Vaflovač Steba WE16

Praktický a kvalitní vaflovač od značky Steba vám pomůže při přípravě lahodných belgických vaflí. Díky vnitřku přístroje vytvoříte až 5 vaflí najednou. Pečící povrch je nepřilnavý. Teplota pečení je nastavitelná pomocí otočného knoflíku.

Skladem u dodavatele
Značka: Steba
1 495 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Rozměr vaflovače Steba W16: 10,5 x 21 x 25,5 cm
Příkon: 1000 W
Barva: stříbrná
Výmenné desky vnitřku: nemá

Vaflovač Steba W16

vaflovač

steba W16

S tímto kvalitním vaflovačem od německé značky Steba máte sladkou snídani v podobě lahodných belgických vaflí ve tvaru srdce za pár minut. Vnitřek přístroje je rozdělen tak, že upečete najednou hned 5 vaflových srdíček! Pečící plochy jsou nepřilnavé a tak není třeba je před pečením potírat tukem. V receptech na vafle je tuk, ten vám zaručí, že se vafle nepřichytí.

V přední části vaflovače je praktická kontrolka napájení a teploty. Rukojeť je tepelně izolovaná, díky čemuž je její držení naprosto bezpečná. Spotřebič má prostor pro praktické uložení přívodního kabelu.

Můj recept na VAFLE je nejnavštěvovanější ze všech receptů na webu. Asi bude fakt dobrý!

Vaflovač Steba WE16 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 1000 W
Rozměr: 10,5 x 21 x 25,5 cm
Váha: 1,5 kg
Barva přístroje: stříbrná
Výměnné desky vnitřku: nemá

Vaflovač Steba W16

Vaflovač Steba W16

na belgické vafle

 • Pro 5 vaflí belgického stylu ve tvaru srdce
 • Průměr vafle 16,5 cm
 • Pečení s nízkým obsahem tuku v důsledku nepřilnavého povrchu
 • Optimální propečení díky nastavitelné teplotě
 • Kontrolka napájení
 • Kontrolka teploty
 • Snadné čištění
 • Izolovaná rukojeť
 • Uložení kabelu

Vaflovač Steba W16

vafle ve tvaru srdíček

forma na 5 kusů

Díky vnitřku přístroje vytvoříte až 5 vaflí ve tvaru srdíček najednou. Pečící povrch je nepřilnavý a není nutné ho potírat tukem. Teplota pečení je nastavitelná pomocí otočného knoflíku na vrchu přístroje.

Vaflovač Steba W16

RADY A TIPY

 • Povrch pečícího vnitřku je nutno chránit před mechanickým poškozením, aby nedošlo k poškrábání. Proto doporučuji používat při pečení vaflí jenom dřevěné nebo umělohmotné pomůcky a vyvarovat se kovovým předmětům.
 • Nedoporučuje se mýt drátěnkou nebo pískem na nádobí! Na mytí použijte šetrnou houbu na nádobí.
 • Po umytí důkladně vysušte. Nikdy spotřebič neponorujte do vody!
 • Není vhodné do myčky.
 • Malé děti držte v bezpečné vzdálenosti od spotřebiče a napájecího kabelu. Proto spotřebič nikdy nenechávejte bez dozoru.

Vafle

inspirace na recepty

#vafle

Dopřejte si bohatou víkendovou snídani a udělejte si vafle s tím, co máte nejraději. Mám pro vás vámi ověřený a oblíbený recept. Je rychlý a jednoduchý a garantuji, že potěšíte každého, komu vafle připravíte. Vaflovač se vám při jejich přípravě bude rozhodně hodit! 

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma založená v roce 1919, s dlouhou tradicí a zkušeností, specializovaná na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů.

Na nových výrobních linkách, pod striktní kontrolou kvality, se vyrábí ucelený a žádaný sortiment elektrospotřebičů. Ty jsou pro svůj vkusný design, použitý špičkový materiál a pečlivé zpracování oblíbené u zákazníků nejen v západních zemích Evropské unie a Švýcarsku, ale stále více také v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině. Zde nechybějí ve specializovaných obchodech ani v nejdůležitějších řetězcích prodávajících elektro.

Značka STEBA se tak stává synonymem kvalitních výrobků žádaných zákazníky, kteří v rostoucí míře dávají přednost kvalitně a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky.

Zpět do obchodu