Palačinkovač Steba CR 32

Palačinkovač SR 32 od značky Steba, se kterým vykouzlíte dokonale tenké a lahodné palačinky o průměru 32 cm. Hladký pečící povrch palačinkovače je teflonový a snadno se na něm obrací palačinky.

Balení obsahuje: palačinkovač SR 32, dřevěnou stěrku a špachtli

Skladem u dodavatele
Značka: Steba
1 545 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Rozměr palačinkovače Steba SR32: 10,5 x 33 x 33,5 cm
Příkon: 1200 W
Barva: černá a bílá

Palačinkovač Steba SR32

Palačinkovač

steba SR 32

Taky máte rádi čerstvě upečené palačinky? S palačinkovačem německé značky Steba CR 32 je uděláte během chvilky. Dokonale tenké a lahodné palačinky.

Palačinkovač má hladký nepřilnavý povrch pečící teflonové desky s průměrem 32 cm. Díky tomu je snadné palačinku během pečení otočit. Na přístroji lze regulovat výkon pomocí jednoduchého ovládání. Přívodní kabel je možné namotat do spodní přihrádky.

Součástí balení je dřevěný roztírač pro dokonalé rozotření těsta a docílení tenké palačinky a dřevěná špachtle na obracení a skládání palačinek. Hladký nepřilnavý povrch teflonové desky se postará o snadné obracení. Výkon výrobku můžete upravit pomocí nastavitelné regulace.

Zbožňuji vůni při pečení palačinek. Přenese mě do dětství.

Palačinkovač Steba SR32 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 1200 W  (230 V ~)
Rozměr: 10,5 x 33 x 33,5 cm
Váha: 2 kg
Barva přístroje: bílá a černá
Balení obsahuje: palačinkovač, roztírač a špachtle ze dřeva

Palačinkovač Steba SR32

palačinky s průměrem 32 cm

 • Palačinkovač pro přípravu pravých francouzských palačinek o průměru 32 cm
 • Povrchové provedení bílo/černý plast
 • Nastavitelná regulace teploty pro perfektní opečení
 • Nepřilnavá teflonová deska
 • Dřevěný roztírač a dřevěná špachtle
 • Kontrolka napájení
 • Přihrádka pro namotání napájecího kabelu

Palačinkovač Steba SR32

RADY A TIPY

 • Povrch pečícího vnitřku je nutno chránit před mechanickým poškozením, aby nedošlo k poškrábání. Proto doporučuji používat při pečení jenom dřevěné nebo umělohmotné pomůcky a vyvarovat se kovovým předmětům.
 • Nedoporučuje se mýt drátěnkou nebo pískem na nádobí! Na mytí použijte šetrnou houbu na nádobí.
 • Po umytí důkladně vysušte. Nikdy spotřebič neponorujte do vody!
 • Není vhodné do myčky.
 • Malé děti držte v bezpečné vzdálenosti od spotřebiče a napájecího kabelu. Proto spotřebič nikdy nenechávejte bez dozoru.

Palačinkový dort

inspirace na recepty

#palačinkový dort

PALAČINKOVÝ DORT, který potěší každého milovníka palačinek. Je to malinko pracnější a časově náročnější recept, protože je nutné udělat palačinky a ty ochránit před nájezdy strávníků. Při finalizaci dortu se dá zcela pokrýt krémem a jeho řez mile překvapí oslavence :)

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 19.5.2022
Máme ho doma a super.

Německá firma založená v roce 1919, s dlouhou tradicí a zkušeností, specializovaná na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů.

Na nových výrobních linkách, pod striktní kontrolou kvality, se vyrábí ucelený a žádaný sortiment elektrospotřebičů. Ty jsou pro svůj vkusný design, použitý špičkový materiál a pečlivé zpracování oblíbené u zákazníků nejen v západních zemích Evropské unie a Švýcarsku, ale stále více také v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině. Zde nechybějí ve specializovaných obchodech ani v nejdůležitějších řetězcích prodávajících elektro.

Značka STEBA se tak stává synonymem kvalitních výrobků žádaných zákazníky, kteří v rostoucí míře dávají přednost kvalitně a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky.

Zpět do obchodu