UBRD dřevěný stojan na nože s logem Made by Kristína

Dřevěný magnetický stojan UBRD ochrání vaše nože a v kuchyni nadělá spoustu parády. 

Limitovaná edice s gravírovaným logem Made by Kristína je k dostání jenom na mém e-shopu.

Skladem
Značka: UBRD
4 390 Kč / ks
Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky

Dřevěný magnetický stojan na nože značky UBRD v limitované edici s logem Made by Kristína

V kuchyni používám kvalitní japonské nože Yaxell a mám ráda, když je mám při vaření stále po ruce. O to se postará právě tento dřevěný stojan. Díky svému originálnímu designu navíc vaši kuchyň oživí a pozvedne. 

Ve stojanu je uloženo 48 neodymových magnetů, které spolehlivě udrží malé i velké nože, celkem 4 - 8 nožů. Nemusíte se bát, že by se stojan převrhnul, jeho stabilitu zajišťuje uvnitř umístěné závaží. Ve spodní části stojanu je vygravírováno moje logo Made by Kristína a značka UBRD design by Novague. 

Díky svému tvaru a funčknosti získal tento stojan UBRD několik designových ocenění:

iF Design Award 2019  European product design award 2019 Gold winner     

Dřevěný stojan vám dorazí v dárkovém balení společně s průvodním dopisem od UBRD. Já vám navíc přibalím černou látkovou bavlněnou taškou #UPGRADE zdarma. Pokud ke stojanu hledáte i kvalitní nože, já osobně nedám dopustit na japonskou značku Yaxell. Vyzkoušejte třeba Santoku Ran Plus, který je svým použitím v kuchyni opravdu univerzální.

stojan_taska

Toto prkénko pro vás vyrobila česká firma UBRD a jeho kvalitní zpracování poznáte na první pohled a dotek. Každý kus je originál a zaujme vás na něm přirozenost, dokonalá nedokonalost dřeva a precizní zpracování.

Kvalitní masivní dřevo z amerického ořechu vydrží hodně ran, pádů, řezů a přesně takhle to má vypadat. Žádné výrobky na rok, prostě na celý život. V UBRD přistupují ke každému kusu dřeva podle jeho charakteru a vlastností. Namáčí je v kvalitním oleji, který splňuje normy pro styk s veškerými potravinami. Na výrobě se podílí desítka lidí a každý produkt projde minimálně třiceti rukama. A čeho si já osobně cením nejvíce? Celá výroba je ryze česká! Produkty vznikají ve Volenicích u Březnice na úpatí Brd.

Ráda spolupracuji a podporuji lokální výrobce, kteří se nebojí riskovat a vsázejí na kvalitu, ale i design. Mezi ně tato značka určitě patří. Má ambice dobít svět českými výrobky a zatím se jim daří. Více o nich se dozvíte zde. 

 

Více o masivním dřevěném stojanu UBRD

Materiál: americký ořech
Rozměr (délka x šířka x výška): 28 x 18 x 2-4 cm
Hmotnost: 4,0 kg (± 0,2)
Pro počet nožů: na 4 - 8 nožů, od malých až po velké
Magnety: 48 neodymových magnetů, které udrží od malých nožů až po velké
Ošetřeno: 3x máčeno v oleji splňujícím normu pro styk s potravinami
Certifikáty: atest pro styk s potravinami a pokrmy
Záruka: 2 roky

  

Důležité tipy k údržbě dřevěných výrobků UBRD

Stojan je vyrobený z amerického ořechu. Dřevo je živý kus přírody a je nutné k němu tak přistupovat. Řiďte se proto prosím následujícími body:

  • Dřevěné výrobky nedávejte do myčky ani do vody nad 50° C.
  • Používaný materiál je citlivý na prudké změny teplot, vyhněte se tedy vystavování produktů na mrazu, přímému slunci nebo blízkosti zdrojů tepla (radiátory, trouby apod.).
  • Dřevěné produkty nesmí stát delší dobu ve vodě nebo vlhku, proto je nenechávejte po umytí stát v odkapané vodě, v dřezu s vodou ani na mokré utěrce.
  • Stojan na nože má v sobě silné magnety, které mohou v těsné blízkosti při delším působení poškodit elektronická zařízení (např. telefon, kardiostimulátor apod.). Magnety také mohou přitahovat drobné kovové částečky.
  • Nože na stojan přikládejte suché a čisté.

Když se budete o dřevěný výrobek UBRD starat podle bodů výše, troufám si říct, že vám vydrží navždy. Přeji vám dlouhá společná léta a mnoho krásných chvil.  

Jak to sekne mým nožům v stojaně od UBRD? Podívejte :)

2019_NEW_LOGO_black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: