Pekárna chleba Guzzanti GZ 636

Dvouháková domácí pekárna s příkonem 850 W a s volitelným objemem 1000, 1250 a 1500 g od značky Guzzanti GZ 636 nabízí 15 programů včetně programu pro přípravu bezlepkového chleba, zavařeniny, jogurtu či těsta. Odložený start až o 15 hodin, udržení teploty po dobu 60 minut a paměť pro případ výpadku proudu.

Rozměr: 30,7 x 41 x 26,8 cm

Skladem u dodavatele
Značka: Guzzanti
2 495 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.6 kg
Rozměr pekárny Guzzanti: 30,7 x 41 x 26,8 cm
Objem zásobníku ledu: 6,6 kg
Příkon: 850 W
Barva: bílá a stříbrná

Guzzanti GZ 636 pekárna

Máte rádi čerstvý chléb? Upečte si vlastní!

Pekárna Guzzanti GZ 636

Pečení domácího chleba je s plně automatizovanou domácí pekárnou Guzzanti GZ 636 bude hračkou a navíc budete mít plně pod kontrolou průběh pečení.

Pekárna dokonale poslouží i na zadělání na těsto pro přípravu rohlíků nebo sladkých buchet. Uvnitř přístroje je motor s příkonem 850 W. Dotykové ovládání nabízí až 15 přednastavených programů, z nichž zvolený se objeví na LCD displeji. Mezi programy pro přípravu chleba nechybí i program na přípravu domácí zavařeniny, jogurtu nebo samostatného těsta.

Pekárna pomocí dvou hnětacích háků připraví těsto na libovolný druh chleba včetně bezlepkového. Velikost bochníku lze libovolně nastavit, k dispozici pekárny je objem 1 000, 1 250 a 1 500 g. Stejně tak lze nastavit míru propečení jeho kůrky – světlá, střední nebo tmavá. V ovládání pekárny nechybí funkce odloženého startu a tak si lze načasovat začátek přípravy až o 15 hodin později. Po ukončení pečení zůstane chléb v pekárně déle teplý díky funkci udržování teploty až po dobu 60 minut. Nepřilnavá povrchová úprava formy i hnětacích háků usnadňuje vyklopení pečiva a díky ní je údržba o poznání jednodušší.

Pekárna Guzzanti GZ 636 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 850 W
Rozměr: 30,7 x 41 x 26,8 cm
Váha: 6,6 kg
Barva přístroje: bílá a nerez

Guzzanti GZ 636 pekárna

domácí pekárna chleba GZ 636

 • Volitelný objem 1000, 1250 a 1500g
 • 2 hnětací háky
 • Velké skleněné okénko ve víku
 • LCD display a dotykové ovladače umožňující nastavení programu, času a stupně propečení
 • Mezi 15 programy pro přípravu různých druhů chleba je i program pro přípravu bezlepkového chleba, zavařeniny, jogurtu či těsta
 • Možnost nastavení stupně propečení kůrky: světlá, střední, tmavá
 • Odložený start až o 15 hodin
 • Udržení teploty po dobu 60 minut
 • Pamět pro případ výpadku proudu až po dobu 10 minut
 • Forma na chléb i hnětací hák s nepřinavým povrchem
 • Napájecí kabel o délce 1,2m
 • Protiskuzové nožičky
 • Příkon 850W, 220-240V~50Hz

Guzzanti GZ 636 pekárna

RADY A TIPY

 • V balení přístroje najdete i podrobný návod a doporučuji si před použitím pekárny prostudovat a dodržet pokyny výrobce.

Domácí chleba

inspirace na recepty

#Domácí chleba

Neznám snad lepší večeři než DOMÁCÍ CHLEBA s máslem. Nedělám ho tak často, proto jsem použila droždí a ne čerstvý kvásek, ale i tak nám chutná. Největší boj je o kůrku, která je po upečení nádherně křupavá. Tady je náš rodinný recept!

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Guzzanti byla založena roku 2007. Jejím cílem je přivést na trh nejžádanější výrobky v neotřelém designu, výborné kvalitě a skutečně krásných obalech, což oceňují zákazníci v řadě zemí. Sortiment firmy se postupně rozrůstá a v současné době zahrnuje většinu spotřebičů pro domácnost – od kuchyňských spotřebičů, přes sortiment chlazení, přístroje na úpravu vzduchu až po velmi oblíbené šicí stroje. Za rostoucím úspěchem na trhu stojí také zkušené německé designové studio, které ve spolupráci s výrobním závodem již řadu let připravuje nové návrhy do výroby. Nabídka značky Guzzanti zahrnuje vestavné trouby, pečicí i mikrovlnné, všechny druhy varných desek, odsavače par, vestavné myčky nádobí, ale i široký sortiment vestavných vinoték.

Zpět do obchodu