AKCE: Kuchařka #UPGRADE v angličtině zdarma ke každé objednávce nad 999 Kč / 40 EUR.
Nemůžete vyplnit toto pole

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1255 hodnocení
5
1251x
4
3x
3
0x
2
1x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

BM Avatar autora Bohuslav Malý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.1.2024
Ano
RZ Avatar autora Renata Zezulková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2024
RK Avatar autora Radek Kotora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2024
ŠD Avatar autora Šárka Dalešická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2024
+ rychlost

Avatar autora Josef Švéda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.1.2024
Rychlost a radost ze všeho, jako vždy!
LP Avatar autora Libuše Pieczková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.1.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.1.2024
Vse super a rychle. Diky moc!
KB Avatar autora Kateřina Bossanyi Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.1.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.12.2023
+ Pěkná nabídka, skvělá rychlost doručení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.12.2023
+ Rychlost, výborná komunikace

J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2023
Rychlost, balení - vše perfektní. Zboží kvalitní.
KF Avatar autora Karel Fous Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2023
Jsem velmi spokojen s tímto obchodem.
PE Avatar autora Petra Engererová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2023
Super rychlé dodani, Ježíšek to stihl 👍.
Avatar autora Iva Čupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2023
Výborný, rychlý a zboží je kvalitní
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.12.2023
+ Rychlé doručení

Nic
MK Avatar autora Mgr.Sylva Kristiánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.12.2023
Super, jako vždy, kvalita a rychlost, děkuji.
Avatar autora Ondřej Čermák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.12.2023
Super rychlé
SV Avatar autora Simona Vlková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.12.2023
Super perfektná ústretovosť
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.12.2023
Budu objednávat

Ovládací prvky výpisu

1255 položek celkem