Obdélníková forma na pečení (více rozměrů)

Kvalitní obdélníková forma na pečení s nepřilnavým povrchem od italského výrobce Paderno je vhodná na pečení koláčů, biskupského chlebíčku, chleba nebo na zapekání. Je vyrobena z kvalitního ocelového materiálu s povrchovou nepřilnavou úpravou.

V balení je 1 ks formy, na výběr z rozměru:

  • menší 26 x 9,5 x 7,5 cm
  • větší 28 x 10 x 7,5 cm
Varianta
Skladem
Značka: Paderno
275 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Balení obsahuje: 1 ks obdélníkové formy
Rozměr menší formy: 26 x 9,5 x 7,5 cm
Rozměr větší formy: 28 x 10 x 7,5 cm
Materiál: ocel s nepřilnavým povrchem

Obdélníková forma na pečení

Obdélníková forma na pečení

Velmi kvalitní nepřilnavá forma ve tvaru obdélníka od italské značky Paderno je ideální například na biskupský chlebíček nebo na chleba. Já tuto formu používám třeba na menší dávku lasagne nebo tiramisu.

Povrch formy je nutno chránit před mechanickým poškozením, aby nedošlo časem ke korozi. Proto doporučuji používat při styku s formou jenom dřevěné nebo umělohmotné pomůcky (stěrky, vařečky) a vyvarovat se dalším kovovým předmětům.

Formu lze využít i na nepečené dezerty a nechat je ve formě vychladit.

Materiál: kvalitní pevná ocel s nepřilnavým povrchem
Vyrobeno: Itálie
Neobsahuje: PFOA, PTFE ani BPA

Forma na pečení

forma na pečení chleba, nebo dezertů

více rozměrů

Kvalitní univerzální forma na pečení ve tvaru obdélníka využijete na pečené, ale i nepečené pokrmy a vydrží vám dlouho. Forma je pevná, žádná tenká plechovka!

Na výběr v nabídce 2 rozměry:

menší forma: 26 x 9,5 x 7,5 cm
větší forma: 28 x 10 x 7,5 cm

Forma na pečení

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji formu před prvním použitím omýt a usušit.
  • Před prvním pečením se doporučuje formu vymazat olejem.
  • Povrch formy je nutno chránit před mechanickým poškozením, proto při pečení nepoužívejte kovové kuchyňské pomůcky, pouze dřevěné nebo umělohmotné.
  • Nedoporučuje se mýt drátěnkou nebo pískem na nádobí, aby se nepoškodila nepřilnavá povrchová úprava. Na mytí použijte šetrnou houbu na nádobí.
  • Po umytí důkladně vysušte, aby nedošlo ke korozi.
  • Lze mýt v myčce na nádobí.
  • Každý "škrábanec" na formě znamená časem korozi.

Večerní chleba

inspirace na recepty

#večerní chleba

Řešíte dietu a nechcete se vzdát chleba? Mám pro vás řešení, resp. recept na večerní chleba, který si během diéty můžete dopřát. Jeho příprava je jednoduchá a obdélníková forma se vám bude při jeho pečení hodit!

JDU NA RECEPT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Od nádobí, kuchyňského náčiní, nožů, pekařských předmětů až po nástroje pro každý druh přípravy. Italská značka Paderno, založena roku 1925, nabízí kompletní výběr pro profesionální i domácí kuchyně. Na začátku se pod jménem „Alluminio Paderno“ specializovala na nádobí pro domácnost, než se rozhodla zaměřit se na svět profesionálního vaření. S téměř 100letou historií a silnou celosvětovou přítomností je Paderno prvotřídní volbou pro profesionály v sektoru cateringu.

Italská skupina Sambonet Paderno Industrie S.p.A. rozšířila portfolio svých značek Sambonet, Paderno, Arthur Krupp o další jména v porcelánovém sektoru jako Rosenthal, Thomas, Hutschenreuther, Arzberg a nyní hraje vedoucí roli ve výrobě vysoce kvalitních předmětů pro vaření a pečení.

Zpět do obchodu