Kávovar s filtrem na překapávanou kávu Mr. BREW (nerez)

Kvalitní nerezový kávovar se zabudovaným permanentním filtrem na kávu Mr. BREW od německé značky AdHoc využijete na přípravu filtrované kávy z čerstvě umletých kávových zrn. Kávovar nabízí několik poloh nastavení výšky filtru a tak jednoduše připravíte jenom hrnek kávy nebo celou konvici.

Rozměr kávovaru: výška 26,5 cm, průměr 13 cm

Skladem
Značka: AdHoc
1 255 Kč / ks
Kategorie: Servírování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Kávovar AdHoc: MC20
Rozměr mlýnku: výška 26,5 cm, průměr 13 cm

Adhoc kávovar na filtrovanou kávu

Nerezový překapávač na filtrovanou kávu

Mr. BREW adhoc

Jednoduchý kávovar se zabudovaným permanentním filtrem na kávu s označením Mr.BREW od německé značky AdHoc  je vyrobený z ušlechtilé nerezové oceli a jeho použití je opravdu snadné. Do filtru se vsype čerstvě namletá káva, zalije se vroucí vodou a nechá prokapat do přistaveného hrnku. Umístění výšky filtru je volitelné a tak se pod filtr může postavit i konvice. Rázem tak připravíte konvici filtrované kávy ke snídani.

Filtr na namletovou kávu je permanentní a tak se nemusíte starat o žádný odpad v podobě papírových filtrů.  

Taky máte rádi po ránu vůni kávy?

Kávovar z filtrem má tyto parametry:

  • materiál: nerezová ocel
  • výška: 26,5 cm
  • průměr: 13 cm

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet, proto se nemusíte bát, že by se jim během přepravy k vám něco stalo.

Adhoc kávovar na filtrovanou kávu

Filtrovaná káva

Nerezový kávovar se zabudovaným filtrem od značky AdHoc má kvalitní nerezové tělo a možnost posunu výšky permanentního filtru. Překapávač se může použít až do výšky nádoby 18 cm a je určen na mletou kávu. Pro nastavení vhodné výšky filtru podle typu a velikosti nádoby stačí jen jemně "klouzat" po stojanu a zafixovat výšku pomocí silného magnetu. 

Překapávač na kávu AdHoc se skládá z těchto částí:

  1. magnetický držák filtru
  2. dvojitý permanentní jemný filtr na kávu
  3. stojan
  4. podložka pro hrnek nebo konvici

Na jeden hrnek chutné kávy se doporučuje 10 g čerstvě namleté kávy při střední hrubosti. Ta se nasype do filtru, pod který se vloží hrnek s objemem přibližně 120-150 ml a do filtra se nalije malé množství horké vody o teplotě 92-96 °C (ne přímo vařicí). Ta se nechá překapat přes mletou kávu, což zabere přibližně 30-40 sekund a pak se filtr zalije zbytkem horké vody. Chvíli to zabere, až se z filtra překape všechna káva.

Výsledná chuť kávy závisí na použitém druhu kávy, jejím umletí, teplotě a množství vody. Najděte vám vyhovujíci poměr.

Adhoc kávovar na filtrovanou kávu

RADY A TIPY

  • Před prvním a po každém použití vyjmete filtr a omyjte pod tekoucí vodou a zbavte všech kávových usedlin.
  • Výrobce nedoporučuje dávat filtr do myčky nádobí, aby se v něch neuchovali ostatní pachy a neuškodilo to chuti kávy.
  • Stojan lze mýt v myčce nádobí

Tiramisu

inspirace na recepty

#tiramisu

Víte, jaký význam se ukrývá ve slově TIRAMISU? Vzniklo ze spojení tirame su, ve volném překladu něco jako “vytáhni mě”, nebo “povzbuď mě”. Každopádně je po tomto dezertu vždy skvělá nálada! Možná to bude kombinaci likéru a silného espressa.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Nerezový kávovar na filtrovanou kávu AdHoc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma AdHoc byla založena v německém Mannheimu v roce 1995 a dnes již prodává své výrobky po celé Evropě, Japonsku, USA a Austrálii. Sortiment je široký a zahrnuje ocelové a keramické nože, mísy, struhadla, kuchařské pinzety, mlýnky na pepř a sůl, prostírání, podnosy, nádoby na olej a ocet, sítka na čaj, chladící nádoby na víno a sekty, karafy, dekantéry, uzávěry, vakuové pumpy na víno atd. Všechny výrobky značky AdHoc jsou vyrobeny z moderních, kvalitních materiálů, které jsou snadné na ošetřování a hlavně zdravotně nezávadné. AdHoc je držitelem mnoha ocenění za design v Německu i v Evropě. Německá značka AdHoc má velmi líbivý a praktický design, vysokou kvalitu zpracování.

Zpět do obchodu