UPGRADE MENU - kniha a receptář (česky)

#UPGRADE MENU je cenově zvýhodněný set, který obsahuje kuchařku #UPGRADE a receptář My #UPGRADE.

Kuchařka #UPGRADE je plná tradičních českých a slovenských receptů a jejich inovací, celkem 91 receptů. Receptář My #UPGRADE je blok s 5 recepty mymi úspěšnými recepty a čistými stránkami z recyklovaného papíru. Dobře vám poslouží na zapisování vašich oblíbených receptů. Kuchařka i receptář jsou psané v českém jazyce. V případě, že máte zájem o kuchařku v jiném jazyce (SK, AJ), napište to prosím do poznámky v objednávce.

Jak kuchařka, tak i blok jsou samostatně zabaleny do látkové nákupní tašky a černé dárkové krabičky, získate tak 2 dárkové balení a dopravu zdarma :)

 
Položka byla vyprodána…
Dočasně nedostupný. Skladem začátkem února 2021.
940 Kč –15 % 795 Kč / ks
Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
Položka byla vyprodána…
UPGRADE kniha receptar set6
Akce #UPGRADE MENU ZA SUPER CENU
940 Kč –15 %

Cenově zvýhodněný set #UPGRADE MENU, který obsahuje kuchařskou knihu #UPGRADE a receptář My #UPGRADE. Ušetříte a získáte 2 dárkové balení, protože jak kuchařka, tak i blok jsou samostatně zabaleny do látkové nákupní tašky a černé dárkové krabičky s logem Made by Kristína.

upgrade_kniha_receptar_

Více o kuchařce a receptáři:

CZ_UPGRADE_kniha_baleni_WEB

#UPGRADE

Naše rodinná kuchařská kniha #UPGRADE vychází z tradiční české a slovenské kuchyně a obsahuje 40 léty ověřených receptů mojí babičky Pavlíny a 39 inovací, čili upgrade verzí ode mně. V kuchařce se najde jak začátečník ve vaření, tak i ten, kdo rád v kuchyni experimentuje. Kniha je balena v nákupní látkové tašce a černé dárkové krabičce. Kuchařka se stala na českém trhu bestsellerem a je k dostání ve 3 jazycích (čeština, slovenština a angličtina). Díky jejím prodejům jsem si vydělala na roční studium prestižní gastronomické školy Le Cordon Bleu v Londýně, kde jsem v září 2020 nastoupila. Moc děkuji!

My_UPGRADE_receptar_WEB

My #UPGRADE

Receptář s 5 mými recepty, z toho jeden unikátní, které vás na mých webových stránkach baví nejvíce a 60ti čistými stránkami z recyklovaného papíru, které vám budou sloužit pro zápis vašich oblíbených receptů. Ja sama si ráda zapisuji kombinace suroviny, lepím výstřižky receptů z časopisů, nebo tipy na restaurace a co mi v nich chutnalo. A zrovna teď tento blok využívám na zápisky ze studia na škole Le Cordon Bleu v Londýně. Je opravdu jenom na vás, čím váš blok zaplníte. Možná se z něj stane díky obsahu vaše první skutečná kuchařka! Budu vám moc držet palce.  

Více o knize #UPGRADE

Počet stran: 264
Vazba: pevná
Počet receptů celkem: 91
Na výběr z jazyků: česky, anglicky, slovensky
Váha (g): 1100
Rozměr (cm): 23 x 23

 

Více o receptáři My #UPGRADE

Počet stran: 66
Vazba: strunová
Počet receptů celkem: 5
Na výběr z jazyků: česky
Váha (g): 500
Rozměr (cm): 23 x 23

 

V receptáři najdete těchto 5 ověřených receptů

Balení knihy #UPGRADE

My #UPGRADE - vaše budoucí kuchařka

O kuchařce #UPGRADE

Výrobky Made by Kristína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

 

made-by-kristina-logo-bile  

Značka Made by Kristína vznikla v roku 2016, založením mého profilu na Instagramu. Každému svému příspěvku jsem dala logo a černé pozadí a z toho vychází i minimalistický design celé knihy nebo dalších produktů pod značkou Made by Kristína. 

Více o mně se dozvíte zde >>

Kristína Nemčková