám jiné srovnání, mám jenom jednu sestru." Otevřeně o mém vztahu se ségrou Paulínou, která je těžce postižena.

Poslechnout si rozhovor:

NEEDo TALKs

Le Cordon Bleu - studium

2020, září

needo_cordon_bleu

Dlouho jsem vybírala školu, kterou bych získala více než základy a Le Cordon Bleu v Londýně byla na prvním místě mého seznamu. Plním si další z mých snů - jsem tady a studuji největší kuchařskou školu na světě.

Více o škole:

Le Cordon Bleu London

FORBES - nejvlivnější influenceři 2020

2020, září

Forbes_Kika_influencer

Dostala jsem se do výběru 30ti nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích 2020! Řebříček byl sestaven časopisem Forbes.

Prohlédnout si výběr:

Forbes

Red Bull - Rozhovory z Česka

2020, srpen

Redbull_rozhovor4

Pojďte si poslechnout nejnovější rozhovor se mnou a Hanny Firlou v podcastu s názvem Moje role.

Poslechnout si rozhovor:

Redbull Spotify

Taste of Prague - podcast

2020, červenec

TasteOfPrague_podcast

Honzu se Zuzkou z Taste of Prague sleduji léta. Baví mě a mnohdy inspirují kam si zajít v Praze na dobré jídlo. Jejich oslovení na rozhovor mi byl ctí a moc za něj děkuji.

Poslechnout si rozhovor:

Taste of Prague Spotify

Kafe.cz - Své plány neměním!

2020, červen

kafe_rozhovor

Moje cesta za snem stát se profesionálním kuchařem se nemění a MasteChef byl pro mě zásadní, ale profesionála ze mě neudělal. Co bude dál - to se dozvíte v tomto rozhovoru :)

Fuck Up Podcast - Rodinné podnikání

2020, červen

fuck_up_podcast2

Otevřený rozhovor s mojí mámou o naší rodině a pracovním propojení se mnou a moji sestrou. Stojí zato si jej poslechnout :)

Poslechnout si:

Spotify

Forbes - podcast 30pod30

2020, květen

Forbes_Kika_Premek

Oba jsme se dostali do výběru Forbes 30pod30 a potkali se v soutěži MasterChef. Podcast s budoucí rockovou hvězdou Přemkem Forejtem o snech, Londýně, wrestlingu a suchém únoru :)

Poslechnout si rozhovor:

Forbes.cz Spotify Apple Music

Barbora Strýcová - IG live stream

2020, květen

barastrycova

Jeden z nejpohodovějších a uvolněnějších rozhovorů jaké jsem kdy dělala. Moc děkuji, Báro, za pozvání - rozhovor s tebou byla pro mě mega radost!

Podívat se na:

IGTV @barborastrycova

Poslechnout si:

Spotify

Moje Lékárna - rozhovor

2020, květen

lekarna

Otevřený rozhovor o našem rodinném podnikání a projektu Needo, který vznikl díky mé sestře Paulínce. V časopisu najdete i soutěž o kuchařky #UPGRADE a slevový kód do mého e-shopu :)

Přečíst si: rozhovor 

PRO MAMINKU - dárek ke Dni Matek

2020, květen

Mixit_denmatek

PRO MAMINKU je limitovaná edice müsli ke Dni Matek, kterými potěšíte svou maminku, ale zároveň přispějete na speciální pomůcku dětem s postižením. DĚKUJI!

TV Nova - videorecept

2020, duben

nova_recept

Během karantény vaříme o něco víc než kdykoliv předtím. Připravila jsem pro vás jednoduchý recept na TARHOTO, kterým rozhodně překvapíte rodinu nebo přátelé. Pojďme na něj!

Podívat se:

TV Nova

Přečíst si:

RECEPT

FuckUp Night Prague: online

2020, duben

fuck_up

Zpověď moji mámy o FuckUp-u, který stojí za jejím projektem NEEDO a jak ovlivnil i mě. Video bude brzy dostupné na Seznam TV.

Rozhovor pro Be the Best

2020, březen

timeline_btb

S mojí mámou a vlastně i s celou rodinou jsem hodně propojena a je logické, že mě v životě ovlivnili. Přečtěte si článek o mně a mojí mámě. Je skvělej, moc za něj děkuji!

Přečíst: Be the BEST (od strany 100)

Rádio Junior: rozhovor s Viki

2020, únor

Junior_rozhlas3

Rozhovor s "malou" Viki pro Rádio Junior proběhl už v létě během mé pracovní stáže v restauraci Aromi v Praze. Povídaly jsme si o dětských snech a kuchařce pro princezny. A jake sny máte vy?

Rozhovor U kulatého stolu

2020, únor

U_kulateho_stolu

U kulatého stolu, který vůbec nebyl kulatý :o). Děkuji Patrikovi a Martinovi za pohodovou atmosféru při rozhovoru, který jsem si s nima moc užila.

Podívat se: Youtube

Poslechnout: Spotify

Žena-in: Móda & gastronomie

2020, únor

zena_in

Jak uvažuji při vaření, kde čerpám inspiraci, moje plány do budoucna a o propojení módy v kuchyni. Nic se v mém životě nestalo ze dne na den a za vším je kus práce, času, energie a pomoci mých nejbližších a přátel!

FORBES 2020 - 30 pod 30

2020, únor

forbes

Dostat se do Forbes výběru osobností 30 pod 30 je veliká pocta! Věřím, že to motivuje ostatní, že vše je možné. Dělám jen to, co mě baví a jdu si jasně za svým snem. Děkuju, že můžu snít!

COSMOPOLITAN Czech Social Award 2019

2020, únor

cosmopolitan_casopis

V únorovém vydání časopisu Cosmopolitan vyšli všichni vítězové ankety Czech Social Award 2019 a já jsem byla mezi nimi! Získala jsem speciální ocenění za přínos na sociálních sítích. Děkuji!

Více se dočtete v časopisu :o)

Video recept pro Varecha.sk

2020, leden

varecha_halusky

Inovovat tradiční brynzové halušky chce dávku odvahy. Mám klasiku ráda, ale taky ráda v kuchyni experimentuji. Moje verze halušek je příkladem, jak je udělat jinak a překvapit své hosty. Věřte, budou jim chutnat!

Videorecept: #Upgrade halušek

GROSSETO můj první kurz vaření

2020, leden

grosseto_kurz

Můj první kurz vaření, tedy hned dva za sebou, v prostorách Grosseto Kulinářské Akademie. Mám radost, že jsme si to všichni moc užili. 

MF DNES Češi roku 2019

2019, prosinec

mfDNES_cesi_roku

Nominace mezi ČEŠI ROKU 2019 mi udělalo neskutečnou radost a moc si toho vážím. Děkuji, že mám tu čest být mezi hvězdami, které toho dokázaly daleko víc než já. Respekt!

UPGRADE KNPB šaty#triko II. (Pavel Berky)

2019, prosinec

S návrhářem Pavlem Berky přinášíme druhou limitovanou edici šatů UPGRADE. Inspiraci jsme čerpali opět v kuchyni. Pri první edici nám byl vzorem kuchařský rondon, teď jsme vycházeli z kontúry kuchařské zástěry.

MAKRO autogramiáda

2019, prosinec

Autogramiáda kuchařky #UPGRADE na všech prodejnách Makro. Moc děkuju všem, kdo si udělal čas a dorazil.

Special Social Award 2019

2019, listopad

Speciální ocenění za vyjímečné působení na sociálních sítích přímo od Czech Social Award 2019. I když se jako influencer nevnímám, moc si tohoto ocenění vážím.

Záznam z večera (moje chvilka v 54.minutě)

Moja mama (BABKA) varí lepšie ako tvoja

2019, listopad

Vaření s moji babičkou před televizní kamerou pro TV JOJ - Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Podívejte jak spolu vaříme:

Rozhovor
 

Skvosty z mého šatníku

2019, listopad

Co vše obsahuje můj šatník a jak dávam věcem druhou šanci - nosím šaty po mamce a džínsku po tátovi :)

Pojďte se podívat:

co ráda nosím

Kuchařka #UPGRADE v anglickém a slovenském jazyce

2019, listopad

upgrade_jazyky

Česká, slovenská a anglicka verze kuchařky #UPGRADE poskytne 91 skvělých česko-slovenských receptů a může být skvělá jako dárek. Moje kuchařka nyní ve 3 jazycích!

Podcast o tématech, o kterých moc nemluvím

2019, listopad

O mé postižené sestře Paulínce, máma jako můj manager, sporty a taky jak si vybírám spolupráce. O tom všem jsem se rozmluvila s holkami z projektu Girls to Girls.

Poslechnout:

Podcast

UPGRADE KNPB šaty#triko – Pavel Berky

2019, listopad

Limitovaná kolekce šatů UPGRADE KNPB z návrhářské dílny Pavla Berkyho byla inspirována kuchařským rondonem, který tak ráda nosím. Celou kolekci jsme vyprodali do 48 hodin. Děkujeme!

Jak šaty vypadaly: Chci vidět šaty

Jak vznikla značka Made by Kristína a kdo mě naučil vařit?

2019, listopad

daily_style

Rozhovor o inspiraci a mých plánech a jak vznikla značka Made by Kristína.

Video recepty pro Varecha.sk

2019, listopad

Vaření před televizní kamerou pro Varecha.sk. Mluvím zde slovensky a ukážu vám jak udělat skvělý kaštanový dezert.

Talk Show Dobkovice

2019, říjen

talkshow_dobkovice

Nejsem žádný extra řečník, ale sedět vedle Jakuba Koháka a Václava Vydru před plným divadlem byl pro mě opravdu řečnícky oříšek.

Vtipný zostřih těch pár slov, ke kterým mě pustili: 

YouTube Fotky z večera

Moje první degustace v restauracích La Bottega

2019, říjen

Degustační večeře v síti La Bottega byly pro mě velká výzva a děkuji moc za příležitost!

Upgrade müsli mix na světě

2019, říjen

Mixit.cz mi nechal volné ruce a vznikl Upgrade mix plný lyo ovoce, růžové čokolády, pistácii a křupavých medových pukanců.

V budoucnu se vidím v kuchyni

2019, říjen

Do poslední sekundy jsem nevěřila, že vyhraji. Až když Radek Kašpárek řekl mé jméno, padla jsem na kolena, táta mě zvedl na nohy, máma křičela štěstím, prarodiče brečeli, všude lítali konfety a až tehdy mi začalo docházet, že jsem MasterChef!

Kuchařina je dřina. I proto dominují muži!

2019, září

denik

Rozhovor o školní jídelně, so bych navařila, kdyby mě zavolali z Hradu a jaké jsou ženy kuchařky. V článku najdete i recept na vepřové na houbách s tarhoni.

Více:

Recept

Odskočení z kuchyně do role modelky

2019, září

Focení pro Hair Studio Honza Kořínek bylo pro mě nová zkušenost a zkusit se má všechno. Mám však jasno, zůstávám v kuchyni!

Více:

Fotky

Tuesday Talks

2019, září

tereza_diary

V rozhovoru s Terezou rozebíráme koncept mé kuchařky #UPGRADE od myšlenky až po vydání a prodej.

Více:

Rozhovor

Česká generace 21. století se hlásí o slovo a já křičím s nimi!

2019, srpen

euro_1

O čechoslovenke s vařečkou, která se v roce 2019 zařadila mezi dvacet úspěšných Čechů do dvaceti let. Děkuji!

Více:

Článek

Podcast o Americe, sportu a vaření

2019, září

audiozurnal_wrestling

O mém ročním pobytu v USA, wrestlingu a škole. Až v Americe jsem našla sport, který mě baví. Možná díky mé klidné povaze potřebuji k životu bojový sport. 

Poslechněte si:

Podcast Jiří Štěpánek

Rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

2019, srpen

Kniha je rodinný projekt a každý v něm má svoji důležitou roli. A taky o mém vztahu k módě.

RedBull LIVI'N

2019, září

Kuchyň je srdcem celého domu a jenom tam se cítím sama sebou. Pojďte se podívat jak bydlím.

Hair Studio Honza Kořínek: PURE LOVE

2019, srpen

Moje máma je můj parťák a stojí za vším co dělám. Když přišla nabídka od Honzy Kořínka nafotit Pure Love kolekci založené na té nejčistší lásce, neváhala jsem a postavila mámu taky před objektiv.

Jak nám to s mámou sluší:

Fotky

Rozhovor pro Shoptet Blog

2019, srpen

Můj e-shop je založen na platformě Shoptet, který si vede blog o zajímavých projektech. A já se mezi tyto projekty dostala - děkuji :)

Videorecept pro Varecha.sk

2019, srpen

Tekvicový prívarok (nastavovaná dýně) - můj finálový hlavní chod ze soutěže MasterChef. Je to tradiční slovenský recept, kterému jsem dala svůj #UPGRADE.

Rozhovor ve slovenštině pro Teraz.sk a Tablet.TV

2019, červenec

tablettv

Masterchef Kristína Nemčková: Plním si sny, nie papriku a sedím na kresle, kde seděla i slovenská prezidentka.

Více:

Tablet.TV

PUMA - z kuchyně na Jiu Jitsu!

2019, červenec

Málokdo by hádal, že mě baví bojové umění a díky projektu DoYou pod značkou PUMA jsem se dostala k Jiu Jitsu, který trénuji dodnes.

Pracovní stáž restaurace TARO

2019, červenec

Pracovní stáž v malé smíchovské restauraci s asijskou kuchyní, kde vidíte kuchařům přímo pod ruce. Velice doporučuji zajít na degustační večeři, je to zážitek!

Recenze knihy #UPGRADE

2019, červenec

První nezávislá recenze moji kuchařské knihy #UPGRADE. A jak se líbí vám?

Rozhovor pro Extra.cz

2019, červenec

Vítězka MasterChefa Kristína Nemčková: Přítel? Můj osobní život je vaření :)

Více:

Článek

Podcast rozhovor pro Český rozhlas Radio Wave Ve vlastní šťávě

2019, červenec

"MasterChef? Neumím si představit lepší školu vaření," říká vítězka televizní kuchařské soutěže Kristína Nemčková.

Moje vaření po soutěži Masterchef

2019, červen

Vítězka MasterChefa Kristína se u plotny postavila proti své babičce. Jak dopadlo vaření u nás doma?

Pojďte se podívat:

Video

Rozhovor pro DVTV Aktuálně.cz

2019, červen

Vaření je mou vášní od osmi let, teď se těším na dril v Londýně. Rozhovor s pani Drtinovou pro DvTv.

Více:

DvTv Článek

Rozhovor pro Drbna.cz

2019, červen

"Nemám kuchařský idol, nechci nikoho kopírovat", říká sedmnáctiletá vítězka Masterchefa.

Více:

Článek

Rozhovor pro Info.cz

2019, červen

"Plním si sny, další meta je Londýn. Bude to psycho, ale těším se!" říká vítězka Masterchef Kristína.

Více:

Štrunc!

Rozhovor pro iDnes TV Rozstřel

2019, červen

dnestv

"Takových talentů moc není," řekl o vítězce Masterchefa Přemek Forejt.

Článek pro i60.cz portál pro aktivní seniory

2019, červen

i60_1

Na návštěve na zahradě u Masterchefa, tedy u Masterchefky. V rozhovoru najdete i recept na borůvkové muffiny.

Více:

Článek

Moje první kuchařka #UPGRADE

2019, červen

kucharka

Splnila jsem si tajný sen a spolu se svoji babičkou Pavlínkou jsem vydala kuchařku #UPGRADE. Je plná tradičních česko-slovenských receptů a mých inovácií. Ať vám chutná! 

Více o knize:

madebykristina.cz

MASTERCHEF ČESKO 2019 - vítězka!!!

2019, červen

masterchef_kika

Jsem Masterchef, přesně takhle jsem si nazvala svůj facebookový profil v roce 2013 a v roce 2019 se moje přání stalo skutečností.

Můj vlastní burger Čechoslovák

2019, červen

burger

Burger Čechoslovák podle mého receptu v brněnské burgrárně Pablo Escobar. Dobrou chuť :)

Podcast pro O kousek blíž

2019, květen

Plním si sny! A jedním z nich je i vyhrát soutěž Masterchef. Vaření je můj svět.

První měsíční pracovní stáž v restauraci U Matěje

2019, květen

u_mateje

"Na Kristíně jsem během natáčení MasterChef obdivoval klid a rozvahu, s jakou k věcem přistupovala. Nikdy se nenechala rozhodit."

Talkshow pro Trochu Inak

2019, duben

Skvělý večer s Adelou Vinczeovou a "trochu jinými" inspirativními hosty. Ukážu recept na svoji #upgrade žemlovku, naučím krájet Adelu jablko na kostičky a nakrmim hosty divadla v Bratislavě :)

Článek pro Whatnews.cz

2019, leden

"Jen v kuchyni se cítím sama sebou!"

Více:

Článek

Casting do soutěže Masterchef Česko 2019

2019, leden

casting

Casting do soutěže MasterChef - pro mě přímý postup do finálové TOP16tky!

Roční studijní pobyt v USA

2017 - 2018

amerika

Měla jsem příležitost rok studovat na státní střední škole v Americe, poznat nové přátele z celého světa a taky dospět v hostitelské rodině a zlepšit se v angličtině. Doporučuji :)

 

Rozhovor pro Diary of the Winners.cz

2017

"A tak jsem donesla svůj dort do rádia Evropa 2!" příběh 15leté dívky Kristíny Nemčkové.

Více:

Článek

Dort pro ranní show radio Evropa2

2017

mango

"Každé ráno je poslouchám a zlepšují mi náladu. Tak jsem se rozhodla potěšit je svým mangovým dortem. Nečekala jsem, že tím získám téměř 13 tisíc VÁS - fanoušků na Instagramu!"

K poslechu na:

Facebook Instagram

Instagram a změna názvu Made_by_Kristina

2016

Založení mého profilu na Instagramu bylo zásadní a s ním přišla i změna jména na MADE BY KRISTÍNA. Od této doby všechny fotky mých jídel označuji svým logem. 

Tady mě najdete:

Instagramu Facebook

Účinkování v pořadu TV JOJ Moja mama varí lepšie

2015

mojamamavarilepsie

Soutěž ve vaření, možná v rychlosti vaření, s moji tetou Zuzkou. Podařilo se nám postoupit jenom jednou.

Facebook - založení profilu Jsem MasterChef

2013

V roce 2013 jsem si založila svůj první facebookový profil s názvem JSEM MASTERCHEF a začala se více věnovat vaření a pečení. To jsem netušila, že tento název se doslovně naplní :).

Můj první dort pro sestru Paulínku

2013

Dort byla mou první větší výzvou v kuchyni a takto to vypadalo na začátku. Jak to vypadá dnes, je už vidět u mě na Instagramu :)

Moje začátky vaření pro rodinu

2007

Vaření mě baví odjakživa, stalo se moji vášní. Ráda si projíždím starší příspěvky na mém Facebooku nebo Instagramu a sama vidím jak a kam se posouvám.

Můj první záznam z kuchyně

2005

michelin

Co si pamatuji, stojím v kuchyni. Máma nás tam se sestrou nechávala pomáhat a toto je snad první video, kde je vidět, jak mě to v kuchyni baví. "Robím koláče s džemom!"

K vidění: Youtube

Narození :)

2001

Narodila jsem se v Praze, slovenské rodině. Přestože celý svůj život žiju v České republice, mluvím česky i slovensky a považuji se za Čechoslovenku.


2019_NEW_LOGO_black

Zpět do obchodu