Taška na gril COBB Premier Gas Deluxe

Praktická taška s ramenním popruhy pro přepravu a skladování plynového grilu COBB Premier Gas DeluxeTaška nabízí prostor pro gril i  příslušenství.

Provedení v šedé barvě a rozměr tašky je 37 x 37 x 52 cm.

Skladem u dodavatele
Značka: COBB
755 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Taška pro gril: COBB Premier Gas Deluxe
Materiál: nylon
Rozměr tašky: 37 x 37 x 52 cm

Taška na COBB gril

Praktická taška

na přenos i skladování grilu Premier Gas Deluxe

Taška s popruhy na přenos a uskladnění plynového grilu COBB Premier Gas Deluxe. Zapínaní tašky je na zip a je doplněna o delší ramenní popruhy. Přenos grilu na výlet nebo zimní skladování je o to snadnější.

Tašku využijete i pro skladování grilu a příslušenství mimo grilovací sezónu.

Praktická taška na gril je ušita z pevného, odolného, vysoce kvalitního nylonového materiálu. Díky velkorysému prostoru udržíte gril a jeho příslušenství pohromadě. V tašce najdete i extra prostor pro malé množství dřevěného uhlí, podpalovač nebo brikety.

Taška pro gril: COBB Premier Gas Deluxe na plyn
Rozměr tašky: 37 x 37 × 52 cm
Hmotnost tašky: 0,5 kg
Objem tašky: 8,5 l
Barva: šedá
Materiál: nylon

Taška na COBB gril

přepravní taška COBB

Skvělá pomůcka pro přenos, ale i uskladnění plynového grilu Premium Gas Deluxe.

COBB Premier Gas Deluxe

inspirace na využití tašky

COBB přenosní gril Premier Gas Deluxe

Praktický přenosný nadčasový stolní plynový gril z nerezové oceli, který oceníte při grilování na balkoně, terasce, na dovolené, pro rybáře, nebo na kempování. Jeho použití je univerzální a můžete na něm nejen grilovat, ale i vařit, dusit, udit  a dokonce i upéct chléb či pizzu.

V nabídce mého e-shopu najdete i další příslušenství ke grilu COBB.

COBB taška na gril Premier Air Deluxe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Gril COBB je jedinečný vynález s původem v Africe. Gril vyvinul inženýr, který byl pověřen africkou vládou, aby našel řešení, jak si místní obyvatelstvo může připravit jídlo bez rizika, že zapálí svou chýši, nebo v horším případě celou vesnici. Tak se zrodil geniální výrobek, který se při používání navenek nezahřívá, spotřebovává minimum paliva a griluje bez šlehání plamenů a tvorby kouře. Od té doby se grily COBB neustále vyvíjí a modernizují, ale princip zůstává stejný. Gril COBB je celosvětově uznávanou značkou a získal v průběhu let řadu ocenění. Konstrukce grilu COBB je patentovaná a zajišťuje absolutní bezpečnost manipulace i během grilování. Okouzlí vás kvalitní nerezová ocel, nadčasový design a důraz na detail.

Zpět do obchodu