Vaflovač Graef WA 80

Praktický a kvalitní vaflovač od německé značky Graef vám pomůže při přípravě lahodných belgických vaflí. Díky vnitřku přístroje vytvoříte až 5 vaflí najednou. Pečící povrch je nepřilnavý. Teplota pečení v 6 úrovních je nastavitelná pomocí ovládacího panelu.

Skladem u dodavatele
Značka: Graef
3 495 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.6 kg
Rozměr vaflovače Graef WA80: 8,4 x 20,5 x 27 cm
Průměr pečící plochy: 20 cm
Příkon: 1200 W
Počet stupňů nastavení teploty: 6
Barva: stříbrná
Výmenné desky vnitřku: nemá

Vaflovač Graef WA80

vaflovač

graef WA 80

S tímto kvalitním vaflovačem od německé značky Graef máte sladkou (ale i slanou) snídani v podobě lahodných belgických vaflí ve tvaru srdce za pár minut. Vnitřek přístroje je rozdělen tak, že upečete najednou hned 5 vysokých vaflových srdíček! Pečící plochy jsou nepřilnavé a tak není třeba je před pečením potírat tukem. V receptech na vafle je tuk, ten vám zaručí, že se vafle nepřichytí.

Velkou předností tohoto modelu je, že se vám nemůže stát, že byste vafle připálili. Vaflovač disponuje elektrickou kontrolou teploty. V přední části vaflovače je praktický panel s ovládaním teploty až v 6 úrovních a nechybí svetelná kontrolka napájení a teploty i zvuková signalizace.

Obě rukojeti jsou tepelně izolované, díky čemuž je jejich držení naprosto bezpečné. Spotřebič má prostor pro praktické uložení přívodního kabelu.

Nerezový vaflovač Graef WA80 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 1200 W
Rozměr: 8,4 x 20,5 x 27 cm
Průměr pečící plochy: 20 cm
Váha: 2,6 kg
Barva přístroje: stříbrná (nerez)
Výměnné desky vnitřku: nemá

Vaflovač Graef WA80

Vaflovač Graef WA80

na belgické vafle

 • 6 pečících úrovní
 • Tepelně izolované rukojeti
 • Nepřilnavé desky ve tvaru srdce
 • Elektronická kontrola teploty
 • Materiál: nerez
 • Snadná údržba

Vaflovač Graef WA80

vafle ve tvaru srdíček

forma na 5 kusů

Díky vnitřku přístroje vytvoříte až 5 vaflí ve tvaru srdíček najednou. Pečící povrch je nepřilnavý a není nutné ho potírat tukem. Teplota pečení je nastavitelná pomocí ovládacího panelu na přední straně přístroje.

Můj recept na VAFLE je nejnavštěvovanější ze všech receptů na webu. Asi bude fakt dobrý!

Vaflovač Graef WA80

RADY A TIPY

 • Povrch pečícího vnitřku je nutno chránit před mechanickým poškozením, aby nedošlo k poškrábání. Proto doporučuji používat při pečení vaflí jenom dřevěné nebo umělohmotné pomůcky a vyvarovat se kovovým předmětům.
 • Nedoporučuje se mýt drátěnkou nebo pískem na nádobí! Na mytí použijte šetrnou houbu na nádobí.
 • Po umytí důkladně vysušte. Nikdy spotřebič neponorujte do vody!
 • Není vhodné do myčky.
 • Malé děti držte v bezpečné vzdálenosti od spotřebiče a napájecího kabelu. Proto spotřebič nikdy nenechávejte bez dozoru.

Vafle

inspirace na recepty

#vafle

Dopřejte si bohatou víkendovou snídani a udělejte si vafle s tím, co máte nejraději. Mám pro vás vámi ověřený a oblíbený recept. Je rychlý a jednoduchý a garantuji, že potěšíte každého, komu vafle připravíte. Vaflovač se vám při jejich přípravě bude rozhodně hodit! 

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

GRAEF vaflovač WA80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Rodinná firma Graef se po více než 50 let a 3 generace zabývá výrobou vysoce kvalitních elektrospotřebičů s označením „Made in Germany“. Mimo profesionálních kráječů určených pro gastronomické provozy a řeznictví, dodává firma Graef na trh také rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních kráječů pro domácnosti. Ať už se jedná o jakékoliv provedení a trh národní nebo mezinárodní, pro všechny výrobky je charakteristická výjimečná kvalita zpracování, dlouhá životnost a v neposlední řadě rovněž vysoce oceňovaný design. Výrobky pod značkou Graef si zakládají na pověstné kvalitě, dokonalé funkčnosti a nezaměnitelném, originálním designu. Firma Graef v arnsberské manufaktuře konstruuje, vyvíjí a vyrábí rozsáhlý program krájecích strojů. Důsledně při jejich výrobě používá pouze nejkvalitnější materiály. Vysoké nároky firmy Graef kladené na kvalitu, dokonalou funkčnost, příkladnou bezpečnost a vybraný design se od roku 2009 uplatňují i u řady dalších kuchyňských spotřebičů tak, aby jejich používání přinášelo skutečný požitek. Kromě kráječů dodává dále firma Graef na trh vysoce kvalitní páková espresa, mlýnky na kávu, rychlovarné konvice, toastery a vaflovače.

Zpět do obchodu