Servírovací podnos SERVE SQUARE (40 x 40 cm)

Dřevěný servírovací podnos (tác) od německé značky AdHoc doplní každé servírování a je skvělým pomocníkem, který usnadní přenášení servírovaných pokrmů nebo dezertů. Je vyroben z akátového a ořechového dřeva.

Rozměr podnosu: 40 x 40 x 5 cm

Skladem
Značka: AdHoc
1 395 Kč / ks
Kategorie: Servírování
Záruka: 2 roky

Dřevěný podnos AdHoc

Masivní dřevěný podnos na servírování

AdHoc

Dřevěný tác nebo lépe podnos od německé značky AdHoc je pomocníkem při servírování. Podnos je vyroben z kombinace akátového a ořechového dřeva a má rozměr 40 x 40 cm s výškou 5 cm. Má praktické rukojeti ve tvaru otvorů po obou stranách a dobře se za ně drží.

Na podnose lze servírovat nápoje, přenést pokrmy, využít ho jako ošatku na chleba a pečiva, pro obloženou mísu. Hodí se i jako bytový doplněk.

Podnos, v čase kdy na něm neservíruji, využívám jako dekoraci a mám na něm vázu s květy a zapálenou svíčku.

Masivní podnos má tyto parametry:

Rozměr stran: 40 x 40 cm
Výška: 5 cm
Materiál: kombinace dřeva akácie a ořechu

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet, proto se nemusíte bát, že by se jim během přepravy k vám něco stalo.

Dřevěný podnos AdHoc

dřevo akácie

Akácie je rychle rostoucí tropický strom, původem z východní Asie a Jižní Ameriky, odkud se dále rozšířil. Dřevo z akácie je jedním z nejtvrdších a nejsilnějších na světě. Je silnější než dub, ale výjimečně flexibilní a odolný vůči povětrnostním vlivům. Kvůli extrémní tvrdosti je velmi obtížné ho jemně opracovávat, a proto bývalo zřídkakdy používáno pro nábytkářský průmysl. Akáciové dřevo bylo díky své dlouhé životnosti oblíbenější při stavbě lodí, mostů a ohrad. Všude tam, kde jste se zcela museli spoléhat na stálost a trvanlivost materiálu. S rostoucí zálibou čistého a jednoduchého designu akáciové dřevo konečně získalo zájem výrobců nábytku a designérů.

Dřevěný podnos AdHoc

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout, usušit a natřít olivovým nebo rostlinným olejem pomocí papírového ubrousku. Zajistí se tak lepší odolnost proti vlhku a zvýrazní se kresba dřeva.
  • Příležitostně dřevěný výrobek znovu ošetřete rostlinným olejem. 
  • Po použití otřete vlhkým hadříkem a osušte.
  • Nikdy nemyjte dřevěné výrobky v myčce nádobí.
  • Nepatří do mikrovlnné trouby ani do lednice (extrémní teploty a dlouhodobá vlhkost by ji znehodnotily).
  • Nevystavujte vysoké vlhkosti, dřevo se může zkroutit nebo jinak poškodit.
  • Nevystavujte vysokým teplotám.
  • Nepokládejte na dřevo horké nádobí.

Mazanec

inspirace na recepty

#mazanec

MAZANEC neodmyslitelně patří k Velikonocům. Svou chutí mi hodně připomíná vánočku a ráda ho peču i mimo svátky a využívám pro další recepty, třeba žemlovku, nebo francouzské toasty. Původ pečení mazance prý sahá až do 16. století a jeho zdobení a složení se v minulosti lišilo podle toho, komu byl určen. Mazance plné sušeného ovoce a oříšků patřily velikonočním návštěvám a kříž na bochníku symbolizuje Boží dar.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma AdHoc byla založena v německém Mannheimu v roce 1995 a dnes již prodává své výrobky po celé Evropě, Japonsku, USA a Austrálii. Sortiment je široký a zahrnuje ocelové a keramické nože, mísy, struhadla, kuchařské pinzety, mlýnky na pepř a sůl, prostírání, podnosy, nádoby na olej a ocet, sítka na čaj, chladící nádoby na víno a sekty, karafy, dekantéry, uzávěry, vakuové pumpy na víno atd. Všechny výrobky značky AdHoc jsou vyrobeny z moderních, kvalitních materiálů, které jsou snadné na ošetřování a hlavně zdravotně nezávadné. AdHoc je držitelem mnoha ocenění za design v Německu i v Evropě. Německá značka AdHoc má velmi líbivý a praktický design, vysokou kvalitu zpracování.

Zpět do obchodu