Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1269 hodnocení
5
1264x
4
4x
3
0x
2
1x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PŠ Avatar autora Petr Špaček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2019
KR Avatar autora Kristýna Režňáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2019
JH Avatar autora Jan Hájek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2019
LT Avatar autora Lukáš Tarnovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2019
JV Avatar autora Jolana Vaidová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2019
Velmi spokojená.
KP Avatar autora Kateřina Petáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2019
HC Avatar autora Hana Chobotová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2019
JK Avatar autora Jana Krejčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
KP Avatar autora Kateřina Polášková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
JN Avatar autora Jiřina Navrátilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
MJ Avatar autora Monika Jonáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
JD Avatar autora Josef Daranský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
SC Avatar autora Sylvie Chorvátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
LC Avatar autora Lenka Cífková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
☺☺☺
DS Avatar autora Dana Schniderová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
MK Avatar autora Martin Kolařík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
Na dodací adrese nebyl vytištěné název firmy, kam jsem si to nechal poslat, takže kurýr mi volal, jestli jsem na adrese. Kdyby viděl firmu, tak nevolá. Ale jinak vše v pořádku, děkuji a hodně štěstí při plnění si snů. :-)
DV Avatar autora Denisa Vovsíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
DŠ Avatar autora Daniel Šula Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
JR Avatar autora Jana Rohlíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2019
ZR Avatar autora Zuzana Růžičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.7.2019
Skvělá, zábavná kuchařka. Doporučuji

Ovládací prvky výpisu

1269 položek celkem