Horkovzdušná fritéza GUZZANTI GZ 33D

Horkovzdušná fritéza GZ33D od značky Guzzanti využívá ke smažení horký vzduch a spotřebuje až o 80 %  méně tuku než tradiční fritéza - v případě se do ní dá pár lžíček tuku. Objem koše fritézy je 4,3 l. Teplotu fritézy lze velice snadno nastavít pomocí termostatu v rozmezí od 80 °C po nejvyšších 200 °C.

Rozměr fritézy: 32,6 x 28,1 x 34,8 cm

Skladem u dodavatele
Značka: Guzzanti
1 795 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Rozměr horkovzdušné fritézy Guzzanti GZ 33D: 32,6 x 28,1 x 34,8 cm
Příkon: 1500 W (230 V ~)
Barva: černá

Fritéza Guzzanti GZ33D

Smažení bez tuku!

Horkovzdušná fritéza Guzzanti GZ 33D

Horkovzdušná fritéza GZ 33D od italského výrobce GUZZANTI je vybavena technologii smažení horkým vzduchem, bez použití oleje nebo tuku. Smažit ve fritéze se dá zcela bez tuku nebo pouze s pár lžičkami tuku. Tím tato fritéza spotřebuje až o 80 % méně tuku než tradiční fritéza.

Horký vzduch v jádru fritézy, s nastavitelnou teplotou od 80 °C po nejvyšších 200 °C, rychle a přesně cirkuluje a udržuje tak optimální teplotu grilovacího tělesa, které pokrmy následně peče, smaží či frituje. Hrnec na fritování má ve výbavě nepřilnavou fritovací nádobu (koš) s objemem 4,3 l. Ve fritéze si budete moct připravit celou řadu pokrmů, například maso, ryby, krevety, smažené brambory či hranolky. Přístroj vydává minimum kouře a pachu.

Fritovací koš je vyjímatelný a lze jej mýt v myčce na nádobí. Zvukový a svetelní časovač vás bude informovat o dosažení času potřebného pro smažení. Ovládání je přes dotykový digitální LCD panel a fritéza je vybavena celkem 8 fritovacími programy. Zobrazuje teplotu i čas během fritování.

Manuál přiložený ke fritéze obsahuje i doporučené teploty a čas pro smažení jednotlivých potravin.

Horkovzušná fritéza Guzzanti GZ 33D má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 1500 W (230 V ~)
Rozměr: 32,6 x 28,1 x 34,8 cm
Váha: 6 kg
Barva přístroje: černá

Fritéza Guzzanti GZ33D

Horkovzdušná fritéza Guzzanti GZ 33D

Zdravější smažení

 • Kapacita koše s nepřilnavou povrchovou úpravou 4,3l
 • 8 přednastavených programů
 • Dotykový panel pro snadné nastavení teploty a požadovaného času přípravy
 • LED display na těle výrobku zobrazující teplotu a čas
 • Regulace teploty - rozmezí teplot 80 – 200°C
 • Snadná a rychlá obsluha a údržba
 • Automatické vypínání
 • Ochrana proti přehřátí
 • 60 minutový časovač
 • Hmotnost přístroje: 6 kg

Fritéza Guzzanti GZ33D

RADY A TIPY

 • Spotrebič čistete jenom v chladném stavu.
 • K čištění spotřebiče použijte suchý nebo jemně navlhčený hadřík.
 • Nikdy nepoužívejte drsné nebo chemické prostředky.
 • Jenom fritovací koš lze mýt v myčce nádobí! Přístroj do myčky nedávejte.
 • Malé děti držte v bezpečné vzdálenosti od spotřebiče a napájecího kabelu. Proto spotřebič nikdy nenechávejte bez dozoru.

Vafle

inspirace na recepty

#steak

Na maso z vyzrálého metodou suchého zrání, tedy dry aged, nepotřebujete žádný komplikovaný recept, naopak! Vyplatí se vsadit na jednoduchost a zachovat tak výbornou chuť kvalitního masa, kterou získalo suchým zráním, neboli stařením, kdy maso několik týdnů odpočívalo ve speciálních podmínkách a je díky tomu křehčí, měkčí a má intenzivnější chuť. Tady mám pro vás můj recept a můžete si připravit třeba na kontaktním grilu Steba.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Guzzanti byla založena roku 2007. Jejím cílem je přivést na trh nejžádanější výrobky v neotřelém designu, výborné kvalitě a skutečně krásných obalech, což oceňují zákazníci v řadě zemí. Sortiment firmy se postupně rozrůstá a v současné době zahrnuje většinu spotřebičů pro domácnost – od kuchyňských spotřebičů, přes sortiment chlazení, přístroje na úpravu vzduchu až po velmi oblíbené šicí stroje. Za rostoucím úspěchem na trhu stojí také zkušené německé designové studio, které ve spolupráci s výrobním závodem již řadu let připravuje nové návrhy do výroby. Nabídka značky Guzzanti zahrnuje vestavné trouby, pečicí i mikrovlnné, všechny druhy varných desek, odsavače par, vestavné myčky nádobí, ale i široký sortiment vestavných vinoték.

Zpět do obchodu