Mauviel1830

V roce 1830 založil Ernst Mauviel v normandském městě Villedie-les-Poeles manufakturu, která se zaměřila na výrobu měděného nádobí. Mauviel se už od začátku zařadil mezi výrobce nejen pro profesionály (mimo jiné vybavoval i kuchyně Titanic). Právě pro svou kvalitu, výjimečné řemeslné zpracování a v neposlední řadě i skvělý design, se stal číslem jedna i pro nadšené domácí kuchaře po celém světě.

Každý den 70 řemeslníků ve výrobě Mauviel1830 vyřezává, montuje, zatlouká, bije, leští, razí a  tvaruje 1300 kusů nádobí této značky. Ruční výroba kultovních kusů nádobí, jako je kotlík na ryby nebo pánve na dušení, vyžaduje výrobní know-how přenášené z generace na generaci. Továrna nepoužívá žádného robota, a proto umožňuje vyrábět kusy na míru. Zůstává také jedinou firmou, která nabízí tak širokou škálu povrchových úprav a nastavení, aby uspokojila každého zákazníka. Rodinná společnost Mauviel1830 poskytuje už 200 let nejvyšší standard kvality pro všechny své kolekce.

Cena

38553856
138553856
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení